Skip to content

Jak zmienić telefon komórkowy z systemem Android w kamerę bezpieczeństwa za pomocą aplikacji SalientEye

9 de styczeń de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zamień telefon z Androidem w kamerę bezpieczeństwa? Prawda jest taka, że ​​nawet jeśli wydaje ci się to dziwne, musisz wiedzieć, że jest to bardzo przydatny samouczek dla niektórych użytkowników. W każdym razie, jeśli masz smartfon z systemem operacyjnym Android i już go nie używasz, możesz skorzystać z niego w inny sposób, na przykład przekształcając go w kamerę bezpieczeństwa.

Rzeczywiście, ważne jest, aby wiedzieć, jak zamienić telefon komórkowy z Androidem w kamerę bezpieczeństwa, biorąc pod uwagę, że tego typu urządzenie monitorujące może być samo w sobie dość drogie i nieco skomplikowane w konfiguracji, dlatego lepiej mieć alternatywę. Właśnie z tego powodu dzisiaj chcemy pokazać Ci wszystkie szczegóły i kilka aplikacji, które warto rozważyć zamień swojego Androida w aparat czujności.

Aplikacja do używania telefonu komórkowego z systemem Android jako kamery bezpieczeństwa

Zaczniemy więc od omówienia podstawowej aplikacji, jeśli chodzi o przekształcenie telefonu komórkowego z Androidem w kamerę bezpieczeństwa i mówimy o SalientEye. Rzeczywiście, jest to aplikacja, dzięki której smartfon zrobi zdjęcia wszystkiego, co się dzieje, zapisując je, aby wiedzieć, kto był tam pod Twoją nieobecność.

Kontynuując szczegóły tej aplikacji, musimy podkreślić, że SalientEye działa dokładnie tak samo na urządzeniach mobilnych, jak i na tabletach, o ile mają Androida. Prawda jest taka, że ​​urządzenie jest w stanie działać nagrywanie do średnio 10 godzin. Z tego powodu mówimy o alternatywie, którą powinieneś poważnie rozważyć.

Po pobraniu aplikacji, musisz go uruchomić, a następnie przejdź bezpośrednio do menu Ustawienia wyświetlania. Później musisz dodać hasło, które będzie używane do blokowania lub odblokowywania aplikacji.

Ponadto musisz dodaj adres e-mail Niezależnie od tego, czy pochodzi z Hotmail, Gmail, czy jakiejkolwiek innej firmy, która ma ten cel, jeśli jej nie masz, możesz ją otworzyć całkowicie za darmo w ciągu kilku minut, aby otrzymywać wszystkie informacje, które aplikacja dodaje w miarę upływu czasu.

Kontynuując pracę z aplikacją, zobaczysz, że na ekranie głównym możemy znaleźć ikona e-maila co pozwoli nam wskazać aplikacji, że może zacząć działać, choć wcześniej musimy wyjść. Rzeczywiście, system daje nam czas zaledwie 30 sekund na opuszczenie miejsca, w którym się znajdujemy, więc trzeba to przemyśleć przed aktywacją systemu.

Kiedy SalientEye wykryje ruch, włączy się alarm, a system zacznie również robić zdjęcia tego, co dzieje się w tym momencie; również informując Cię e-mailem lub SMS-em. Otrzymasz nawet link, który pozwoli Ci sprawdzić, co dzieje się na żywo i bezpośrednio.

Kolejna skuteczna alternatywa do przekształcenia starego telefonu z Androidem w kamerę bezpieczeństwa

Jeśli masz telefon z Androidem, którego nie używasz, ponieważ jest to bardzo stary model; Masz okazję zamienić go w kamerę bezpieczeństwa. W poprzednich akapitach dowiedzieliśmy się, że świetną opcją jest pobranie aplikacji o nazwie SalientEye. To doskonale spełnia tę funkcję, ale nie jest jedyną; jest ich o wiele więcej i podzielę się inną opcją, która naszym zdaniem też jest bardzo dobra alternatywa.

zmienić mój telefon komórkowy w kamerę bezpieczeństwa i monitoringu

To jest Camy, aplikacja, która ma funkcje podobne do SalientEye; yq jest w stanie zamienić Twój telefon z Androidem w kamerę bezpieczeństwa. Pobranie go wcale nie jest trudne, a najlepsze jest to, że synchronizując go z innym telefonem komórkowym, możesz zobaczyć, co nadaje na żywo.

Ta aplikacja ma wiele zalet podczas korzystania z niej, w pierwszej kolejności my pozwala na zapisanie wszystkich informacji czyli przechwytywanie na wideo; Możemy użyć dowolnej kamery, przedniej lub tylnej, ma wykrywanie ruchu, którego nie mają inne aplikacje.

Coś, co zwraca naszą uwagę, to to można stosować na noc; Aktywacja filtra w określonym świetle lub automatycznie może aktywować lampę błyskową telefonu komórkowego. W ten sposób możesz bezpiecznie dbać o swój dom lub swój majątek za pomocą planu mobilnego lub domowego monitoringu.

dołącz do naszego kanału telegram