Skip to content

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe YouTube z telefonu komórkowego?

16 de styczeń de 2022

To, co sprawia, że ​​reprezentujemy siebie na platformie takiej jak YouTube, gdy inni użytkownicy nas szukają, to zdjęcie profilowe. Tak więc zdjęcie profilowe kanału YouTube jest jednym z o wiele ważniejszych aspektów, które nie możesz przeoczyć. Ponieważ to zdjęcie pokaże cel Twojego kanału lub będzie po prostu reprezentacją tego, czym jest Twój kanał.

Z drugiej strony bardzo ważne jest, aby zdjęcie, które umieścisz na profilu swojego kanału było jak najbardziej profesjonalne, czyli aby zostało zrobione z kamerą wysokiej jakości i rozdzielczości, oprócz tego istnieją inne bardzo istotne aspekty, ale poinformujemy Cię później. Dlatego pozostań przy tym artykule, a dowiesz się, jak zmienić zdjęcie profilowe swojego kanału YouTube z telefonu komórkowego.

Kroki, które należy wykonać, aby zmienić zdjęcie profilowe YouTube

W rezultacie spróbuj umieścić zdjęcie profilowe, które przedstawia to, co w nim oferujesz, niezależnie od tego, czy jest to blog osobisty, firma, czy inny temat. Jednak nauczymy Cię, jak zmienić zdjęcie profilowe YouTube, a oto kroki:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do aplikacji mobilnej, a jeśli nadal jej nie masz, możesz ją pobrać z aplikacji do pobrania Google Play lub Apple App Store. Po wejściu do aplikacji musisz wybierz ikonę zdjęcia profilowego swojego kanału znajduje się po prawej stronie ekranu. Tam pojawi się rozwijane okno, w którym należy wpisać „Twój kanał”.

Następnie w wybranej opcji pojawi się okno, w którym pojawi się Twoje zdjęcie profilowe wraz z nazwą Twojego kanału i będziesz mógł zobaczyć ikona w kształcie ołówka. Podobnie będziesz musiał wpisać ołówek, który przeniesie Cię do innego okna, w którym możesz usunąć utworzone zdjęcie i zmienić zdjęcie profilowe.

Teraz, aby zmienić zdjęcie profilowe swojego kanału YouTube, musisz kliknąć zdjęcie profilowe, z którym pojawia się kamera. Pojawi się tam wyskakujące okienko z dwie opcje, które możesz wybrać, aby zmienić zdjęcie Profil. Podobnie, jeśli masz już edytowany i naprawiony obraz, który możesz przesłać tylko do swojego profilu, będziesz musiał wybrać opcję „Wybierz ze swoich zdjęć”. Teraz, jeśli chcesz zrobić zdjęcie bezpośrednio z aparatu, wybierz „Zrób zdjęcie”.

Jaki jest właściwy rozmiar obrazu do zmiany mojego zdjęcia profilowego YouTube?

YouTube ma swoje własne zasady, których należy przestrzegać, a jeśli chodzi o zdjęcie profilowe, YouTube ma określone specyfikacje dotyczące prawidłowego rozmiaru, jaki musi mieć zdjęcie profilowe i takie same jak zdjęcie na okładkę. Jeśli więc chcesz zapisać zdjęcie profilowe na swoim kanale YouTube, musi ono mieć rozmiar 800 x 800 pikseli. Poza tym musi to być obraz kwadratowy lub okrągły, który jednocześnie będzie musiał ważyć maksymalnie 4 MB. Ponadto będzie musiał być w formacie JPG, GIF, BMP lub PNG.

poznaj rozmiar wymagany przez youtube do zdjęć profilowych

Jak mogę dostosować swój YouTube z mojego telefonu komórkowego?

Pamiętaj, że w zależności od podejścia, które chcesz przekazać w publikowanych filmach, będziesz musiał również z tego miejsca dostosować swój kanał. Oznacza to, że jeśli Twój kanał dotyczy jedzenia, zarówno zdjęcie profilowe, jak i zdjęcie na okładkę będą musiały być powiązane z tematem, poza tym musisz opisać, o czym jest Twój kanał i w pełni dostosuj swój kanał we wszystkich obszarach. Dlatego nauczymy Cię kilku rzeczy, które pomogą dostosować Twój kanał do Twoich upodobań za pomocą telefonu.

Stwórz dobry opis i podstawowe informacje o swoim kanale

Jeśli chcesz, aby użytkownicy przychodzili na Twój kanał i chcieli się zasubskrybować, musisz zrobić bardzo dobre wrażenie w swojej prezentacji. W tym celu będziesz musiał umieść bardzo dobry opis o czym jest Twój kanał i w tym celu pomożemy Ci to zrobić z telefonu komórkowego, wykonując następujące kroki:

  1. Wejdź do aplikacji i kliknij zdjęcie profilowe.
  2. Następnie wybierz „Twój kanał”.
  3. Teraz kliknij „Edytuj kanał”.
  4. Następnie wpisz opis i zrób krótkie podsumowanie tego, o czym jest Twój kanał.
  5. Gdy opis jest już sporządzony, będziesz musiał wybrać „Akceptuj” i to wszystko.

Dodaj innych ze swoich sieci społecznościowych

Jeśli chcesz, aby Twoi subskrybenci mogli śledzić Cię w innych sieciach społecznościowych, musisz dodać ich do swojego kanału, aby mieli do niego bezpośredni dostęp, lub możesz po prostu wspomnieć o nich w opisie kanału, aby mogli szukać dla Was. Poza tym będzie to wielką zaletą dla zdobądź więcej obserwujących w innych sieciach społecznościowych.

dodaj swoje inne sieci społecznościowe do swojego profilu youtube z telefonu

Dostosuj i stwórz projekt swojego kanału

Tworząc kanał w YouTube, konieczne będzie opatrzenie go Twoją osobistą pieczątką i odzwierciedleniem tego, kim jesteś i o czym jest kanał. W tym celu będziesz musiał dostosuj i zaprojektuj swój kanał do podejścia, które chcesz nadać, więc nauczymy Cię, jak to zrobić.

Pierwszą rzeczą będzie wejście do aplikacji YouTube studio, gdzie wejdziemy do menu po lewej stronie, następnie wybierzemy „Personalizacja”. W tej opcji znajdziemy różne zakładki, w których możesz dostosować swój kanał do swoich upodobań, a zawartość tych zakładek to:

  • Projekt: W tej opcji możesz skonfigurować postęp na swoim kanale, polecane filmy i sekcje swojego kanału.
  • Rozwój marki: tutaj możesz zmienić zdjęcie profilowe, obraz banera i ustawić znak wodny swoich filmów.
  • Podstawowe informacje: W tej sesji będziesz mógł dostosować nazwę swojego kanału, opis i linki do podstron kanału.

dołącz do naszego kanału telegram