Skip to content

Jak zmienić tło lub projekt moich postów na blogu w Bloggerze

15 de kwiecień de 2021

Czy mogę zmienić układ moich postów na blogu w Bloggerze? Jak zmodyfikować tło mojego bloga? Czego potrzebuję zmienić układ moich postów na blogu w Bloggerze? Jakie kroki należy wykonać, aby zmodyfikować projekt mojego bloga?

Tworzenie bloga na Bloggerze jest całkowicie bezpłatne, a także niezwykle proste i bezpieczne, więc możesz zapomnieć o płaceniu rocznej prowizji za prowadzenie bloga w Internecie.

Blogger jest umieszczony jako jeden z najlepsze portale do kreowania swojej przestrzeni W Internecie wynika to z wielu funkcji, które można w nim wykonywać, w tym przesyłania plików MP3, tworzenia menu rozwijanych, wstawiania prezentacji PowerPoint i setek innych opcji.

Jednym ze sposobów spersonalizowania swojego bloga w Bloggerze jest dodanie przycisków lub ikon sieci społecznościowych. Dzięki temu Twój blog będzie wyglądał profesjonalnie, a czytelnicy poczują bliskość i znajomość. Jednak innym sposobem na spersonalizowanie swojego bloga jest zmiana twojego tło lub projekt, więc dzisiaj wyjaśniamy, jak to zrobić krok po kroku.

Kroki, aby zmienić tło lub układ moich postów na blogu w Bloggerze

Zmiana tła lub projektu wpisów na blogu w Bloggerze jest czymś niezwykle prostym, co możesz zrobić w dowolnym momencie, jeśli projekt, którego już nie lubisz, nudzi Cię lub nie dostosowuje się do tego, co chcesz transmitować w Bloggerze.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest wejście na swojego bloga Bloggera w zwykły sposób i przejście do menu po lewej stronie ekranu, a następnie musisz wybrać „Projekt”.

Po wejściu w „Projekt” należy kliknąć opcję „Gadżety”, w ten sposób można je przesuwać i zmieniać ich miejsce, w tym celu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i przeciągnij gadżet w dowolne miejsce.

Jeśli chcesz dodać nowe gadżety, wystarczy kliknąć ikonę „+” w prawym górnym rogu lub wybrać opcję „Dodaj nowy gadżet do bloga”.

W ten sam sposób możesz usunąć gadżetyWystarczy kliknąć słowo „edytuj” obok gadżetu, który chcesz usunąć i to wszystko. Podobnie w sekcji „Projekt” możesz kliknąć „Dodaj tło”, aby przesłać obraz tła do swojego bloga.

Kroki, aby zmodyfikować projekt postów na moim blogu Blogger

Po zmodyfikowaniu projektu swojego bloga w Bloggerze możesz również zmienić rozszerzenie projekt lub konfiguracja wejśćW tym celu kliknij sekcję „Konfiguruj wpisy na blogu”.

W ten sposób pojawi się nowy ekran lub okno opcji, za pomocą którego możesz modyfikować projekt lub konfigurację wpisów w swoim blogu.

W sekcji „Liczba wpisów na stronie głównej”, zaleca się nie dodawać wielu wpisów, ponieważ strona główna powinna umożliwić użytkownikowi szybki odczyt. Następnie w „Opcjach wpisu” lub na stronie wprowadzania możesz zmieniać teksty poprzez edycję.

bloger blogger zmienia projekt tła

Na koniec możesz to zrobić u dołu okna lub okna ustawień posortuj elementy swoich postów, w tym celu wystarczy przeciągnąć je myszą.

Szablony do zmiany tła lub wyglądu mojego bloga

Innym sposobem zmiany tła lub projektu bloga w Bloggerze jest przejście szablony blogów które można znaleźć w internecie. Istnieje kilka witryn udostępniających te szablony, między innymi:

  • Soratemplates, ta witryna z szablonami oferuje szeroką galerię z ponad 1000 dostępnych szablonów, które są podzielone na kategorie, więc łatwo będzie znaleźć taki, który będzie pasował do Twojego bloga zgodnie z jego tematem.
  • DeluxeTemplates udostępnia szablony internetowe z dość eleganckimi i nowoczesnymi projektami, zaletą tej witryny jest to, że jej szablony są niezwykle łatwe do edycji w programach takich jak Word.
  • BloggerthemesOprócz dostarczania wielu szablonów bloga, Blogger oferuje możliwość pobierania widżetów i specjalnych usług dostosowywania.