Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika Tik Tok bez czekania 30 dni (przykład)

1 de luty de 2021

Obecnie TIK Tok Stała się obecnie jedną z najpopularniejszych i najczęściej pobieranych platform. Ta aplikacja pozwoli wszystkim jej użytkownikom tworzyć, edytować i udostępniać filmy świetna zabawa z każdym w bardzo łatwy sposób. Jeśli użytkownicy wolą udostępniać wszystkie Twoje filmy tylko znajomym, również mogą.

Będziesz mógł zobaczyć wiele filmów na temat różne motywy nie ma potrzeby zakładania konta ani zakładania sekcji. Różnorodność treści jest prawie nieskończona, możesz oglądać filmy o przepisach, zwierzętach, dowcipach, dowcipach i tańcach. Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji, możesz pobierz TikTok ze Sklepu Play.

Najbardziej wskazane jest, abyś ty otwórz konto i zaloguj się ponieważ gdy masz swój własny profil, możesz tworzyć, edytować i przesyłać filmy oraz wspierać innych użytkowników „polubieniami”. Możesz również obserwować innych użytkowników, jeśli polubisz ich filmy, aby otrzymywać powiadomienia, gdy opublikują swoje filmy.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do tej sieci społecznościowej, w momencie rejestracji zostaniesz poinformowany o umieszczeniu Nazwa Użytkownika.

Będziesz musiał wybrać nazwę użytkownika, która Cię identyfikuje lub którą bardzo lubisz, może to sprawić, że będzie to nieco skomplikowane zadanie, ponieważ żaden z użytkowników tej platformy nie chce być zdezorientowany lub przyćmiony przez innego użytkownika TikToker.

dzisiaj wiele osobowości, jak aktorzy, piosenkarze, kucharze, komicy, tancerze, dzieci, malarze, akrobaci, dziadkowie i zwykli użytkownicy, którzy chcą się po prostu bawić, używają TikTok teraz, ponieważ jest to oryginalny, zabawny i popularny serwis społecznościowy.

TikTok oprócz tego, że jest siecią społecznościową, oferuje również redaktor filmy rewelacyjny który pozwala zastosować niesamowite i unikalne filtry do wszystkich filmów, które chcesz, pobrać je i użyj ich jako tapety mobilny.

Ta platforma ułatwia prawie cały proces edycji, ponieważ udostępnia nowoczesne narzędzia i wystarczy nacisnąć kilka przycisków i wybrać filtry, aby edytować wideo. Jednym z najbardziej niesamowitych filtrów jest zielony ekran, który umieszcza wybrany przez Ciebie obraz w tle.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w TikTok?

Nazwa użytkownika to coś, co Cię identyfikuje, dlatego nie możesz niczego wybrać ani wpisać. Zalecamy, aby dobrze przemyśleć swoją nazwę użytkownika, ponieważ TikTok jest nieco surowy z tymi modyfikacjami, kiedy zdecydujesz się wprowadzić inną nazwę użytkownika, musisz poczekaj 30 dni na modyfikację jeszcze raz.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, aby zmienić swoją nazwę użytkownika, jest Sekcja startowa na TikTok.

Po wejściu do aplikacji wyświetli się wideo, a następnie będziesz musiał nacisnąć przycisk o nazwie „I” którego ikoną jest zbliżenie lalki, która imituje postać ludzką. Ten przycisk znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Po naciśnięciu przycisku platforma TikTok pokaże Ci Twój profil i musisz znaleźć i wybrać przycisk „Edytuj profil” która jest jedną z opcji, które się tam pojawiają, czyli w górnej środkowej części tuż pod Twoim zdjęciem profilowym

Jeśli jeszcze się nie zalogowałeś, musisz to zrobić i jeśli nadal go nie masz konto musisz go stworzyć.

W menu „Edytuj profil” należy wybrać opcję „Nazwa Użytkownika”, co jest drugą opcją i wtedy możesz wpisać swoją nową nazwę użytkownika, musisz wziąć pod uwagę, że możesz wpisać tylko 20 znaków.

Ostatnią rzeczą, jaką powinieneś zrobić, jest naciśnięcie przycisku „Zapisać” i gładko! Masz już nową nazwę użytkownika na platformie TikTok.

tiktok nagrywania użytkownika

30 dni czekania na zmianę nazwy użytkownika w TikTok

Obecnie jedną z zasad platformy TikTok jest to, że ze względów bezpieczeństwa trzeba czekać 30 dni wcześniej zmienić ponownie Twoja nazwa użytkownika.

W takich chwilach niestety nie istnieje sposób na zmianę nazwy użytkownika przed upływem 30 dni. Wielu użytkowników czeka, aż TikTok zmieni tę regułę, aby móc zmienić swoją nazwę użytkownika przed ustalonym minimalnym czasem.

Ponieważ musisz praktycznie poczekać jeden miesiąc Aby zmienić swoją nazwę użytkownika, należy podać imię, przyzwoite, zabawne i które oczywiście Cię identyfikuje, aby ten czas nie był tak długi i irytujący.

dołącz do naszego kanału telegram