Skip to content

Jak zmienić dźwięk powiadomień o wiadomościach i połączeniach na iPhonie, iPadzie lub iPodzie

2 de marzec de 2023

Urządzenia iPhone mają szeroki wybór opcji Jeśli chodzi o powiadomienia, dźwięki są niezbędne, abyśmy dokładnie wiedzieli, kiedy otrzymamy jakiś rodzaj wiadomości.

W tym artykule nauczymy Cię jak zmienić ton wiadomości na telefonach iPhone w bardzo szybki i łatwy sposób, albo za pomocą tych, które są dostarczane z telefonem, albo, jeśli wolisz, możesz pobierać dźwięki od stron trzecich. Ten samouczek jest bardzo prosty, więc każdy może zrobić wszystko, co wymienimy poniżej, bez żadnego problemu.

Na pewno wiele razy zdarzyło ci się, że byłeś czeka na ważną wiadomość Ale twój telefon nie przestawał dzwonić. Spojrzałeś i okazało się, że wszystkie były kaskadami powiadomień z sieci społecznościowych lub aplikacji, którą zainstalowałeś.

Z tego powodu nie ma nic lepszego niż posiadanie spersonalizowany dźwięk dla wiadomości i połączeńoszczędzamy w ten sposób konieczności sprawdzania urządzenia za każdym razem, gdy dzwoni, mając nadzieję, że to jest wiadomość, na którą czekamy.

Jak zmienić dźwięk wiadomości na iPhonie

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do sekcji konfiguracji telefonu iPhone.
  • Po tym będziesz musiałwybierz spośród wszystkich opcji z napisem „Dźwięki”.
  • Teraz musisz kliknąć opcję „Nowa wiadomość tekstowa”.
  • Tutaj będziesz miał wiele opcji do wyboru. Możesz iść słuchając wszystkich dźwięków aby zobaczyć, który z nich najbardziej Ci się podoba. Aby wiedzieć, czy rzeczywiście wybrałeś ten, który chcesz, wystarczy sprawdzić, czy pojawia się jako oznaczony, i to wszystko.

Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane i to wszystko, co musisz zrobić. Już wiesz Jak ustaw dźwięk tekstu na iPhonie aw ciągu kilku sekund otrzymasz spersonalizowany dźwięk dla wiadomości. W ten sposób nie będziesz zdezorientowany, gdy otrzymasz powiadomienie o czymś innym i możesz nadać priorytet wiadomościom.

Coś ważnego, o czym powinieneś wiedzieć, to to, że możesz wykonać bardzo podobną procedurę zmienić ton duszy dla muzyki, którą chcesz. W ten sposób, jeśli telefon ma te same dźwięki dla wszystkiego, możesz to naprawić.

ekran aplikacji iPhone'a

Jak zmienić dzwonek na iPhonie

A teraz, jeśli chcesz zmień dzwonek na iPhonieWażne jest, aby wiedzieć, że istnieje kilka opcji, aby to zrobić.

  • Aby zmienić ton, który będzie słyszalny dla wszystkich twoich kontaktów, musisz przejdź do ustawień, a następnie do dźwięku i wibracji. W opcji „dźwięki i sekwencje wibracji” wybierzesz żądany dźwięk, wciśniesz ton, aby go odsłuchać i na koniec ustawisz jako nowy dźwięk.
  • Jeśli chceszustawia dźwięk dla określonego kontaktu, powinieneś przejść do kontaktów i wybrać imię osoby. W prawym górnym rogu klikniesz edytuj, a następnie wybierz „dzwonek” i zmień go na swoje preferencje.
  • Poniższy sposób jest kupowanie dzwonków w sklepach iTunes Store, w takim przypadku musisz otworzyć aplikację i wybrać więcej (gdzie są trzy elipsy). Kliknij dźwięki, znajdź preferowany i naciśnij opcję automatycznego ustawienia dzwonka.
  • Ostatnią opcją są niestandardowe dźwięki. Jest używany, gdy masz utworzył dzwonek w aplikacji takiej jak GarageBandi możesz idealnie zsynchronizować go z iPhonem, iPadem itp. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, otworzyć iTunes dla Windows lub Finder na Macu, a na koniec przeciągnąć i upuścić dzwonek na telefon.

Pamiętaj, że na blogu mamy wiele innych samouczków na iPhone’a i różne urządzenia na rynku. możesz go znaleźć duża różnorodność Zostały one szczegółowo wyjaśnione.

Jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić nam komentarz nieco poniżej w polu komentarza. Ale jak zobaczysz, wcale nie jest trudno się tego nauczyć jak ustawić dźwięk wiadomości tekstowej na iPhonie.

dołącz do naszego kanału telegram