Saltar al contenido

Jak zmienić i zaktualizować system operacyjny mojego telefonu komórkowego lub tabletu z systemem Android z komputera?

1 de julio de 2022

The system operacyjny To oprogramowanie, które posiada każdy telefon komórkowy, jeśli przejdziemy do sprawy, najbardziej rozpowszechnionym ze wszystkich jest Android, następnie z daleka iOS, a w tle pojawia się Windows Phone, gdzie nawet dzisiaj możemy umieścić w środku inne systemy operacyjne.

W wielu telefonach komórkowych aktualizacje pozwalają na zmianę wersji systemu operacyjnego, często poprawiając go w notoryczny sposób, niektóre nie pozwalają w ogóle nic zmienić.

Wiele razy, gdy mamy urządzenie mobilne, chcemy wprowadzić zmiany lub zaktualizować system operacyjny, ponieważ urządzenie działa bardzo wolno lub aplikacje nie można już aktualizować do najnowszych wersji.

Pomyśleliśmy, że uaktualnienie będzie dla Ciebie dobre, ale wstrzymujemy się, ponieważ nie możemy znaleźć taniej pomocy technicznej, która pomoże nam zmienić lub zaktualizuj system operacyjnyzawsze szukamy alternatyw, które mogą nam przynieść wiele korzyści.

I dlatego najbardziej realną opcją dla nas jest szukanie samouczka, który pomoże nam to umożliwić. Należy zauważyć, że nie wszystkie urządzenia są kompatybilne do zmiany System operacyjnyniektóre można po prostu uaktualnić do nieco bardziej aktualnej wersji.

Jak zmienić system operacyjny telefonu komórkowego lub tabletu z Androidem z komputera?

W moim osobistym przypadku ostatnio mój Samsung Note 5 zmienił się na wersję Androida 7.0 Nougat i wydawało się, że zmiana była naprawdę zaskakująca inny system operacyjny inny niż ten, który miałeś.

Oczywiście ze zmianą interfejs, a nawet praca nad niektórymi rzeczamiakumulator działał znacznie lepiej, jego autonomia była inna, a płynność systemu operacyjnego ogólnie znacznie się poprawiła, tego rodzaju zmiany są po prostu bestialskie.

W przypadku systemu operacyjnego Android zależy to od posiadanego telefonu, ponieważ w niektórych przypadkach możesz mieć kilka wersji Androida, które pojawiły się na rynku i z których możesz korzystać ROM Dostosowane, aby Twój telefon był jeszcze lepszy dzięki różnym wersjom Android które znacznie się od siebie różnią.

Problem polega na tym, że jak mówi się, aby zmienić, zmienić, w rzeczywistości telefon komórkowy dostarczany z Androidem, Windows Phone lub iOS, szczególnie w tych najnowszych systemach operacyjnych, pomijając wersję, nie możesz zmienić samego systemu operacyjnego, ty nie może mieć w telefon komórkowy z Androidem, iOS zainstalowany, jest to niemożliwe.

Zasadniczo musisz zadowolić się zainstalowanym systemem operacyjnym, jedyne, co możesz zrobić, to po prostu zmienić wersję systemu operacyjnego na nowszą lub jeśli wiesz, jak zainstalować oprogramowanie układowe, możesz dokonać downgrade, aby móc obniżyć wersję systemu operacyjnego i zainstalować trochę inny trochę starszy.

Istnieje możliwość zmiany i aktualizacji systemu operacyjnego telefonu komórkowego lub tabletu z systemem Android z poziomu komputera PC

W każdym razie możesz również przejść do części Ustawienia, następnie O moim urządzeniu i zakończyć Aktualizuj oprogramowanie i możesz sprawdzić, czy masz jakieś aktualizacje oczekujące na możliwość zmiany systemu operacyjnego telefonu na nowszy, chociaż generalnie tak pojawiają się automatyczniemoże się zdarzyć, że w pewnym momencie nie pojawi się lub usuniesz samo powiadomienie.

Jak wcześniej przeczytałeś, w niektórych urządzeniach mobilnych nie możesz zmienić systemu operacyjnego, ponieważ są to urządzenia, które są dostarczane z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym i nie można go modyfikować, z wyjątkiem tego, że jeśli możesz dokonać aktualizacji, aby mieć urządzenie znacznie bardziej wydajny.

różne mobilne systemy operacyjne

Na razie jest to jedyna rzecz, którą możesz zrobić, jeśli chcesz zmienić system operacyjny telefonu komórkowego, czy to Samsung Galaxy SGH798 lub Nokia Lumia itp.

Zmień lub zaktualizuj system operacyjny swojego urządzenia mobilnego, nawet jeśli wydaje się, że jest to coś bardzo złożonego i nie będziesz w stanie tego zrobić, ale w momencie przeprowadzania procedury stwierdzisz, że jest to coś że nie zajmie Ci to dużo czasu i jest to bardzo łatwy sposób na uaktualnienie lub zmień system operacyjny.

Aktualizacja systemu operacyjnego urządzenia z Androidem jest bardzo łatwa

Należy pamiętać, że należy bardzo uważać przy zmianie systemu operacyjnego urządzenia, ponieważ zła procedura spowoduje na Twoim urządzeniu zabrakło systemu operacyjnego i prawdopodobnie przestanie działać.

I być może będziesz musiał zapłacić dużą sumę pieniędzy, aby naprawić swoje urządzenie, jeśli chcesz odzyskać dane, które się na nim znajdują, również przed zmianą systemu operacyjnego najlepiej upewnić się, czy Twoje urządzenie może być kompatybilny z innym systemem operacyjnym.

Mamy nadzieję, że ten samouczek zadziałał dla Ciebie i że Twój telefon lub tablet wygląda teraz jak nowy, z bardziej zaktualizowanym i wydajnym systemem operacyjnym, w którym możesz pobierać najlepsze aplikacje bez ograniczeń.

dołącz do naszego kanału telegram