Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika na Snapchacie (przykład)

4 de luty de 2021

Jeśli jesteś aktywny użytkownik i fanem Snapchata i chciałbyś zmienić swoją nazwę użytkownika, co możesz zrobić? czy to możliwe? Jeśli to możliwe, jakie kroki należy podjąć? Odpowiemy na wszystkie te pytania i więcej poniżej, o których będziemy mówić jak zmienić nazwę użytkownika Snapchata bardzo łatwo i szybko. Możesz także utworzyć swoje konto Snapchat, jeśli go nie masz, łatwo i prosto.

Ale zanim przejdziemy do kroków, zobaczmy kilka rzeczy, które powinny Cię zainteresować w tym temacie.

Co powinieneś wiedzieć o zmianie nazwy użytkownika Snapchata

Coś, co może Cię rozczarować, ale powinieneś wiedzieć, że zmiana nazwy użytkownika Snapchata nie jest możliwa, ponieważ według samej firmy na jej stronie pomocy wspomina, że ​​«wynika to z względy bezpieczeństwa«. Ale nie smuć się, nie wszystko jest złe. A jeśli Snapchat pozwoli ci w dowolnym momencie, możesz zmienić nazwę swojego profilu.

Ale możesz się zastanawiać: co różnica czy istnieje między zmianą nazwy mojego profilu a zmianą nazwy użytkownika? Czy to nie to samo? Możesz być zaskoczony, wiedząc, że odpowiedź brzmi nie, tak jak nazwa Twojego profilu jak wyglądasz na snapchacie i jak ludzie Cię widzą, gdy na przykład wysyłasz im Snapy. W przeciwieństwie do Twojej nazwy użytkownika, która jest ustawiana podczas tworzenia po raz pierwszy Konto Snapchat.

Jeśli nadal chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika, masz alternatywy, takie jak zmiana nazwy profilu, usunięcie lub anulowanie obecnego konta, a następnie Stwórz nowe konto z wybraną nazwą użytkownika, a te procesy to te procesy, które wyjaśnimy poniżej.

Jak zmienić nazwę użytkownika Snapchata

Sam w sobie nie będziesz w stanie Przemianować Nazwa użytkownika Snapchata, ale masz trzy różne opcje, które wyjaśnimy: po pierwsze, jak zmienić nazwę profilu, po drugie, jak usunąć konto i po trzecie, jak utworzyć nowe konto Snapchat. Zacznijmy od pierwszego:

Jak zmienić nazwę swojego profilu Snapchat

Aby zmienić nazwę Twój profil, to znaczy, ponieważ wydajesz się innym osobom na Snapchacie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie aplikacji. Kiedy tam będziesz, zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a następnie przejdź do Menu ustawieńreprezentowany przez ikonę w kształcie nakrętki, znajdującą się w prawej górnej części ekranu.

Następnie w sekcji Moje konto kliknij nazwa opcji pojawią się pola, w których wpiszesz swoje nowe imię i nazwisko, które będą widoczne dla innych. Na koniec kliknij zapisać a twoja nowa nazwa profilu Snapchat będzie gotowa.

Jak usunąć swoje konto Snapchat

Aby usunąć swoje konto Snapchat na zawsze, musisz wykonać kilka prostych kroków, najpierw musisz wejść do aplikacji. Po otwarciu aplikacji musisz przesunąć w dół dowolną część ekranu, aby przejść do pliku strona konta dostępne w Snapchacie.

Następnie musisz kliknąć ikonę pliku Menu ustawieńznajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Musisz przewijać, aż znajdziesz sekcję Więcej informacji i kliknąć opcję Pomoc> Moje konto i ustawienia> Informacje o koncie. Na koniec musisz kliknąć opcję Usuń moje konto aby otworzyć stronę, na której możesz dowiedzieć się, jak usunąć swoje konto.

aplikacja snapchat

W drugim akapicie tego wyjaśnienia musisz kliknąć opcję Strona, aby później Wprowadź hasło i twoją nazwę użytkownika na wypadek, gdyby się nie pojawiła. Na koniec musisz kliknąć przycisk Kontynuuj, a Twoje konto zostanie automatycznie wyłączone i usunięte po 30 dni. Jeśli zmienisz zdanie, możesz odzyskaj swoje konto w tym 30-dniowym okresie.

Jak utworzyć nowe konto Snapchat

Najpierw wyloguj się ze swojego starego konta. Następnie kliknij Zarejestruj się, następnie w polach wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie kliknij Zarejestruj się i zaakceptuj, a następnie wprowadź swoją datę urodzenia i naciśnij Kontynuuj. Wprowadź nową nazwę użytkownika, którą chcesz i wprowadź swój adres e-mail, a następnie wykonaj wskazane kroki lub pomiń je i gotowe!

Ważnym faktem jest to, że jako użytkownik możesz łatwo zaktualizować Snapchata, aby mieć najnowsze narzędzia i funkcje, dzięki czemu Twoje konto będzie działało efektywniej. Mamy nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie bardzo przydatne w ciągu dnia.

dołącz do naszego kanału telegram