Skip to content

Jak zmienić kraj w sklepie Google Play bez karty kredytowej

31 de styczeń de 2021

Należy zaznaczyć, że Google Play Store to sklep z aplikacjami mobilnymi na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Znajduje się w nim lista wszystkich aplikacji i programów stworzonych z myślą o urządzeniach z systemem operacyjnym Google, takich jak smartfony i tablety.

Aplikacje te są włączone do katalogu Sklep Play zapewnienie bezpieczeństwa i akceptacji przez firmę. W tym samym czasie, to najczęściej używany lub używany sklep cyfrowy przez użytkowników na całym świecie. Ideałem jest zaktualizowanie go do najnowszej wersji

W katalogu Play Store można znaleźć wiele różnych produktów, można znaleźć aplikacje z usługami dla: filmów, gier, piosenek, czasopism, a nawet książek, w skrócie to szeroki świat produktów dla użytkowników.

Bez metody płatności możesz zmienić kraj w sklepie Google Play

Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli możesz zmienić kraj w Sklepie Play bez konieczności płacenia kartą kredytową lub debetową. Aby to osiągnąć, musisz postępować zgodnie z krokami, które zostaną wyjaśnione poniżej, w ten sposób uzyskasz pożądane rezultaty.

Przede wszystkim, aby korzystać ze Sklepu Play w innym kraju, musisz „utworzyć konto Google dla kraju, który chcesz dodać”. Bo jeśli chcesz wykonać ten krok z rachunkiem bieżącym, to nie zadziała on dla Ciebie, chyba że użyjesz metody płatności, która nie jest odpowiednia dla tego rozwoju.

Podobnie, aby przeprowadzić ten proces, konieczne jest posiadanie za VPN działający na Androidzie. Następnie musisz utworzyć „nowe konto Google”, ale również używając VPN z lokalizacją kraju, który chcesz dodać.

Istnieje wiele różnych sieci VPN, ale Tunnelbear To dobra opcja, z kolei zapewnia użytkownikom darmowe megabajty. Dodatkowo możesz założyć konto w dowolnym kraju np .: Chile i dodać numer telefonu z Hiszpanii, to nie jest problem.

Ty też musisz „Usuń bieżące konto Google”Proces ten można osiągnąć wchodząc w „ustawienia” i wybierając opcję „konta”, wyszukując „Google” i klikając „Usuń konto”.

Wtedy muszą „Usuń dane ze Sklepu Play” Możesz to zrobić w następujący sposób: zamknij aplikację, wejdź w „Ustawienia Androida”, znajdź sekcję „aplikacje”, wybierz „Sklep Google Play”, przejdź do sekcji „przechowywanie”, a następnie „usuń dane”.

Po wykonaniu tych czynności powinieneś otwórz zainstalowaną sieć VPN i wybierz kraj za pomocą którego chcesz skonfigurować konto Google, które już wiem, wierzę. Po wykonaniu tych czynności możesz ponownie otworzyć Sklep Play.

Tworząc nowe konto, możesz pominąć płatność

Utwórz konto Gmail

Ty tylko masz Zaloguj sie z danymi, które wprowadziłeś dla nowego konta Google. Jest to bardzo prosta procedura i najważniejsze jest to, że można ją wykonać bez dokonywania płatności.

Podobnie, gdy wejdziesz do Sklepu Play, zauważysz, że żądane produkty będą identyfikowane z walutą wybranego kraju.

Dzięki tym prostym krokom zmienisz kraj w Sklepie Play bez konieczności inwestowania pieniędzy. To dobra opcja, jeśli nie masz zasobów, ponieważ utworzenie nowego konta pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Z kolei ludzie mogą nadal wzbogacać swoje możliwości korzystania z telefonii poprzez pobieranie aplikacji. Ten cyfrowy sklep ma wszystkie opcje, jeśli chcesz pobrać aplikację, aby ją zainstalować. Ułatwia nawet zmianę kraju bez metody płatności.

Krótko mówiąc, Sklep Google Play zapewnia użytkownikom łatwe do zrozumienia funkcje. Ponieważ jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zmienić kraj i nie wiesz, jak to zrobić, ponieważ nie masz metody płatności, te proste kroki będą bardzo pomocne. Ponadto to narzędzie ma bezpieczne i wysokiej jakości oprogramowanie.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy udało Ci się zmienić kraj w Sklepie Google Play bez karty kredytowej? Czy znasz inną metodę wykonania tej czynności? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.