Skip to content

Jak zmienić obraz lub zdjęcie profilowe mojego konta e-mail Gmail z telefonu komórkowego lub komputera PC?

24 de kwiecień de 2022

Jeśli jakiś czas temu najczęściej używanym e-mailem był Hotmail, to ta zmiana na Outlooka, ale to nie to samo. Wielu użytkowników, którzy przeszli na Gmaila Czy zadałeś sobie następujące pytanie: Jak zmienić obraz lub zdjęcie profilowe mojego konta e-mail Gmail?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich nowościach i funkcjach, jakie oferuje Outlook ze swoimi aktualizacje platformy możesz się o tym w sposób kompletny i szybki.

Google ze swoim słynnym Gmailem zdobywał coraz więcej użytkowników na całym świecie i oczywiście z kontem Gmail możesz mieć dostęp do wszystkich usług giganta internetowego, oczywiste jest, że będzie rosła w imponujący sposób.

Na razie Najczęściej używanym e-mailem na świecie jest Gmail dokładnie i ma wiele ciekawych funkcji, wszystko, co możemy zrobić, zmienić i edytować za pomocą Gmaila, jest bardzo szerokie. Jedna z aplikacji, którą musisz mieć tak lub tak w telefonie komórkowym, w końcu nigdy nie wiesz, kiedy może Ci się przydać.

Jedną z zalet i największych zalet platformy Gmail jest to, że w swojej aplikacji mobilnej oferuje ona możliwość posiadania więcej niż jednego konta Gmail powiązanego z aplikacją i telefonem komórkowym z systemem Android, dzięki czemu można mieć je wszystkie. otwórz w tym samym czasie i ciesz się większą łącznością.

Posiadanie konta Gmail otwiera cały świat opcji i narzędzi dostępnych dla Ciebie i Twoich danych. Jednym z głównych jest dobrze znany dysk Google która obecnie oferuje dużą przestrzeń do przechowywania w chmurze jako korzyść dla wszystkich użytkowników Google. Możesz uzyskać dostęp z jego głównej strony internetowej i przechowywać tam wszystkie cenne informacje.

Jak zmienić zdjęcie profilowe w Gmailu

Oczywiście jest to niezbędne nauczyć się Zmień zdjęcie profilowe dowolnej aplikacji, z której korzystamy, ponieważ w ten sposób nieco ją personalizujemy, a dzięki temu osiągamy to, że inne osoby identyfikują nas w znacznie prostszy sposób.

  • Żeby zmienić zdjęcie profilowe w gmailu wszystko, co musisz zrobić, to po prostu użyć komputera, aby uzyskać dostęp do swojego konta Google.
  • Tam musisz idź na prawą stronę, ponad wszystko. Widzimy krąg z Twoim imieniem i nazwiskiem lub tym, którego użyłeś do utworzenia danego konta.
  • po prostu musisz kliknij kółko a następnie na opcji, która mówi zmień.
  • teraz musisz prześlij zdjęcie, które najbardziej Ci się podoba lub ten, z którym czujesz się najbardziej utożsamiany i chcesz, aby zobaczyli go inni, którzy odwiedzają Twoje konto Google+ lub wysyłają Ci e-maile.
  • Po zakończeniu naciśnij Ustaw jako zdjęcie profilowe i gotowy.

Dzięki tym prostym krokom możesz łatwo i szybko zmienić zdjęcie profilowe lub zdjęcie swojego konta Gmail, a tym samym znacznie lepiej zidentyfikować siebie podczas wysyłania wiadomości e-mail.

zmiana zdjęcia profilowego Gmaila

Jak dodać zdjęcie profilowe w Gmailu

jak sam zobaczysz dodać zdjęcie lub zdjęcie profilowe w Gmailu To wcale nie jest skomplikowane, aby go zmodyfikować, musisz wykonać dokładnie te same czynności, które pokazaliśmy wcześniej i to wszystko.

W ciągu kilku sekund możesz mieć nowe zdjęcie profiloweJeśli zasadniczo możesz użyć wszystkiego, co chcesz, chodzi o to, że identyfikuje Cię styl WhatsApp, aby ludzie wiedzieli, do kogo wysyłają wiadomość. Aby mieli obraz tego, z kim rozmawiają lub z kim mają do czynienia.

Jeśli czy to Twój służbowy Gmail czy firma, możesz bez problemu używać jego logo, niekoniecznie musi ono być osobiste lub podobne. W ten sposób wszystkie firmy będą wiedziały, kiedy Twoja firma prześle im odpowiednie informacje, będą mogły je zobaczyć i szybko zareagować

Wiele osób wie bardzo mało wszystko, co można zrobić jednym z tych kont z Gmaila. Ale jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje konta Gmail, możesz to zrobić tylko na naszej platformie, ponieważ mamy wszystkie szczegóły, abyś mógł jak najlepiej je wykorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram