Skip to content

Jak wykonać twardy reset i odblokować zablokowaną Sony Xperia D2004 i C2104

23 de styczeń de 2022

Dziś przedstawiamy samouczek dla odblokuj Sony Xperia, które pomogą Ci w przypadku, gdy będziesz musiał odblokować telefon, odblokować go lub usunąć zgłoszenie kradzieży. Dzięki sztuczce, którą Ci przedstawimy, możesz odblokować dużą liczbę modeli Sony Xperia.

Obecnie większość telefonów komórkowych jest kupowana za darmo, nawet te kupowane za pośrednictwem firm telefonicznych. Ale wciąż jest kilka telefonów komórkowych przypisanych do niektórych operatorów, które są niezbędne odblokować, jeśli chcesz ich używać z kartą SIM operatora telefon inny niż oryginał.

Jeszcze nie tak dawno odblokowywanie telefonu komórkowego mogło być sporą odyseją, ale na szczęście w ostatnich latach wszystko się zmieniło i odblokowywanie urządzeń staje się coraz łatwiejsze. Operatorzy komórkowi nie mogą obciążać nas żadną kwotą za podaj nam kod odblokowujący.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu Twój operator nie udostępnia kodu odblokowującego lub go zgubiłeś, dzięki dzisiejszemu samouczkowi będziesz mógł odblokować swoją Sony Xperia w zaledwie kilka minut, w prosty sposób, a także całkowicie za darmo i bezpiecznie.

Jak mogę szybko odblokować telefon komórkowy Sony Xperia d2004?

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to otwórz klawiaturę numeryczną i wybierz *#06#. Następnie komórka pokaże nam numer (IMEI), że musimy spisać, żeby o tym nie zapomnieć.
  • Z komputera uzyskujemy dostęp do strony unlockriver.com. W prawym obszarze ekranu zobaczymy kwadrat, który wskazuje: „Zacznij tutaj”. Wypełniamy pola ankiety danymi naszego telefonu Sony Xperia i naciskamy „Odblokować”.
  • Na wsi „Wybierz operatora” Należy wskazać oryginalną firmę, do której należał telefon opuszczając fabrykę.
  • Za kilka minut (może to zająć od 10 do 15 minut) otrzymamy e-mail z kod odblokowujący. Co musimy zrobić, to włożyć kartę SIM, która nie pochodzi z oryginalnej firmy i wprowadź kod, który przyszedł do nas e-mailem.
  • Telefon został wydany i możemy go teraz używać z kartą SIM dowolnego operatora telefonicznego.

Jak mogę odblokować telefon komórkowy Sony Xperia d2004

Jeśli masz Sony Xperia D2004, wtedy na pewno wiesz, że jest to jedno z najbardziej znanych urządzeń, które zostały opracowane przez ludzi Sony w ostatnim czasie. Z tego powodu miliony użytkowników skupiły się na ich przejęciu w różnym czasie.

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że jeśli chodzi o Sony Xperia D2004, musimy to wziąć pod uwagę W sieci dostępnych jest wiele kodów do tej gry.

Zaczynając od podstaw, czyli usunięcie wzoru odblokowania na wypadek, gdybyśmy go zapomnieli. Oczywiście, niestety jedynym sposobem na odblokowanie Sony Xperia D2004 jest skorzystanie z twardego resetu lub resetu do ustawień fabrycznych, więc poniżej poznasz wszystkie szczegóły na ten temat.

Jak wykonać twardy reset na urządzeniu Sony Xperia d2004

Cóż, konieczne będzie wykonanie twardego resetu Sony Xperia D2004 w najszybszy i najłatwiejszy sposób, zaczynając od naszej Sony Xperia D2004 i wyłącz go całkowicie jak zwykle.

Po wykonaniu tej czynności zalecamy naciśnięcie klawisza zwiększania głośności + przycisk zasilania, aż do otwarcia trybu odzyskiwania. Gdy urządzenie wejdzie w ten tryb, możesz przewijać menu za pomocą klawiszy głośności, aż znajdziesz opcję „Wipe data / Factory Reset”, która nas szczególnie interesuje.

Kiedy wykonamy wszystkie powyższe kroki, musisz nacisnąć klawisz zasilania, aby znaleźć się w opcji, a następnie wykonać twardy reset na Sony Xperia E1 D2004, rozpoczynając procedurę tak szybko, jak to możliwe.

Kiedy skończysz, musisz ponownie nacisnąć przycisk zasilania na „Uruchom ponownie system teraz”, aby go ponownie uruchomić. Po kilku minutach procedura zostanie zakończona, a urządzenie będzie musiało zostać ponownie uruchomione, co ma tę zaletę.

W ten sposób możesz odblokować Sony Xperia C2104 za pomocą swojego konta Gmail

Najlepszym sposobem na odblokowanie telefonu Sony jest oczywiście użycie konta Gmail, którego użyłeś do skonfigurowania telefonu po raz pierwszy, za jego pomocą telefon można bez problemu odblokować i szybko.

W ten sposób nie stracisz ważnych danych ani niczego, ponieważ otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do normalnego dostępu do telefonu na swoje konto e-mail Google, które wcześniej połączyłeś z urządzeniem, z jednego z powodów, które: tak ważne jest, aby pamiętać o koncie, z którego korzystamy.

zresetuj Sony Xperia

Jeśli nie pamiętasz konta Gmail, z którego korzystałeś, lub po prostu nie masz już do niego dostępu, jasne jest, że mamy mały problem, ponieważ nie będziemy mieli innego wyjścia, jak uciekać się do twardego resetu lub przywrócenia ustawień fabrycznych, oznacza to, że będziesz musiał poświęcić wszystkie swoje dane, zdjęcia, filmy, kontakty itp. Na wypadek, gdybyś nie wykonał ich kopii zapasowej.

To, co w zasadzie robi słynny Hard Reset, to usuwanie wszystkiego i zostaw telefon tak, jakbyś go właśnie kupił, z domyślnymi aplikacjami, zdjęciami, ustawieniami i wszystkim, co pochodzi z fabryki, właśnie kupiliśmy urządzenie.

To jedyny sposób na odblokowanie zapomnianego wzoru na Twojej Sony Xperia C2104 na wypadek, gdybyś nie pamiętał hasła lub konta Gmail, jak wspomnieliśmy wcześniej, wiemy, że nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ nikt nie lubi przede wszystkim gubić swoich zdjęć. , ale jest to jedyna realna opcja, jaka istnieje, w przeciwnym razie niemożliwe jest odblokowanie wzoru Sony.

dołącz do naszego kanału telegram