Skip to content

Jak pobrać i zainstalować program Windows Movie Maker, aby edytować filmy Bardzo łatwy w użyciu!

10 de październik de 2022

nie chcę cię zdradzać Windows Movie Maker to doskonały program do edycji filmów lub tworzenia montaży ze zdjęciami i dźwiękami, ale dla początkujących. To świetne narzędzie ma wiele opcji, które być może dla osób, które chcą czegoś bardziej wyszukanego niż rodzinny film, mogą być znacznie niewystarczające.

Chociaż istnieje małe prawdopodobieństwo, że Twój system operacyjny nie ma go zainstalowanego. Jeśli tak, zapraszamy do aktualizacji komputera z systemem Windows 10.

W tym artykule nie tylko chcę wyjaśnić jak pobierz program do tworzenia filmów dla systemu Windows, ale także korzyści płynące z programu, które mogą być bardzo przydatne dla tych ludzi, którzy, jak powiedziałem, chcą zrobić coś tak prostego, jak to tylko możliwe, bez konieczności uczenia się zbyt wiele, aby korzystać z programu. W ten sposób uzyskasz całkiem dobre wyniki, idealne do robienia pokazów slajdów ze zdjęciami i używania różnych efektów do rodzinnych filmów.

Twórz filmy w programie Windows Movie Maker łatwo i szybko

Ma wiele naprawdę fajnych efektów. Od przyspieszenia lub spowolnienia wideo można również zastosować dużą liczbę efektów, aby edytowane zdjęcia lub wideo miały zupełnie inny styl niż oryginał.

Posiada również narzędzie zwane ołówkiem. Można to wykorzystać do nadania filmom koloru sepii i innych różnych i dość zróżnicowanych efektów. Oczywiście w tej części byłoby to coś w rodzaju filtry w stylu instagram które możesz zastosować do każdej dokonanej zmiany.

Możesz tworzyć filmy wideo z wieloma zdjęciami, korzystając z dostępnych opcji Twórca filmów. Możesz pozwolić, aby program miksował każde ze zdjęć, które chcesz wykorzystać, aby uzyskać całkiem dobry wynik. Coś, co jest niewątpliwie idealne do tych rodzinnych filmów z pamiątkami.

Bardzo przydatne narzędzie dla początkujących

Do pobierz program do tworzenia filmów dla systemu Windows, Szybko zdasz sobie sprawę z ilości dostępnych opcji i tego, że każda z nich jest widoczna gołym okiem. To dobra rzecz w jego interfejsie, który jest dość prosty i pozwala szybko uzyskać dostęp do dowolnej funkcji, którą chcesz zastosować do danego filmu.

Program jest odpowiedni dla każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy masz zaawansowaną wiedzę na temat edycji wideo, czy nie. Podobnie ma szeroką gamę przejść między filmami, dzięki którym można ujednolicić ich szeroką gamę, z nieliniową edycją i ogromną liczbą efektów. To po prostu świetny program dla edytuj filmy szybko.

Jednym z negatywnych aspektów tego programu, o którym musimy wspomnieć, jest to, że nie obsługuje on dużej liczby formatów. Innymi słowy, jest bardzo ograniczony do typu pliku, który może odczytać, zarówno w formacie wideo, jak i graficznym i audio.

Odkładając to na bok, możesz dostać pobierz program do tworzenia filmów dla systemu Windows z tego linku program jest darmowy i można go używać w systemie Windows.

Ogromna zaleta i wszechstronność, jaką Windows Movie Maker oferuje swoim użytkownikom

Chociaż prawdą jest, że prawdopodobnie będą inne programy do edycji wideo Znacznie bardziej zaawansowany niż Windows Movie Maker, nie możemy nie wziąć pod uwagę, że jest to bardzo dobra alternatywa na rynku. O Windows Movie Maker należy zauważyć, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w edycji wideo.

Prawda jest taka, że ​​prawie każdy ma aparat w swoim posiadaniu. Nie jest więc nierozsądne sądzić, że wiele z tych osób będzie chciało jak najlepiej wykorzystać filmy, które nagrywają, aby uzyskać dobre treści. Windows Movie Maker to idealna aplikacja pod tym względem. Taki, który ma tę zaletę, że pozwala nam edytować filmy bez konieczności płacenia, z wieloma cechy programów Windows.

The jak działa Windows Movie Maker jest to niezwykle proste, do tego stopnia, że ​​musimy się tylko martwić o montaż wideo w edytorze i wypalenie go na DVD, aby móc go później bezproblemowo edytować. W rzeczywistości to narzędzie Microsoft jest idealne, ponieważ jest naprawdę proste w użyciu, a jeśli myślisz o wypróbowaniu go, lepiej czytaj dalej.

Pobierz program do tworzenia filmów dla systemu Windows

Windows Movie Maker, łatwy sposób na edycję filmów

Jak zobaczysz poniżej, korzystanie z programu Windows Movie Maker jest proste. Cóż, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nagrać wideo. Aby to zrobić, musisz przejść do importowania wideo, chociaż możemy również dodać obrazy, dźwięk, muzykę itp. Następnie musimy wziąć pod uwagę, że możemy korzystać z linków, które oferuje nam aplikacja, a także po prostu usunąć wszystkie interesujące nas pliki.

Kiedy będziemy mieli wszystkie fragmenty, które nas interesują, będziemy mogli zmontować film, korzystając z klasycznego systemu osi czasu ludzi na Windows MovieMaker. To nie sprawi, że nawet początkujący będą mieli problemy. Następnie musimy wyróżnić w taki sam sposób, w jaki możemy dodać wszelkiego rodzaju efekty graficzne, w tym przejścia, napisy, etykiety i wiele innych, które personalizują treść.

Poza tym Windows Movie Maker ma kilka dodatkowych zalet. O którym musimy powiedzieć, że jest dostępny dla każdego użytkownika, bez naszej wiedzy lub bez konieczności rejestracji. A jeśli dodamy do tego dużą liczbę przejść wszelkiego rodzaju, zobaczymy, że połączenia między częściami filmu są więcej niż dobre, aby osiągnąć pożądane filmy.

Z drugiej strony istnieją znacznie wygodniejsze i jeszcze łatwiejsze w użyciu alternatywy, jeśli chodzi o edycję wideo. w tym przypadku mamy na myśli wiele dostępnych opcji edycji filmów z telefonu z Androidem.

I tak jak istnieją tego typu programy na urządzenia mobilne, istnieją również na komputery. Co może być świetną opcją do edycji filmów bez znaków wodnych.

dołącz do naszego kanału telegram