Skip to content

Jak zmienić domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język

18 de luty de 2021

Istnieje wiele opcji, które możemy znaleźć, aby móc pracować w zaciszu własnego domu, bez konieczności chodzenia do biura. Rozwój różnych platform telepracy jest bardzo dobrze znany. Ale w tej chwili istnieje taka, która oferuje niesamowite korzyści przy tworzeniu grup roboczych.

A to nikt inny jak Slack i zapraszamy do dalszej lektury i dowiedzenia się, co należy zrobić zmień domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język.

Zanim przejdziesz dalej, ważne jest, abyś bardzo dobrze wiedział, czym jest Slack i jak działa, aby móc jak najlepiej go wykorzystać. Na całym świecie jest już wielu użytkowników, którzy cieszą się z jego zalet. Chociaż musimy również wspomnieć, że ma darmową wersję z pewnymi ograniczeniami oraz wersję płatną, która odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Aby zacząć z niego korzystać, musisz wejść na jego oficjalną stronę i stamtąd będziesz mógł w pierwszej kolejności wypróbować darmową wersję. Jest traktowany jako swego rodzaju wirtualne biuro gdzie grupa ludzi spotyka się i komunikuje za pomocą bezpośredniej wiadomości. Ponadto możesz dzielić się swoimi pomysłami, narzędziami i wirtualnymi aplikacjami, które pozwalają im być bardziej wydajnymi.

Jak zmienić domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język

Bardzo ważne jest, aby wchodząc na stronę na naszym komputerze lub w aplikacji z naszego telefonu komórkowego. Widzimy interfejs graficzny w zrozumiałym dla nas języku, w przeciwnym razie korzystanie z niego będzie nieco trudne.

Cóż, chodzi o globalizację i wszyscy powinni ją używać i rozumieć, chociaż może nie być dostępna nawet w języku, którego używasz. Ale jest to możliwe dzięki opcji sprawdzania pisowni, możesz wysyłać wiadomości lub czytać je w swoim języku. Ale bez zbędnych ceregieli powiemy Ci, co musisz zrobić, aby to zrobić zmień domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język.

Kroki, aby zmienić domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język

Obecnie aplikacja lub platforma Slack jest dostępna tylko w 7 języków Są to hiszpański, angielski, portugalski (brazylijski), niemiecki, francuski, koreański i japoński. Jak widać, z tymi językami masz możliwość wjazdu do wielu krajów. Chociaż oczekuje się włączenia innych języków w miarę rozwoju platformy.

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy mają język ojczysty lub wolisz korzystać z tej aplikacji, powinieneś wykonać następujące czynności. Jeśli korzystasz z komputera osobistego, w zasadzie musisz się zalogować, po czym przechodzisz do prawej górnej części ekranu i klikasz na zdjęcie lub obrazek swojego profilu.

Ta akcja wygeneruje menu, w którym wybierzesz plik Preferencje opcji, następnym krokiem jest wybranie opcji Język i region. Teraz w opcji Język zobaczysz rozwijane menu, w którym znajdziesz preferowany język i który musisz wybrać. W ten sposób zmieniliśmy domyślny język Slacka za pośrednictwem komputera.

Jeśli zamiast korzystać z komputera, zamierzasz używać aplikacji mobilnej Slack w systemach iOS, wykonasz następujące czynności. W aplikacji będziesz szukać zakładki TY, znajdującej się na dole ekranu. Następnie klikniesz opcję Preferencje, a na koniec naciśniesz opcję Język i tutaj możesz wybrać ten, który wolisz.

ustawić luz językowy

Jeśli w Twoim przypadku aplikacja Slack znajduje się na urządzeniu współpracującym z systemem operacyjnym Android, będziesz postępować w następujący sposób. Wejdź do aplikacji, a następnie przejdź do zakładki TY, którą zlokalizujesz u dołu ekranu. Następnie naciśnij przycisk Preferencje, następnie opcję Język i region, a następnie przycisk Język, dokonaj wyboru i na koniec naciśnij OK.

W ten sposób pokazaliśmy Ci różne sposoby zmień domyślny język Slacka na hiszpański lub inny język.

dołącz do naszego kanału telegram