Skip to content

Jak zmienić kolor i rodzaj litery lub czcionki w relacjach na Instagramie – Sztuczki na Instagramie

30 de marzec de 2023

Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie., by nie powiedzieć najpopularniejszy, dlatego wszystkie tutoriale z nim związane są naprawdę atrakcyjne dla większości użytkowników. Tym razem pokażemy Ci, jak to zrobić z łatwością zmieniaj kolor i czcionkę swoich historii na Instagramie.

Przy tej konkretnej okazji nie chcieliśmy również stracić z oczu krok po kroku, który ma związek z jedną z funkcji, które użytkownicy Instagrama lubią najbardziej, z historie, czyli posty, które znikają po pierwszych 24 godzinach. Jak wiemy, dzięki niemu możemy robić wszystko, na przykład grać w gry, przesyłać zdjęcia i filmy.

Zmień czcionkę w relacjach na Instagramie

Zmiana tekstów w relacjach na Instagramie jest czymś, co ceni wielu użytkowników, biorąc pod uwagę, że to sprawia, że ​​przesyłane przez nas teksty są lepiej dopasowane do naszego gustu lub potrzeba. Jeśli dodamy do tego, że mówimy o naprawdę prostym procesie, to nie ma wątpliwości, że powinniśmy jak najlepiej wykorzystać tę szansę.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, aby przede wszystkim dostosować litery historii na Instagramie będziesz musiał zaktualizować aplikację, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, ponieważ jest to dość nowa funkcja.

Aby móc to zrobić, wystarczy przejść do sklepu z aplikacjami swojego smartfona, wyszukać Instagram i sprawdzić, czy nie ma w nim opcji Aktualizuj.

Jak zmienić literę w Instagram Stories

Gdy już to zrobisz, aby uzyskać dostęp do różnych typów czcionek na Instagramie, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Otwórz aplikację Instagram na telefonie komórkowym
  • Dodaj historię w tradycyjny sposób
  • Przejdź do sekcji tekstowej w tym
  • Kliknij na napisany tekst, a zauważysz, jak zmienia się czcionka. Możesz to również zrobić od góry ekranu, wybierając rodzaj czcionki, który lubisz
  • Następnie opublikuj historię i voila, użyjesz preferowanej litery

Jak widzieliście, jest to naprawdę dość prosty proces zmień czcionkę w relacjach na instagramiei choć jak dotąd dostępnych jest niewiele źródeł, mamy nadzieję, że z czasem będą dodawane nowe.

Jak zmienić kolory relacji na Instagramie

Teraz wiemy, że istnieje możliwość dostosowania i zmiany koloru tła Twoich historii na Instagramie. W ten sposób nadaj mu modyfikację Całkowicie zmieni Twoje historie, aby wyglądały o wiele bardziej stylowo.

W relacjach na Instagramie możemy przesyłać wszelkiego rodzaju treści z filmami lub zdjęciami, a następnie dodawać naklejki. Jest to również bardzo modne wybierz różne formaty tekstu i efekty, które kontrastują i mieszają się ze sobą. Zmiana koloru tła Instagrama odbywa się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy, aby tekst był widoczny lub podświetlony na określony kolor, czyli kontrastował lub łączył się ze sobą.

Zmień czcionkę na Instagramie

Kroki, aby zmienić kolor historii na Instagramie

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest otwarcie Twojego profilu na Instagramie. Następnie musisz kliknąć ich obraz, aby utworzyć nową historię. Użyj mobilnego aparatu, aby zrobić zdjęcie, nagrać film lub wybrać jedno z galerii, które chcesz dodać do relacji. Ładowanie, u góry wyświetli się seria ikon, wprowadź ikonę o zakrzywionym kształcie, i tylko druga ikona będzie wyświetlana po prawej stronie.

Kliknij na trzecią ikonę od lewej, wybierz kolor, w jakim chcemy umieścić obraz na dolnym tlea następnie naciśnij i przytrzymaj ekran przez kilka sekund, aby wyświetlić wybrany przez nas kolor.

Ekran zmieni kolor na wybrany przez ciebie, chociaż możesz zobaczyć fragment obrazu, jeśli chcesz, aby znów był doskonale widoczny, po prostu kliknij ostatnią ikonę pędzla po prawej stronie, aby wymazać palcem i uczyń część przezroczystą. Dzięki tym sztuczkom będziesz mieć wszystkie narzędzia i sztuczki, aby móc tworzyć swoje historie jak profesjonalista.

dołącz do naszego kanału telegram