Skip to content

Jak przesyłać i tworzyć kopie zapasowe zdjęć, filmów, dokumentów i plików na Dysku Google

17 de styczeń de 2022

ten usługi magazynowe w chmurze znacznie się rozrosły na przestrzeni lat i w końcu to nie za mniej, ponieważ są zbyt przydatne dla każdego użytkownika.

Czy zapisać pliki związane ze studiami lub pracą aby inni koledzy mogli mieć do niego dostęp lub po prostu Ty możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca lub po prostu tworzyć kopie zapasowe swoich osobistych plików, bez względu na to, co to jest, przechowywanie w chmurze jest po prostu wspaniałe i bardzo przydatne.

Wszystko w chmurze

Pobierz Dysk Google Dziś jest całkowicie zalecane, aby skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw Internetu, w tym przypadku tych, które Google oferuje za darmo każdemu, kto potrzebuje trochę miejsca w chmurze.

Całkowity, Dysk Google oferuje 5 GB całkowicie wolnej przestrzeni, na której możesz wgrać wszystko, co chcesz bez żadnych ograniczeń, w ten sposób możesz wykonać kopie zapasowe plików, które masz na komputerze, być może zapisać wszystkie te zdjęcia, które są tak cennymi wspomnieniami lub pliki związane z pracą , w zasadzie wszystko, co chcesz przesłać i zapisać, możesz zrobić, aby uzyskać więcej miejsca, możesz skonfigurować przechowywanie w chmurze.

w darmowa wersja to 5 GB te, które są Ci oferowane i w których nigdy nie będziesz musiał nic płacić, oczywiście dla tych, którzy potrzebują trochę więcej miejsca, istnieje oczywiście możliwość jej powiększenia przechodząc przez kasę. Najlepsze aplikacje do przechowywania plików do darmowego przesyłania plików do chmury

Wysokiej jakości alternatywaużyj kopii zapasowej dysku google

Obecnie istnieje kilka usług przechowywania w chmurze, wrzutnik SkyDrive firmy Microsoft to jedne z najbardziej znanych i popularnych w sieci, ale Odwieźć Ma przed sobą markę Google, która niewątpliwie gwarantuje nie tylko świetną jakość obsługi, ale także to, że będzie tam dostępna dla każdego przez naprawdę długi czas.

W ten sposób zapewniasz, że masz swoje pliki na bezpiecznym serwerze online, z którego masz dostęp z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego, co ułatwia sprawę, ponieważ w przypadku, gdy coś stanie się z Twoim komputerem, gdy dysk twardy, telefon czy jakiekolwiek urządzenie, na którym miałeś np. zapisane zdjęcia, nie zostaną one utracone, ponieważ raz pobrane zostaną zapisane na zawsze na Dysku Google, dlatego usługi tej klasy, pochodzące z tak ważnej firmy i bezpieczne, gwarantują że Twoje pliki są w dobrych rękach i że nigdy ich nie stracisz.

Poznaj inne narzędzia, które Google ma dla Ciebie i Twojej wirtualnej pamięci

dysk Google Jest to najlepsza opcja, jaką masz do przechowywania w chmurze, Google charakteryzuje się ciągłym wymyślaniem się na nowo, dlatego mamy dla Ciebie wszystkie opcje, które pomogą Ci podczas tworzenia kopii zapasowych informacji.

  • Zdjęcia Google: tutaj możesz mieć kopię zapasową wszystkich swoich zdjęć i filmów; Oprócz tego możesz zsynchronizować wszystkie swoje urządzenia, aby automatycznie tworzyły kopię zapasową wszystkich obrazów znajdujących się w ich pamięci.
  • Pliki Google: to narzędzie nie służy do przechowywania, ale jest idealne do śledzenia wszystkich obrazów, plików i aplikacji, które są zduplikowane lub nie są używane; optymalizacja urządzenia do maksimum.
  • Google One: jeśli chcesz, aby kopie zapasowe były tworzone automatycznie w tej aplikacji, możesz skonfigurować je wszystkie jednocześnie.
  • Dokumenty Google: tutaj masz możliwość zapisania wszystkich dokumentów, które chcesz, możesz przechowywać je na swoim urządzeniu lub w chmurze; będąc online masz możliwość dzielenia się nimi z innymi użytkownikami i wprowadzania zmian online.
  • google-meet: ta aplikacja nie służy do przechowywania; to aplikacja do wideokonferencji, która oferuje użytkownikom wiele opcji; Możesz też przechowywać te rozmowy w chmurze, więc warto o tym wspomnieć.

Wykorzystaj w pełni 15 GB miejsca w chmurze, a także możesz udostępniać swoje informacje online innym osobom. Dzięki tym narzędziom będziesz wiedział, że Twoje pliki, niezależnie od ich rodzaju, będą chronione i będziesz mógł udostępniać je komu tylko chcesz, więc nie czekaj dłużej i wykonaj kopię zapasową wszystkich swoich informacji.

na wypadek, gdybyś chciał pobierz googledrive możesz to zrobić stąd i synchronizować i uzyskiwać dostęp do swoich treści z dowolnego urządzenia