Skip to content

Jak zmienić kolor swoich czatów na Facebook Messengerze – Zamień style

9 de Listopad de 2021

Jedną z najczęściej używanych usług przesyłania wiadomości na całym świecie jest Messenger Facebook, który oferuje użytkownikom różne alternatywy, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie, kontaktować się z rodziną i innymi kontaktami. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko wysyłać i odbierać wiadomości, ale także dostosuj czaty, modyfikując wygląd, dodając kolory i motywy do czatów Twoich kontaktów.

W ten sposób rozmowa będzie bardziej zabawna i nada Twoim rozmowom inny aspekt. W artykule porozmawiamy między innymi o tym, jak umieścić kolorowe czaty, jakie są najczęściej używane motywy.

Jakie są kroki, aby Twoje czaty na Facebooku Messenger były kolorowe?

Jeśli chcesz, aby Twoje rozmowy wyglądały interesującoNie tylko ze względu na treść wiadomości, ale także ze względu na aspekt czatu, możesz to zrobić, umieszczając swoje czaty na Facebook Messenger w kolorach. A sposób to zrobić w następujący sposób: Wejdź do aplikacji Messenger, otworzy się czat kontaktu, któremu chcesz zmienić kolor czatu. Klikasz na ikonę koła znajdującego się w prawym górnym rogu.

Zostanie wyświetlone menu z kilkoma opcjami, które musisz wybrać opcję Kolor, Będziesz mógł zwizualizować różnorodność kolorów i wystarczy kliknąć na preferowany i to wszystko. Zauważysz, jak czat zmienia kolor, będzie wyglądał spersonalizowany z Twoim ulubionym kolorem. Możesz szybko i łatwo modyfikować widok swoich czatów.

Jakie tematy są najpopularniejsze i wybierane do personalizacji czatów na Facebooku?

Teraz możesz nadać swoim rozmowom osobisty styl, dzięki używaj kolorów na czacie. Zastosowanie tej akcji zmieni wygląd wiadomości. Możesz wstawić określony motyw lub kolor tła. I zgodnie z każdą porą roku lub powodem do świętowania, aplikacja Facebook zawiera motywy nawiązujące do świąt, a tutaj powiemy Ci, które z nich są najczęściej używane do personalizacji czatów.

Monochromia

Motyw monochromatyczny nawiązuje do koloru z różnymi odcieniami gradientu. W Messengerze możesz używać tego motywu w swoich czatach. W rzeczywistości, jest to temat, który jest najczęściej używany w aplikacji Facebook Messenger. Wystarczy otworzyć dany czat i kliknąć ikonę koła, a następnie temat. Pojawią się opcje kolorów gradientu i tak łatwo jest spersonalizować swoje czaty za pomocą tego motywu, który wszyscy kochają.

Miłość

Motyw miłosny jest stałym elementem programu Facebook Messenger, aby spersonalizować czaty. Wielu używa go bez względu na to, czy jest to okazja w roku, po prostu używa go do personalizacji czatów i pokazać, że kochają ludzi lub że żyją w miłości. Bez względu na powód, możesz go użyć do zmiany wyglądu swoich czatów. Aby umieścić ten motyw, postępuj zgodnie z tą samą procedurą.

Otwierasz aplikację Facebook, wchodzisz do czatu, klikasz Krąg, następnie temat i lokalizujesz Ukochanego.Zauważysz, jak zmienia się tło wyświetlane za wiadomościami, które piszesz lub otrzymujesz. Wypróbuj te popularne motywy i bądź na bieżąco, personalizując czaty za pomocą motywów udostępnianych przez aplikację.

zmień motyw i kolor w czatach na facebooku

Dlaczego nie możesz dostosować lub zmienić koloru czatów na Facebook Messengerze?

Jeśli chcesz zmienić kolor swoich czatów w aplikacji Facebook Messenger, ale zauważysz, że nie możesz dostosować czatów. Prawdopodobnie powinieneś się upewnić mieć najnowszą wersję aplikacji. Musisz więc wejść do aplikacji i sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja dla aplikacji.Jeśli po wykonaniu tej czynności problem nie ustąpi, może to być spowodowane następującymi przyczynami:

Niestabilny internet

Powiadomienie Oczekiwanie na dostępność sieci prawdopodobnie pojawi się na ekranie Twojego telefonu, w tym stanie jest wiele funkcji Aplikacji, które nie będą działać dobrze, między innymi usługa Wiadomości na Facebooku, a konkretnie personalizacja czatów. Najbardziej wskazaną rzeczą jest upewnienie się, że masz dobry sygnał, zwiększenie sygnału Wi-Fi lub poprawa danych mobilnych. Musisz dezaktywować i ponownie aktywować dane, sprawdzić połączenie, aby móc wejść na Facebook Messenger i tym samym spersonalizować czaty.