Skip to content

Jakie są najlepsze programy lub tunery, aby móc oglądać telewizję z komputera?

21 de lipiec de 2023

Pomimo faktu, że żyjemy w czasach, w których telewizja stopniowo odchodzi do lamusa. Wciąż jest wielu ludzi, którzy lubią tego rodzaju rozrywkę. Ale nie każdy może liczyć na telewizor do oglądania treści, więc jeśli masz serial, który zacząłeś oglądać i chcesz oglądać dalej, zaproponujemy kilka programów, które pozwoli Ci oglądać telewizję z komputera.

Otóż ​​mamy to, że obecnie większość ludzi ma dostęp do internetu i komputera. Cieszenie się serialami, filmami i innymi programami z Internetu jest znacznie łatwiejsze, a wśród wszystkich zalet, które zawiera, mamy kontrolę co widać i kiedy widać. Z telewizją jest inaczej, musimy czekać określone godziny na wypadek, gdybyśmy chcieli zobaczyć film lub serial.

Ale jeśli chcesz wiedzieć jak oglądać telewizję z komputera, Nauczymy Cię kilku sposobów, jak to osiągnąć.

Oglądaj telewizję na komputerze

Istnieje kilka sposobów oglądania telewizji z komputera, takich jak korzystanie z kanałów online, oglądanie transmisji strumieniowych, korzystanie z tunerów lub korzystanie z programów, które pomagają widzieć. Musisz tylko wybrać, który z nich lepiej pasuje do twojego komputera i możesz zacząć oglądać swoje ulubione programy.

Kanały internetowe

Ponieważ czasy ciągle się zmieniają, wiele kanałów telewizyjnych dostosowuje się do nowych technologii i internetu. Te zaczęły nadawać swoje programy za pośrednictwem stron internetowych. Wiele kanałów telewizyjnych jest teraz na platformie YouTube i emituje tam swoje treści.

To, co powinieneś zrobić, to wyszukać kanał telewizyjny, który chcesz oglądać, w ten sposób nie musisz kupować żadnego innego urządzenia ani pobierać aplikacji innej firmy. Problem z kanałami internetowymi polega na tym, że nie każdy je ma. transmisja na żywo w internecie. W tym przypadku może to być trochę bardziej skomplikowane, ponieważ musiałbyś szukać na oficjalnej stronie sieci, jeśli mają taką opcję.

Z drugiej strony masz również możliwość znalezienia programu telewizyjnego na innych platformach, YouTube nie jest jedynym dostawcą dostępnym do wyszukiwania filmów i seriali, chociaż inne strony prawdopodobnie pobierają opłaty za oglądanie ich treści.

Przesyłanie strumieniowe ze stron internetowych

Tutaj możemy znaleźć dużą liczbę dostępnych opcji. Jeśli mówimy o usłudze przesyłania strumieniowego, mamy witryny takie jak Netflixa i Hulu gdzie można uzyskać dostęp do dużej ilości treści, które można również oglądać w telewizji.

Jednocześnie istnieje wiele stron internetowych, które oferują taką możliwość oglądać telewizję na żywo w Internecie z komputera, chociaż jakość obrazu często nie jest najlepsza, a ilość reklam, które znajdujemy na stronie, uniemożliwia nam korzystanie z treści.

Chociaż jeśli odłożymy ten problem na bok, możesz też spróbować serwisy takie jak Amazon Video czy iTunes Oferują szeroką gamę programów w znacznie przystępnej cenie.

Jaki tuner telewizyjny wybrać?

Bez wątpienia jest to najbardziej realna opcja. Krótko mówiąc, dzięki nim możesz dostroić się do programów pokazywanych w telewizji z komputera. Dzięki tego rodzaju urządzeniom możesz podłączyć się kablem do komputera i cieszyć się programami telewizyjnymi z komputera.
platforma kodi na komputer
Istnieją zewnętrzne karty, które to umożliwiają bez konieczności instalowania czegokolwiek na komputerze. Wystarczy podłączyć je za pomocą kabla USB. Przykładem tego jest Slingbox, który jest urządzeniem, które przekierować sygnał z telewizora do komputerakorzystając z połączenia internetowego.

Wśród innych programów możesz użyć Kodi, jest to jeden z najczęściej używanych z intuicyjna platforma i duży wybór wtyczekta strona może rozwiązać Twoje problemy, wystarczy pobrać aplikację i ją skonfigurować.

Ale to nie jedyny dostępny, mamy również Plex, o pojemności do przetworzyć wideo całkiem niezły i mający również możliwość zamówienia własnego centrum multimedialnego, niewątpliwie któraś z tych stron mogłaby Ci pomóc.

Jak widzisz, masz wiele możliwości oglądać telewizję z komputera. Ideałem jest wypróbowanie od darmowych do tych, które kosztują trochę pieniędzy, aby zobaczyć w ten sposób, które z nich wszystkie dostosują się do twoich potrzeb, a kiedy już je znajdziesz, wystarczy wybrać dobre miejsce, włączyć komputer i cieszyć się ulubionymi programami.

dołącz do naszego kanału telegram