Skip to content

Jak zmienić tapetę na swoim WhatsApp? – Android lub iOS

14 de Listopad de 2021

Jedną z funkcji WhatsApp jest personalizuj rozmowy indywidualnie lub ogólnie W przypadku rozmowy w tle, WhatsApp oferuje opcję umieszczania jednolitych kolorów w tle z klasycznym wzorem bazgrołów lub bez, jasnym lub ciemnym tłem aplikacji, a nawet użycie obrazu z galerii, aby umieścić go jako tło dla rozmów .

Gdzie zmienić tło indywidualnego czatu WhatsApp?

Możesz dostosować tło czatu dla wszystkich rozmów lub tylko dla jednej, aby zmienić tło czatu rozmowy, wystarczy wejść do rozmowy, a następnie wprowadź ustawienia czatu, wybierz „tapetę”, a następnie „zmień” i wybierz, czy chcesz umieścić jednolity kolor, tło dostępne w aplikacji czy obraz z galerii.

Po wybraniu tła wybierz opcję dla tła, które ma być używane tylko dla danej rozmowy i nie we wszystkich rozmowach, w ten sposób możesz dostosować wszystkie rozmowy WhatsApp jeden po drugim.

W systemie iOS musisz uzyskać dostęp do rozmowy, którą chcesz dostosować, i nacisnąć nazwę kontaktu lub grupy, wybrać „tapetę i dźwięk”. Później „wybierz nową tapetę” i wybieraj między jednolitymi kolorami, tłami WhatsApp lub zdjęciami z galerii.

Jak dostosować tło wszystkich czatów?

Do zmień tło rozmowy wszystkich rozmów w WhatsApp na Androida musisz wpisać „czaty” i nacisnąć trzy kropki w prawym górnym rogu. Następnie wybierz „ustawienia” i wpisz „czaty”, potem „tapeta” i „zmień”, na koniec wybierz nowe tło.

W przypadku systemu iOS należy wpisać „ustawienia” w prawym dolnym rogu, wybrać „czaty”, a następnie „tapetę”, następnie wybrać „wybierz nową tapetę”, następną rzeczą jest wybranie nowej tapety tło dla wszystkich czatów, z opcjami jednolitego koloru, domyślnym tłem lub dostępnymi zdjęciami.

iOS też pozwala umieścić ruch na dole rozmówMając wybrany obraz jako tło czatu, aktywujemy opcję, że obraz ma ruch, efekt ten powoduje, że tło porusza się lub wibruje płynnie, jeśli użytkownik porusza telefonem lub znajduje się w miejscu, w którym odbiera wibracje.

dostosuj tło

Jak dostosować tło swoich czatów na WhatsApp?

WhatsApp ma galerię spersonalizowanych teł w tej samej aplikacji w jasnych i ciemnych motywach, chociaż możesz też pobierz tło z internetu z motywem, który Ci się podobaNawet z podstawową aplikacją do edycji możesz zrobić zdjęcie i dostosować je do rozmiaru ekranu telefonu komórkowego oraz umieścić szczegóły, aby umieścić je jako tło.

W Internecie istnieje ogromna różnorodność tapet z różnymi motywami, łatwo jest znaleźć taką, która odpowiada Twoim gustom i jest bohaterem Twoich rozmów, możesz umieścić inne tło dla każdej rozmowy, a przydałoby się to również dla teksty są bardziej wybitne. Możesz nawet przejść do ustawień i zmienić motyw na ciemny lub jasny, aby lepiej pasował.

Jednolite kolory

W czasie zmienić tło rozmowy, WhatsApp ma specjalną sekcję „jednolitych kolorów”, której możesz użyć do dostosowania tła, w zależności od tego, czy motyw Twojej WhatsApp jest jasny czy ciemny, zmieni się jasność tła, zwykle jest to wygodna i estetyczna alternatywa dla personalizacja czatów.

Wcześniej domyślny jednolity kolor aplikacji był bardzo jasnym tonem i małymi rysunkami w tle, dziś WhatsApp rozszerzył swoje opcje kolorów i umieścił opcję zachowania lub usunięcia tych małych rysunków w tle.

Obrazy z Twojej galerii

Wchodząc w zmianę tła czatu, istnieje możliwość zrobienia zdjęcia z galerii i umieszczenia go jako tapety do rozmów, poszukaj w swojej galerii zdjęcia, które Ci się podoba i dobrze dopasuj do rozmiaru ekranu, zdjęcie Twój przyjaciel jako tapeta w ich rozmowie byłaby dobrą opcją lub też czymś, co kojarzy ci się z nią lub z nim.