Skip to content

Jak ukryć moje obrazy na Dysku Google? – Ustawienia prywatności

29 de grudzień de 2021

W ramach serwisu hostingowego plików „Dysk Google” istnieje możliwość ukrycia plików, w tym obrazów. Wiele osób zastanawia się, jak tego rodzaju rzeczy są ukryte na Dysku Google, ponieważ jest to niezbędne Chroń swoją prywatność i zawartość Twoich zdjęć.

W tym krótkim podsumowaniu wyjaśnimy w prosty i szybki sposób, w jaki sposób obrazy są ukrywane na Dysku Google i co z tymi wszystkimi obrazami? kiedy je schowasz. Poza tym, jak wyświetlić wszystkie obrazy, które znalazłeś na swoim koncie pamięci „Dysk Google”.

Co się stanie, gdy ukryjesz swoje obrazy na Dysku?

Gdy zdecydujesz się ukryć obrazy przesłane na konto Dysku Google, obrazy te nie będą już widoczne w podglądzie pliku. Ponadto, nawet jeśli szukasz go w folderze, w którym jest przechowywany, nie pojawi się. Jedynym sposobem, aby ponownie zobaczyć ten plik lub obraz, który ukryłeś, jest: wejście do sekcji ukrytych plików.

Później ci pokażemy jak wyświetlić te wszystkie zdjęcia które ukryłeś na swoim koncie Dysku Google. Teraz, aby obrazy, które ukryłeś na Dysku Google, były wyświetlane normalnie, tak jak powinny, musisz usunąć funkcję „Ukryj”.

Należy zauważyć, że oprócz ukrywania plików na dysku Google, możesz również utworzyć folder, a nawet podfolder do poprawić prywatność niektórych danych. Jeśli utworzysz kilka podfolderów, możesz lepiej chronić prywatność swoich plików na Dysku.

Jak ukryć zdjęcia na Dysku Google?

Z góry musisz wiedzieć, że można ukryć pliki na Dysku Google tylko wtedy, gdy jest to folder udostępniony. Jeśli nie jest to folder udostępniony, nie będziesz mógł nic zrobić. Musisz wiedzieć z góry, jakie są wszystkie rzeczy, których potrzebujesz, aby móc ukryj swoje obrazy na Dysku Google.

Gdy już wiesz, czego potrzebujesz, aby ukryć swoje obrazy na Dysku Google, możesz przejść do zwrócenia uwagi na następujące dwa podtematy. W którym zostanie pokazane, jak ukryć swoje obrazy zapisane na Dysku Google.

Ukrywanie w folderze

Pierwszym sposobem na ukrycie obrazów jest umieszczenie ich w folderze, którego nikt poza tobą nie może znaleźć. Dla tego folderu możesz użyć tworzenia korzystanie z podfolderów. W ten sposób nie zobaczysz podglądu obrazów, a tym bardziej, że w środku znajduje się plik.

Gdy ten folder znajdzie się na Dysku Google, wprowadzisz dodatkowe opcje tego samego folderu, aby znaleźć akcję „Ukryj”. Jest to opcja, którą czasami można sobie wyobrazić, a czasami nie można jej zobaczyć. Wszystko będzie zależeć od tego, skąd uzyskujesz dostęp do swojego konta Dysku Google.

Inną rzeczą, którą można zrobić, aby ukryć swoje zdjęcia, jest umieszczenie ich w folderze, skompresowanie tego folderu do „pliku ZIP”, a następnie przesłanie go na Dysk Google. Pliki skompresowane jako ZIP są bardzo przydatne do ukrywania takich rzeczy jak zdjęcia, muzyka, filmy i pliki.

Ponadto pliki ZIP lub RAR można łatwo rozpakować za pomocą aplikacji o nazwie WinRAR, która jest dostępna dla telefony komórkowe z systemem Android. Za pomocą komputerów możesz również dekompresować tego typu pliki i nie musisz mieć połączenia z Internetem.

Korzystanie z poleceń klawiaturowych

osoba wykonująca polecenie na klawiaturze

Chociaż jest to bardzo konieczne, nie ma możliwości ukrycia obrazów na Dysku Google używając jakiegoś polecenia na klawiaturze. Musisz długo czekać, aby sprawdzić, czy witryna Dysku Google zawiera funkcję ukrywania plików za pomocą poleceń.

Jednak to, co możesz zrobić, aby poprawić prywatność swoich zdjęć, to utworzyć folder i umieść tam dokumenty lub plik. Następnie umieszczasz obrazy, które chcesz chronić, w osobnym folderze, co pozwoli Ci zachować je tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

Jak wyświetlić wszystkie obrazy, które ukryłeś na Dysku?

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia, które ukryłeś w swoim Miejsce na Dysku Google Konieczne jest wejście do folderu, w którym zapisałeś obrazy. Jeśli nie zapisałeś ich w folderze, będziesz musiał znaleźć plik ZIP i stamtąd zrobić zdjęcia.

dołącz do naszego kanału telegram