Skip to content

Jak zmienić głos w Skype za pomocą programu lub modulatora w czasie rzeczywistym – Skype Voice Changer

4 de lipiec de 2023

Przede wszystkim i zanim przejdziemy do rzeczy, ważne jest, aby zrobić szkic i wiedzieć, czym jest Skype i jak działa. to oprogramowanie, które pozwala każdemu się komunikowaćJuż teraz miliony osób i firm korzystają ze Skype’a, aby wykonywać bezpłatne rozmowy indywidualne i grupowe oraz rozmowy wideo, wysyłać wiadomości błyskawiczne i udostępniać pliki innym użytkownikom Skype’a.

Ze Skype’a możesz korzystać w sposób, który najbardziej Ci odpowiada: na telefonie komórkowym, komputerze lub tablecie. skype Ma wśród swoich zalet bezpłatną komunikację tekstową, głosową lub wideo między dwoma użytkownikami Skype’a z komputerami podłączonymi do Internetu. Wymaga bezpłatnej rejestracji i akceptacji warunków świadczenia usług.

Chwila bezpłatna grupowa komunikacja głosowa pomiędzy wieloma użytkownikami Skype’a, Wymaga rejestracji bez żadnych kosztów, możesz także dzwonić na telefony stacjonarne lub komórkowe z komputera, oczywiście tutaj, jeśli konieczna jest miesięczna umowa na płatności.

Skype można porównać do Face Time, ponieważ jest to aplikacja do połączeń na żywo, ale z tą różnicą FaceTime został zaprojektowany do użytku wyłącznie na urządzeniach Apple.

Skype poprzez usługi głosowe, danych, faksu, automatycznej sekretarki, konferencji i połączeń wideo, może utrzymywać komunikację bez żadnych kosztów i po niskich kosztach, między użytkownikami Skype’atelefony komórkowe, telefony stacjonarne, faks, wideokonferencje i oczywiście tekst, pomiędzy użytkownikami w obu kierunkach komunikacji.

Coś, czego możesz użyć do żartowania znajomym, to zmiana głosu na Skype. Wyobraź sobie, że rozpoczynasz rozmowę głosową ze starym znajomym, krewnym lub partnerem. Nagle zaczynasz mówić i słyszysz głos jakiejś obcej osoby lub postaci, a to nie jest dokładnie ta osoba, na którą czekałeś, albo dzwoni twój chłopak lub dziewczyna, a ty jesteś w swoim pokoju i ktokolwiek odbiera telefon, to ty bracie głosem twojego taty.

Niewątpliwie taki żart może doprowadzić do wielu całkiem zabawnych sytuacji. Więc w tym samouczku Zobaczmy, jak zmienić mój głos na Skype. Przekonasz się, że w rzeczywistości jest to dość łatwe do przeprowadzenia i będziesz mógł miło spędzić czas ze znajomymi.

Jak zmienić głos w Skype

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać „Opanuj swój głos w Skypie
  • Po tym musisz zainstalować wspomniany program na komputerze, klikając dwukrotnie lewym przyciskiem myszy pobrany plik wykonywalny.
  • Będziesz teraz musiał otworzyć Skype i wykonać połączenie w normalny sposób.
  • Następnie pojawi się wyskakujące okienko informujące, że „VoiceMaster” chce uzyskać dostęp do Twojej sesji.
  • To, co musisz zrobić, to zezwolić na dostęp do programu, a twój głos zmieni się w dość przesadny sposób, coś, co niewątpliwie okaże się bardzo zabawne.

Program do zmiany głosu na Skype

Jak zobaczysz proces dla zmiana głosu w skype jest dość prosta i ten program jest najbardziej przydatny, aby móc to zrobić.

z tym programem Nie musisz mieć wielkiej wiedzy na żaden temat. ponieważ robi wszystko automatycznie i nie musisz robić praktycznie nic, aby móc zmienić swój głos na Skype i zrobić dobry żart znajomemu. Chociaż istnieją między innymi programy takie jak MorphVOX Pro Voice, AV Voice Changer Software

Oczywiście, jeśli prowadzisz nieco poważniejszą rozmowę z kimś, kto nie jest godny zaufania. Idealnie, nie zezwalaj na dostęp do programu, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów co może spowodować

ciesz się zmianą głosu na skype

Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o Skype i podobnych programach. Pamiętaj, że mamy szeroką gamę artykułów, które codziennie publikujemy w Zobacz, jak to zrobić tak, abyś mógł łatwo znaleźć wszystkie rozwiązania swoich problemów lub wątpliwości.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do jak zmienić głos na skype albo jakiś problem. Możesz zostawić go w polu komentarza, które znajdziesz nieco poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram