Skip to content

Jak zmienić hasło TikTok i zwiększyć bezpieczeństwo konta?

12 de Listopad de 2021

Podobnie jak wszystkie sieci społecznościowe, kiedy otwierasz konto w TikTok, wymagają one podania nazwy użytkownika i hasła, aby wejść. Nie dziwi jednak, że wielu zapomina o tych informacjach. Jeśli przechodzisz przez ten moment lub z innego powodu czy chcesz zmienić swoje hasło?, tutaj wyjaśnimy, jak.

Jak zresetować hasło do konta TikTok bez numeru telefonu?

Łatwość, jaką daje nam technologia, czasami działa na naszą niekorzyść, ponieważ komputery, których używamy do zapisywania danych aplikacji, często nie muszą ich umieszczać za każdym razem. Minusem jest to, że łatwiej zapomnieć o ustawionych przez nas klawiszach.

Tak więc, kiedy tworzymy konto w sieci społecznościowej, Wskazane jest zapisanie w notatniku wszystkich informacji, które uważasz za istotne. W ten sposób, gdy zaistnieje nieoczekiwana sytuacja, w której musisz wprowadzić TikTok z komputera, który nie jest Twój, możesz mieć dane, o które poprosi Cię aplikacja.

Nie oznacza to, że nigdy nie będziesz mieć dylematu, że nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto, ponieważ nie pamiętasz, jaki jest klucz, ponieważ w pewnym momencie wszyscy przez to przeszliśmy. Może nawet nie pamiętam numeru telefonu wpisanego podczas rejestracji lub że nie masz już tego numeru.

TikTok, przewidując takie sytuacje, stworzył alternatywy do odzyskania hasła. Wystarczy otworzyć aplikację i kliknij Nie pamiętam hasła, aplikacja zapyta nośnik, gdzie wyśle ​​kod potwierdzający. Może to być numer telefonu lub e-mail, ponieważ nie masz pierwszego, więc wybierz drugi.

Jakiej metody użyć, aby zresetować hasło TikTok bez adresu e-mail?

Jak już widzieliśmy, niektórzy użytkownicy uważają, że konieczna jest zmiana hasła logowania TikTok, ponieważ zapomnieli, są też tacy, którzy muszą to zrobić, ponieważ ich konta mają dziwny ruch, prawdopodobnie dlatego, że ktoś ma dostęp do Twoich danych i nie pozwala Ci na dostęp do Twojego konta.

Te przypadki są częste, zwłaszcza gdy używasz alternatywnych aplikacji, aby uzyskać darmowych obserwujących. Wymagają Twoich danych, aby uzyskać dostęp do Twojego konta, a tym samym szpiegować Twoje informacje. Dlatego musisz zmienić hasło i zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

Jeśli masz otwarte konto, możesz zmienić hasło w swoim profilu. Musisz tylko znaleźć zakładkę Zarządzaj kontem i kliknąć Hasło; jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, będziesz w stanie osiągnąć swoje cele. Teraz, jeśli sesja jest zamknięta, musisz przejść do Zapomniałem hasła i użyj numeru telefonu, aby otrzymać kod potwierdzenie.

Czy istnieje sposób na odzyskanie konta TikTok, które zostało zablokowane?

Wszystkie sieci społecznościowe mają warunki, które musimy zaakceptować, aby utworzyć konto, należy ich przestrzegać, jeśli chcemy z nich korzystać w miarę upływu czasu. Ale gdy naruszamy te warunki, platforma ma prawo zawiesić konto.

osoba oglądająca tiktok

Jeśli masz pewność, że nie popełniłeś żadnego naruszenia, ale Twoje konto jest zawieszone, nie martw się, ponieważ możesz je odzyskać. Aby to zrobić, musisz napisz e-mail zawierający dane osobowe konta oraz uzasadnienie błędu w zawieszeniu, wyjaśniające dlaczego uważasz, że nie popełniłeś błędu.

Ten e-mail musi zostać wysłany do [email protected] aby członek zespołu pomocy technicznej TikTok mógł zweryfikować informacje i zresetować Twoje konto. W każdym razie zawsze dobrze jest przejrzeć treści i zachowania, które nie są akceptowane przez TikTok.

Jak mogę aktywować weryfikację dwuetapową w TikTok, aby chronić moje konto?

Wszystkie wysiłki, które podejmujesz, aby chronić swoje konto nigdy nie pójdą na marne. Jedną z dostępnych opcji jest weryfikacja dwuetapowa. Musisz tylko przejść do swojego profilu i wybrać sekcję Bezpieczeństwo, a następnie kliknąć Weryfikacja dwuetapowa, aby ją aktywować.

System zapyta Cię, gdzie wysłać kod weryfikacyjny, w którym możesz wybrać pomiędzy smsem lub e-mailem, po użyciu kodu proces będzie gotowy.