Skip to content

Jak zmienić i zwiększyć rozmiar czcionki WhatsApp na iPhonie?

24 de czerwiec de 2021

Od chwili, gdy się pojawił komunikatory, WhatsApp stał się częścią naszego codziennego życia. Interakcja z naszymi przyjaciółmi i rodziną jest jednocześnie bardzo prosta i praktyczna.

WhatsApp pozwala prowadzić długie i obszerne rozmowy tyle razy, ile chcesz, z kim chcesz i gdziekolwiek chcesz, pod warunkiem, że masz połączenie z Internetem.

Najlepszą rzeczą w WhatsApp jest to, że można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu, czy to telefonach komórkowych, tabletach czy komputerach, ponieważ aplikację można łatwo pobrać i używać, Inną opcją jest to, że masz go na swoim urządzeniu mobilnym i jeśli chcesz wejść z komputera, możesz wejść z WhatsApp Web.

W ten sposób będziesz mógł zwiększyć rozmiar litery w WhatsApp

Z tego powodu są ludzie, którzy używają ich stale, do pracy, ogólnej komunikacji lub z powodów miłosnych. Takie ciągłe użytkowanie wymaga, aby aplikacja: przekazuj swoje wiadomości poprawnie i wyraźnie, czyli można je poprawnie odczytać.

Są ludzie z problemami ze wzrokiem i oni zwiększyć rozmiar wiadomości na czacie na WhatsApp, aby móc bardziej efektywnie czytać. Podobnie jak ci, którzy pracują z tabletami lub przez komputer, wykonują tę samą procedurę, aby dostosować swoją wizję do swojej pracy.

I dlatego ten artykuł uczy jak Zmień rozmiar czczionki przez WhatsApp, na iPhonie. Odwołujemy się do tego procesu na iPhonie, ponieważ różni się on od innych, takich jak Android lub inne urządzenia.

Ale jeśli masz też urządzenie z Androidem lub chcesz przekazać napiwek osobie, która chce zrobić to samo, ale ma urządzenie z systemem operacyjnym Android, możesz zrób to w całkiem prosty sposób musisz tylko wiedzieć, jak zmienić lub zwiększyć rozmiar czcionki lub tekstu na Androidzie.

Bez dalszych ceregieli wykonaj kolejne kroki, które nauczą Cię, jak: how zmienić rozmiar i czcionkę swojego WhatsApp i uzyskiwać z tego najlepsze rezultaty, a tym samym móc zadbać o swój wzrok w taki sposób, abyś nie musiał się zbytnio starać. .

Zmień rozmiar czcionki w WhatsApp z telefonu komórkowego iPhone

Krok 1: Znajdź menu WhatsApp na iPhonie

Wejdź do menu swojego telefonu i przejdź do aplikacji WhatsApp. Kiedy jesteś w środku zlokalizuj opcjęUstawienia”znajduje się w prawym dolnym rogu głównego menu nawigacyjnego.

Krok 2: Wybierz „Ustawienia czatu”

Po wybraniu głównych ustawień pojawi się nowe okno, w którym wybierzemy Ustawienia czatu. W nim znajdziemy kilka opcje modyfikacji środowiska naszego czatu i systemy bezpieczeństwa tam dla niego.

Krok 3: Opcje czatu WhatsApp

W poniższym menu pojawią się opcje, które ogólnie modyfikują charakterystykę czatu, ale które nas interesują i musisz wybrać, jest opcjaRozmiar liter”.

Krok 4: Wybierz rozmiar czcionki swoich preferencji

To nowe okno oferuje domyślne opcje WhatsApp dla rozmiaru czcionki rozmowy indywidualna i grupowa.

Te opcje są wyświetlane jako małe, duże, średnie i gigantyczne, jak również wyświetlane w pudełkach. Każdy z nich jest napisany, pokazując swój przykład w rozmiarze. W tej chwili możesz wybrać najbardziej dogodny dla siebie rozmiar.

klawiatura-ciemna ręka

Oto zalecenia dotyczące zmiany rozmiaru czcionki

  • Możliwe, że modyfikacja rozmiar czcionki na czacietyle razy, ile chcesz.
  • Różne rozmiary mają różne zastosowania. Normalny rozmiar czcionki, zapewnia wyraźny widok i normalny czat jest czytany, na normalnych urządzeniach.
  • Gdy smartfon jest mały, lepiej, aby rozmiar był duży, a gdy pracujemy na tablecie, te małe są bardzo dobre dla obsłużyć duży przepływ wiadomości czatu grupowego lub osobistego.

Istnieją dwie rekomendacje, które prawdopodobnie w pewnym momencie Cię uratują, pierwsza, która jest całkiem przydatna, dotyczy tego, jak możesz zmienić format, czcionkę i kolor listu w e-mailu Gmail, ponieważ wiele osób zdarzyło nam się, że musimy wysłać bardzo ładną wiadomość pocztą elektroniczną.

I nagle nie wiemy jak zmienić literę, dlatego ten samouczek pozwoli Ci zaoszczędzić w każdej chwili, drugą rekomendacją jest to, jak zmienić język i rozmiar klawiatury na telefonie komórkowym lub tablecie, Androidzie lub iPhonie.

Jak możesz powiedzieć, że są dwie opcje, które bardzo na pewno ci bardzo pomogą, ponieważ wiele razy musimy wiedzieć takie rzeczy, ponieważ często ich używamy.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.