Skip to content

Jak zmienić IMEI Huawei za pomocą prostej aplikacji

6 de styczeń de 2022

Huawei to jedna z największych marek na świecie. Posiada szeroką gamę urządzeń mobilnych, które przydają się zwłaszcza tym, którzy nie chcą lub nie mogą wydawać zbyt dużo pieniędzy na urządzenie mobilne. Jeśli chcesz zmień IMEI telefonu komórkowego Huawei, jest prosta metoda, która wymaga użycia aplikacji, za kilka minut będziesz mieć kolejną IMEI w telefonie Huawei.

Zmień numer IMEI Huawei

Powody dla zmień IMEI urządzenia mobilnego są zróżnicowane, możesz mieć jakiś dług, możesz nawet chcieć go „zwolnić”, aby móc z niego korzystać w różnych firmach i tak dalej. Krótko mówiąc, nie jest ważny powód, ale sposób jego osiągnięcia. Pamiętaj, że IMEI to 15-cyfrowy numerNajlepiej zmienić tylko cztery ostatnie cyfry, aby w ten sposób zachować linię producenta.

Co najważniejsze, nie jest konieczne zrootowanie urządzenia mobilnego w celu przeprowadzenia tego procesu, dlatego każdy użytkownik może to zrobić. Nie jest konieczna zaawansowana wiedza na ten temat, aby móc zmienić IMEI Huawei.

Zmień numer IMEI telefonu komórkowego Huawei

Musisz pobrać aplikację XPOSED Zmieniacz IMEI z tego linku, który zostawiam tutaj, który prowadzi bezpośrednio do Sklepu Play.

Kiedy skończysz go pobierać i już masz go zainstalowany, wystarczy go po prostu uruchomić i pojawi się oryginalny IMEI telefonu, teraz musisz zmienić ostatnie 4 cyfry numeru w przypadku niektórych losowych, naciśnij miejsce, w którym jest napisane Zapisz lub Zastosuj, a następnie uruchom ponownie urządzenie.

Zmień IMEI Huawei bez programów

Teraz musisz sprawdzić, czy rzeczywiście IMEI został zmodyfikowany, w tym celu musisz przejść do aplikacji połączeń, tam musisz zadzwonić * # 06 # i powinien pojawić się nowy numer IMEI.

Należy pamiętać, że w przypadku, gdy numer IMEI nie został zmodyfikowany, istnieje możliwość, że te cyfry zostały użyte w innym urządzeniu mobilnym, dlatego należy powtórzyć proces, o którym mowa, ponownie zmieniając ostatnie cztery cyfry i ponownie uruchamiając telefon, dopóki nie zadziała, pamiętaj, że są miliony ludzi, więc możliwości jest wiele.

Jak zawsze w przypadku tego artykułu o jak zmienić Huawei IMEI za pomocą aplikacji generuje wszelkiego rodzaju wątpliwości lub jeśli masz problem z procesem, możesz zostawić nam komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram