Skip to content

Jak zmienić język z chińskiego na hiszpański na Androidzie? – Skonfiguruj swoją komórkę

14 de styczeń de 2022

Wszystkie telefony komórkowe zapewniają różnorodność, jeśli chodzi o języki, dzięki czemu osoba, która je kupiła, może zmienić język, jeśli mówi innym językiem. Czasami są ludzie, którzy chcą sobie żartować i podnoszą czyjś telefon komórkowy, aby zmienić język.

Jeśli ktoś zmienił język Twojego telefonu komórkowego lub telefon pochodzi z fabryki w ten sposób, powinieneś kontynuować czytanie tego krótkiego podsumowania. Następny, pokażemy Ci jak zmień język telefonu komórkowego Jeśli jest po chińsku, jakie aplikacje pozwalają zmienić język telefonu komórkowego i inne rzeczy związane z tematem.

Jak zmienić język na hiszpański na chińskim Androidzie?

Modyfikowanie języka telefonu komórkowego jest czymś prostym, gdy rozumiesz język, w którym korzystasz z telefonu komórkowego, ale gdy nie jest zrozumiały, okazuje się czymś naprawdę trudnym. Jest jednak sposób, w jaki możesz: zmień język telefonu komórkowego bez konieczności zrozumienia specyfikacji telefonu komórkowego.

Zwróć szczególną uwagę na instrukcje, które podamy w następujących dwóch podtematach, co wyjaśnimy jak zmienić język telefonu komórkowego, nawet jeśli jest w języku chińskim.

Symbol ustawień telefonu

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poszukaj symbolu ustawień aby uzyskać dostęp do ustawień telefonu komórkowego. Odbywa się to w następujący sposób:

 1. Włącz telefon
 2. Odblokuj to
 3. Przesuń menu nad telefonem komórkowym
 4. Po jednej ze stron poszukasz ikony nakrętki i klikniesz na nią. Jeśli nie widzisz tam nakrętki, przejdź do aplikacji mobilnych i poszukaj aplikacji ustawień, która ma ikonę nakrętki lub kół zębatych

Dzięki temu byś osiągnął dostęp do ustawień telefonu komórkowego. Gdy znajdziesz się w ustawieniach telefonu komórkowego, zakończysz połowę procesu.

Symbol kwadratu z literą A pośrodku

W ustawieniach telefonu komórkowego musisz wejść do sekcji „Języki”. Jak to jest po chińsku? nie będziesz wiedział, jak zlokalizować tę sekcję chyba że szukasz tego po znaku języków:

 1. W ustawieniach poszukaj sekcji, która zawiera literę „A” w ramce
 2. Gdy znajdziesz tę sekcję, wybierz ją
 3. W „Językach” naciśniesz pierwszą opcję, którą tam zobaczysz
 4. Następną rzeczą jest wyszukanie języka „hiszpański” na dużej liście języków
 5. Wreszcie, gdy znajdziesz język „hiszpański”, po prostu go wybierz, a język telefonu zostanie automatycznie dostosowany

Jeśli nie wiesz, w TikTok jest sposób na zmianę języka za pomocą aplikacji. Zmień język w TikTok daje wiele korzyści i jest to, że w pewnym języku istnieje sposób na umieszczenie imienia bez konieczności używania nazwiska.

logo tłumacza google

Teraz jeśli chcesz uczyć się nowych języków Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to pobrać Duolingo na telefon komórkowy lub komputer. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł uczyć się innych języków za darmo.

Jakie są aplikacje do bezpośredniej zmiany języka telefonu?

Jest kilka aplikacji, które Ci pomogą zmień język telefonu komórkowego bardziej bezpośrednio. To bardzo wygodne, że wiesz, jakie one są, na wypadek, gdybyś pewnego dnia musiał użyć ich do zmiany języka telefonu komórkowego.

Ustaw region i język

Jest to aplikacja, która pozwala łatwo zmienić język Twojego telefonu komórkowego, dobrą rzeczą jest to, że od momentu, gdy zdecydujesz się go pobrać, możesz wybrać konkretny język. W ten sposób, nawet jeśli zmieni się język Twojego telefonu komórkowego, język aplikacji się nie zmieni i łatwiej będzie Ci przywrócić język hiszpański.

Słyszałeś już, jakie są wszystkie oferowane przez niego rzeczy Ustaw region i język, ale to nie jest najlepsze. A co najlepsze, aplikację można pobrać ze Sklepu Play.

Szybkie ustawienia regionalne

Quick Locale to aplikacja, którą można zainstalować na telefonie komórkowym za pośrednictwem pliku APK. Instalując tę ​​aplikację na telefonie komórkowym, będziesz mógł zmienić język swojego telefonu komórkowego, a jeśli chcesz, możesz zmienić język swojego telefonu komórkowego w zależności od lokalizacji, w której się znajdujesz.

LokalizacjaWięcej

LocaleMore to bardzo kompletna aplikacja, która Twój telefon z Androidem może zmienić język bez żadnych komplikacji. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że okazuje się bardzo lekka, a poza tym można ją bez problemów i komplikacji pobrać ze Sklepu Play.

Jak zainstalować język hiszpański na swoim urządzeniu z Androidem bez rootowania?

pobierz logo

Zainstaluj język hiszpański na telefonie komórkowym Jest to coś bardzo prostego, co możesz zrobić, jeśli zastosujesz się do każdego z poniższych wskazówek:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Pobierz aplikację LocaleWięcej
 3. Wybierz język, który chcesz zainstalować
 4. Nadaj aplikacji niezbędne uprawnienia
 5. Zainstaluj na swoim komputerze program o nazwie „ADB”
 6. Podłącz USB do telefonu komórkowego, a następnie podłącz drugą część USB do komputera
 7. Naciśnij URUCHOM
 8. Aby zakończyć, wejdź ponownie do aplikacji i zmień język

Jak zmienić język klawiatury w telefonie komórkowym?

Jeśli chcesz zmień tylko język klawiatury telefonu komórkowego, co należy zrobić, to wejść w ustawienia i dostosować język tylko dla klawiatury. Odbywa się to w następujący sposób:

 1. Otwórz ustawienia telefonu komórkowego
 2. Wejdź do sekcji języków
 3. Naciśnij opcję „Klawiatura” i zmień język klawiatury

Na koniec musisz to wiedzieć, jeśli przypadkiem ten język do Twojego WhatsApp, istnieje sposób, aby to naprawić.

dołącz do naszego kanału telegram