Skip to content

Jak zmienić format czcionki na Twitterze? – Pogrubienie, kursywa i podkreślenie

6 de luty de 2022

Chociaż Twitter Nie jest to powszechnie używana sieć społecznościowa takie jak Facebook czy sam Instagram, wciąż ma pewien prestiż. Tak jak Instagram czy Facebook zawierają niezwykłe funkcje, tak Twitter ma kilka rzeczy, o których warto porozmawiać.

Jedną z najlepszych rzeczy na Twitterze jest to, że pozwala zmienić format tekst w swoich postach. Na Facebooku też możesz robić tego typu rzeczy, ale nie na taką samą skalę. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jakie rzeczy musisz mieć, aby zmienić format czcionki na Twitterze, jak używać narzędzi do zmiany formatu czcionki i inne rzeczy.

Co jest potrzebne, aby litery były pogrubione lub kursywy na Twitterze?

Na Twitterze możesz zmienić format czcionki, kiedy zamierzasz przesłać krótki post. Jeśli chcesz zmienić format czcionki dużego tekstu, musisz przejść do skorzystać z narzędzia. Aby móc zmienić format czcionki na Twitterze, musisz mieć telefon komórkowy i odpowiednie narzędzie.

Jeśli chodzi o telefon komórkowy, może to być dowolna marka lub dowolny system, nie ma znaczenia, czy jest iPhone lub Android. Z drugiej strony nazwa narzędzia, którego będziesz musiał użyć, to Stylowy tekst. Jeśli nie wiesz, na Twitterze możesz wyciszyć niektóre dodane przez siebie osoby.

Użyj urządzenia mobilnego

W pierwszej kolejności musisz użyć telefonu komórkowego, ponieważ z komputerów nie możesz pobierz aplikację Stylowy tekst. Jednak z komputerów można również zmienić format tekstu, wystarczy użyć narzędzia podobnego do Stylowego tekstu, które jest dostępne online.

mieć miejsce, w którym zmień format na tekst, co byłoby potrzebne, to opublikowanie go w stylowym tekście. Należy zauważyć, że dzięki Twitterowi możesz tworzyć własne hashtagi, aby promować określone idee lub hobby. Tworzenie przyciągających wzrok tweetów może sprawić, że uzyskasz pewną popularność na Twitterze.

Oprócz tworzenia własnych hashtagi na Twitterze istnieje nawet sposób na dostosowanie wszystkiego, co ma związek z prywatnością profilu.

Zainstaluj stylowy tekst

Jeśli masz już telefon komórkowy, wystarczy, że udasz się do pobierz aplikację Stylowy tekst. Jest to aplikacja, którą można łatwo uzyskać w Sklepie Play. Ponadto jest dostępny nie tylko dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android.

Jest nawet dostępny dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym iOS. Jeśli wejdziesz teraz do App Store i umieścisz nazwę „Stylowy tekst” w pasku wyszukiwania, w wynikach pojawi się aplikacja. Następnie, jeśli go zdobędziesz, jeśli chcesz, pobierz go.

Jaka jest procedura używania Stylowego tekstu i zmiany formatu czcionki na Twitterze?

stylowe logo tekstowe

Teraz, skoro masz rzeczy, które są potrzebne aby zmienić format tekstu lub wiesz, że jest to potrzebne, poniżej przedstawiono proces, którego należy użyć. Ta procedura jest podzielona na dwie części i każdą z nich wyjaśnimy w kolejnych dwóch podtematach.

Skonfiguruj stylowy tekst

Pierwsza część procesu składa się tylko z skonfiguruj aplikację Stylowy tekst aby móc wyprowadzić tekst w innym formacie. Zobacz, jak pasuje aplikacja:

 1. Otwórz Stylowy tekst po zakończeniu instalacji
 2. Następnie kliknij „Zaakceptuj” wszystko, co mówi aplikacja
 3. Gdy dojdziesz do pierwszego okna aplikacji, najedź kursorem na pasek pisania
 4. Umieść fragment tekstu, którego format chcesz zmienić
 5. Następnie kliknij opcję „Wszystkie formaty”
 6. Aby zakończyć, wybierz format i skopiuj tekst

W ten sposób format czcionki jest dostosowany w aplikacji Stylowy tekst. Za każdym razem, gdy chcesz zmienić styl fragmentu tekstu, aby przesłać go na Twittera, Facebooka, Instagrama lub Tindera, musisz skorzystać z wyżej wymienionego procesu.

Udostępnij tekst na Twitterze

Po zmianie formatu tekstu będziesz musiał go skopiować lub wyciąć. Aby zakończyć, musisz wykonać drugą część procesu:

osoba udostępniająca coś na Twitterze

 1. Otwórz aplikację Twitter
 2. Zaloguj sie
 3. Wpisz sekcję, do której chcesz dodać tekst
 4. Stań przy pasku do pisania
 5. Wklej zmodyfikowany tekst
 6. Na koniec prześlij tekst i to wszystko

Na tym kończy się cały proces dla zmień format fragmentu tekstu, który później chcesz przesłać na platformę społecznościową.

dołącz do naszego kanału telegram