Skip to content

Jak zmienić numer IMEI chińskiego telefonu komórkowego?

25 de sierpień de 2021

Czy kiedykolwiek słyszałeś o numerze IMEI telefonu komórkowego? Cóż, jeśli tak nie jest, nie ma to znaczenia, ponieważ musimy powiedzieć, że kiedy mówimy o numerze IMEI, robimy to o odpowiedniku DNI osoby, ale dla telefonu komórkowego. Jest to kod numeryczny, który zapisujemy na płycie głównej naszych smartfonów, aby odróżnić każde urządzenie od wszystkich innych.

Jak powiedzieliśmy, jesteśmy w obecności systemu, który oczywiście przyjmują wszyscy producenci na świecie i który spełnia głównie funkcje bezpieczeństwa, chociaż również identyfikuje, jak to jest logiczne. Dzięki temu systemowi IMEI każdy może wiedzieć, czy jego smartfon to naprawdę jego smartfon, a prawda jest taka, że ​​można to poznać w naprawdę prosty sposób, za co jest to cenione.

Teraz nie zawsze mamy dobre wieści, albo mamy nie tylko dobre wieści, jeśli chodzi o działanie tego numeru IMEI, ale znamy też wiele przypadków, w których dochodzi do sytuacji zablokowania. Blokady IMEI są naprawdę powszechne wśród tych terminali skradzionych lub uważanych za zgubione, ponieważ gdy IMEI jest zablokowany, telefon komórkowy staje się bezużyteczny, że tak powiem.

Problem polega na tym, że czasami możemy stwierdzić, że numer IMEI został przez pomyłkę zablokowanyi dlatego wielu naszych użytkowników pytało nas, czy można zmienić ten numer. W związku z tym musimy powiedzieć, że jest to bardzo rozpowszechnione pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć w kilku następnych wierszach, więc jeśli jesteś zainteresowany, lepiej czytaj dalej.

Oczywiście musimy w tym względzie zaznaczyć, że praktycznie nie ma różnic między tradycyjnym samouczkiem zmiany numeru IMEI a takim, w którym uczymy, jak zmienić numer IMEI na urządzenie chińskie. Wszystkie szczegóły, o których wspomnieliśmy powyżej, można zastosować zarówno do drużyn pochodzenia chińskiego, jak i tych przybywających z dowolnego miejsca na świecie., więc nie martw się tym.

Jeśli zazwyczaj czytasz nasze artykuły, Zobaczysz wtedy, że wielokrotnie rozmawialiśmy o numerze IMEI telefonów komórkowych, rodzaj unikalnego dokumentu, który musimy wziąć pod uwagę w tego typu sprawach. Musisz o tym wiedzieć, że jest to kod numeryczny, który jest zapisany na płycie głównej naszych smartfonów, w tym przypadku chińskim.

Dzięki temu systemowi IMEI każdy może wiedzieć, czy jego smartfon jest oryginalny, czy podrobiony, a nawet możemy go zablokować w przypadku kradzieży. Ponad to, Jest wielu czytelników, którzy również pytają nas, czy można zmodyfikować numer IMEI chińskiego telefonu komórkowego a dzisiaj chcieliśmy o tym konkretnie porozmawiać.

Na przykład, jeśli numer IMEI został przez pomyłkę zablokowany, możemy chcieć zmodyfikować ten, który pojawia się na naszym chińskim telefonie komórkowym i dlatego wierzyliśmy, że ten krok po kroku jest naprawdę tego wart. W kilku krokach nauczymy Cię Jak zmienić numer IMEI chińskiego telefonu komórkowego lub tradycyjnych producentów, coś, co nie zajmie więcej niż 5 minut?.

Zmiana IMEI mojego chińskiego telefonu komórkowego

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli jesteś zainteresowany zmianą numeru IMEI chińskiego urządzenia mobilnego, jest to, że będziemy wymagać niektórych aplikacji w tym zakresie. Na początek polecamy tzw XPOSED IMEI Changer, który możesz pobrać absolutnie bez żadnych problemów i ograniczeń z linku, który zostawiamy na końcu artykułu, więc przewiń tam, aby pobrać.

Ta aplikacja działa w naprawdę prosty i szybki sposób, a jeśli zastanawiasz się, co robi, musisz wiedzieć, że zajmuje się generowaniem nowego numeru IMEI, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że nie musimy nawet być specjalistami w tej dziedzinie, ale raczej będziemy mogli wygenerować nowy numer IMEI nawet wtedy, gdy nie mamy w tym żadnego doświadczenia.

Jak wygenerować nowy numer IMEI za pomocą XPOSED IMEI Changer?

  • Po wejściu aktywujemy moduł Xposed znajdujący się w ustawieniach programu
  • Wchodzimy do wniosku i generujemy nowy numer IMEI
  • Kliknij Zastosuj zmiany
  • Restartujemy telefon i aby sprawdzić, czy zmiana numeru IMEI została dokonana poprawnie, wciskamy „* # 06 #”
  • Jeśli numer IMEI nie zmienił się z jakiegokolwiek powodu, cokolwiek by to nie było, możemy spróbować ponownie szybko i prosto z tą samą aplikacją

Czy udało Ci się wygenerować nowy numer IMEI dla swojego chińskiego telefonu komórkowego za pomocą tego samouczka?

Pobierz XPOSED IMEI Changer na Androida

Czy kiedykolwiek słyszałeś o numerze IMEI telefonu komórkowego? Otóż ​​jest to kod numeryczny powiązany z płytą główną naszych smartfonów, rodzaj identyfikatora danego telefonu. Jest to system przyjęty przez producentów, aby ludzie mogli szybko i łatwo zidentyfikować telefon komórkowy, nie powodując żadnego błędu.

Sprawiedliwie, istnienie numeru IMEI pozwala nam również napotkać sytuacje blokujące IMEIczyli sytuacje, w których z pomocą sprzedawcy możemy zablokować telefon komórkowy po jego zgubieniu, aby uniemożliwić komuś sprzedaż. Nawet wszystkie firmy operacyjne mają dostęp do tej samej bazy danych, w której IMEI są powiązane z użytkownikami dla większej łatwości obsługi.

Teraz, poza wszystkimi wymienionymi do tej pory elementami, wiemy, że wielu prawdopodobnie zastanawia się, czy możliwa jest zmiana numeru IMEI swojego telefonu komórkowego, co od dawna budzi wątpliwości wśród użytkowników. Poniżej zobaczysz, że istnieje aplikacja specjalnie do tego zaprojektowana, chociaż zalecamy korzystanie z niej w sposób odpowiedzialny, na przykład do testowania telefonów komórkowych, które nie działają w firmie.

Zmień numer IMEI Androida

Czy można zmienić numer IMEI mojego telefonu komórkowego?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, rzeczywiście istnieje sposób na zmianę tego numeru IMEI bez konieczności zmiany płyty głównej naszego telefonu komórkowego, chociaż oczywiście ta zmiana dotyczy tylko oprogramowania, a nie sprzętu urządzenia. Omawiana aplikacja to tak zwany XPOSED IMEI Changer, który: działa poprzez szybkie i łatwe generowanie nowego czystego numeru IMEI, nawet jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie.

Abyście zobaczyli, że twórcy aplikacji stworzyli ją z najlepszymi intencjami i nie spodziewając się jej niewłaściwego użycia, musimy to powiedzieć Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play lub w linku na końcu tego artykułu. Teraz będziesz musiał wziąć pod uwagę pewne wymagania, aby móc korzystać z tej aplikacji, na przykład, że nie możemy przeprowadzać rootowania na naszym Androidzie.

Jak wygenerować nowy numer IMEI za pomocą XPOSED IMEI Changer?

  • Po wejściu aktywujemy moduł Xposed znajdujący się w ustawieniach programu
  • Wchodzimy do wniosku i generujemy nowy numer IMEI
  • Kliknij Zastosuj zmiany
  • Restartujemy telefon i aby sprawdzić, czy zmiana numeru IMEI została dokonana poprawnie, wciskamy „* # 06 #”
  • Jeśli numer IMEI nie zmienił się z jakiegokolwiek powodu, cokolwiek by to nie było, możemy spróbować ponownie szybko i prosto z tą samą aplikacją

Pobierz XPOSED IMEI Changer na Androida