Skip to content

Jak zmienić lub odzyskać hasło do Gmaila z komputera — samouczek

14 de lipiec de 2021

W tym momencie nie ma o czym pisać na adres e-mail Gmaila, ponieważ w końcu w ten czy inny sposób będziemy go mieli. Tak więc chwilowo zwykle napotykamy problem, kiedy chcemy zmień hasło do Gmaila.

Albo dlatego, że korzystamy z Androida, bo korzystamy m.in. z Chrome, YouTube. Google łączy praktycznie wszystkie Twoje usługi na konto Gmail. Z tego powodu konieczne jest, abyśmy zawsze pamiętali dane takie jak e-mail czy hasło.

Oczywiście uważa się to za coś niezwykle ważnego, od czasu do czasu zmieniać hasło. Jest to niezbędne, ponieważ w przeciwnym razie mielibyśmy problem z bezpieczeństwem. I prawdą jest, że te zmiany mogą powodować zamieszanie, dlatego ważne jest również, aby wiedzieć, jak odzyskać hasło

Zgodnie z zaleceniami jest konieczne zmieniaj hasło mniej więcej co miesiąc, chociaż doskonale wiemy, że wszyscy zmieniamy hasło, kiedy sobie przypominamy, czyli prawdopodobnie za każdym razem. W każdym razie, jeśli nie wiesz, gdzie znajdują się opcje zmiany hasła do Gmaila, powiemy Ci poniżej.

Jak zmienić hasło do Gmaila?

Prawdopodobnie z jakiegoś powodu próbujesz zmienić hasło do Gmaila i nie wiesz, którą opcję wybrać aby móc to zrobić szybko. Prawda jest taka, że ​​jest to bardzo łatwe do zrobienia, dodatkowo zaleca się zmianę hasła przynajmniej co 6 miesięcy, w ten sposób możesz mieć dobry poziom bezpieczeństwa w swoim Gmailu.

Ponieważ zmiana hasła do Gmaila nie jest trudna, jest jeszcze łatwiej niż zmienić format lub literę podczas wysyłania e-maila przez Gmail. Nie musisz się komplikować, ponieważ zmianę hasła do Gmaila można zrobić w zaledwie kilku krokach. Polecamy to mieć plan awaryjny w przypadku zapomnienia hasła.

Istnieje wiele przypadków, w których ludzie zapominają hasło, więc muszą uciekać się do . procesy odzyskiwania hasła. Dobrą rzeczą jest to, że Gmail oferuje nam procesy na prawie wszystko, możesz nawet odzyskaj konto, które przez pomyłkę skasowałeś.

Jakie są kroki, aby zmienić hasło?

W każdym razie to, co damy ci dalej, będzie trochę proste i szybkie kroki, dzięki czemu możesz przejść do zmiany hasła do Gmaila. Wszystko, co musisz zrobić, to podążać za nimi co do joty, a szybko wykonasz swoją misję.

1.- Najpierw musisz wejdź do Gmaila.

2.- Następnie musisz przejść do mojego konta i wybrać Dostęp i bezpieczeństwo.

3.- Na tym nowym ekranie musisz kliknąć Metoda dostępu i Hasło.

4.- Teraz musisz wprowadzić Hasło i podać swoje aktualne hasło do Gmaila.

5.- Gdy to zrobisz, możesz zmienić swoje hasło do Gmaila, pamiętaj tylko o zaleceniach, które wymieniliśmy powyżej, aby utworzyć nowe bezpieczne hasło.

Jak zobaczysz, nie jest to zbyt skomplikowane, ani zmiana hasła, ani zabezpieczenie konta. To wszystko kwestia zdobycia odrobiny informacji, które dodatkowo posłuży Ci do innych usług gdzie masz konta z hasłem, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć nieprzyjemnego momentu.

czarno-białe aplikacje google

Jak odzyskać konto Gmail?

Jak już mówiliśmy, Gmail oferuje nam opcje na prawie wszystko, wszystko, co musimy zrobić, to nauczyć się z nich korzystać. Aby odzyskać hasło, nie potrzebujesz skomplikowanej procedury, możesz nawet zaloguj się na konto bez hasła.

Zasadniczo obejmuje krok podczas wchodzenia do Gmaila. Ważną rzeczą w tych przypadkach jest jest to, że masz telefon komórkowy pod rękąlub zapamiętaj kilka ważnych informacji. Dlatego zawsze konieczne jest uwzględnienie bezpieczeństwa konta, gdy zaczynasz z niego korzystać, takie rzeczy, jak numer telefonu lub alternatywny adres e-mail, mogą znacznie ułatwić proces odzyskiwania.

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jak powiedzieliśmy wcześniej, jest wejście do Gmaila.
  2. Gdy już jesteś w Gmailu, wystarczy podać go w miejscu, w którym jest napisane „Zapomniałem hasła” lub przynajmniej coś podobnego.
  3. Kiedy już go tam podałeś, wystarczy postępować zgodnie z procedurą dyktowaną przez system i wybrać opcję, którą uważasz za najłatwiejszą.
  4. Jeśli masz telefon komórkowy, wystarczy, że wybierzesz weryfikację SMS-em.
  5. Następnie otrzymasz wiadomość z kilkoma cyframi.
  6. Umieszczasz te cyfry tam, gdzie o nie prosi, i klikasz

dołącz do naszego kanału telegram