Skip to content

Jak zmienić kamerę internetową lub kamerę i mikrofon używane w przeglądarkach Chrome i Firefox

16 de kwiecień de 2021

Wraz z rozwojem Internetu i ciągłą ewolucją komputerów, oni wdrażanie nowych i nowatorskich wariantów w poszukiwaniu całkowitej i całkowitej kontroli podczas wykonywania wszelkiego rodzaju czynności lub działań w ramach tych czynników. Narzędzie lub pomoc, która daje nam możliwość łatwego poruszania się po Internecie bez żadnych problemów i niedogodności.

Tak narodził się pomysł na przeglądarki internetowe. Te Ich głównym celem jest służenie nam jako narzędzie przed jakimkolwiek działaniem lub działaniem, które musimy wykonać, gdy tylko przeglądamy Internet. Dzięki nim mamy miliony możliwości i opcji, a także pozwalają nam kontrolować wszystko, co robimy w tym miejscu.

Na początku było dość podstawowe przeglądarki ale przez lata ewoluowały i różne marki i firmy zaczęły uruchamiać własne przeglądarki. Wśród najbardziej znanych możemy wymienić Safari, które jest typowe dla Apple, Opera, nieistniejącego Internet Explorera systemu operacyjnego Windows, którym jest teraz Microsoft Edge i nie tylko.

Wszystko to przez lata udało się utrzymać w czołówce przeglądarek dla wszystkich typów platform i systemów operacyjnych, ale są niewątpliwie osobne przypadki, w których istnieją przeglądarki, które mają znacznie większe uznanie i sławę, tak jest w przypadku niczego więcej i nie mniej niż Google Chrome i Mozilla Firefox.

Te 2 aplikacje zawsze znajdowały się w czołówce przeglądarek internetowychistnieją na rynku od kilku lat i są dziś uważane za najlepsze przeglądarki internetowe. Chociaż obie są bezpośrednimi przeciwnikami w świecie przeglądarek internetowych, obie mają bardzo podobne funkcje i narzędzia, w niektórych przypadkach nawet podobne.

Następnie powiemy trochę o wiele funkcji, które mają obie przeglądarki internetowe, oprócz niektórych narzędzi i narzędzi, które można w nich zaprezentować. Więc zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły, dane i informacje o funkcjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.

Jakie funkcje i narzędzia ma Google Chrome i Mozilla Firefox?

Dzisiejsze przeglądarki internetowe mają wiele opcji do zaoferowania swoim użytkownikom, aw przypadku Google Chrome i Mozilla Firefox nie jest to wyjątkiem. Wśród jego najciekawszych narzędzi jest opcja rozszerzeń. Są one uważane za „miniaplikacje”, które można dodać do naszych przeglądarek. Są z wiele funkcji i są bardzo przydatne.

Również dzięki przeglądarkom internetowym Możemy oznaczyć lub dodać nasze ulubione strony w folderach zakładek, aby w ten sposób móc je łatwo pobrać i przejść do nich, ponadto ta opcja pozwala nam umieścić te linki do tych stron jako bezpośredni dostęp w domu naszej przeglądarki, czy to Chrome czy Mozilla Firefox.

Inną dość interesującą opcją w przeglądarkach internetowych jest oferowana nam możliwość dostosowania jej interfejsu. Możemy to zrobić ręcznie lub pobierając z internetu motyw, który nam się podoba. Dostępne są miliony opcji o wszystkich smakach i kolorach, które można w pełni dostosować zarówno do przeglądarek internetowych, jak i nie zajmuje to czasu.

Jak mogę zmienić kamerę internetową / kamerę i mikrofon używane w przeglądarkach Chrome i Firefox?

Kolejna ważna funkcja W przeglądarkach Google Chrome i Mozilla Firefox można łatwo aktywować naszą kamerę i mikrofon w czasie rozmowy wideo, rozmowy lub jakiejś notatki głosowej. Ta opcja zostanie nam przedstawiona, gdy będziemy na stronie internetowej, która prosi nas o otwarcie kamery lub mikrofonu (Zoom, Skype, Meet itp.).

główny aparat

Pozyskać zmień kamerę lub mikrofon W przypadku urządzenia wcześniej podłączonego do naszego terminala będziemy musieli tylko przejść do okna ustawień, a następnie przejść do „Prywatność i bezpieczeństwo”, tam wybierzemy opcję konfiguracji i zmienimy opcje kamery i mikrofonu na urządzenie że chcemy.

Te kroki są podobne zarówno dla Google Chrome, jak i Mozilla Firefox, więc nie będziemy mieli problemów z procedurą.