Skip to content

Jak zmienić domyślny język interfejsu Dysku Google na hiszpański na telefonie komórkowym lub komputerze?

4 de lipiec de 2021

Dysk Google jest jednym z najlepsze platformy do przechowywania w chmurze, a dzięki temu mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych i zapisywania wszystkich naszych dokumentów w chmurze z dowolnego miejsca, kiedy tylko ich potrzebujemy. Jednym z najczęstszych pytań jest zmiana domyślnego języka interfejsu dysku Google na hiszpański.

Teraz, pomimo ogromnej liczby użytkowników, którzy z nich korzystają główne funkcje Dysku Google, ma pewne ograniczenia za darmo. Aby korzystać z tej aplikacji, musimy otworzyć aplikację Dysk Google, a następnie zsynchronizować pliki między komputerem użytkownika a jego przechowywaniem w chmurze, klient musi być otwarty na komputerze użytkownika.

Zmień domyślny język interfejsu Dysku Google na hiszpański

Jasne, prawdopodobnie najpierw zastanawiasz się, dlaczego zmienić język na Dysku Google i musimy powiedzieć, że nawet jeśli ustawiłeś go na hiszpański, możliwe, że w pewnym momencie Google to zmienił w wyniku jakiejś podróży itp.

Ponadto należy wziąć pod uwagę, że chociaż zmiana języka odbywa się stosunkowo łatwo bezpośrednio ze strony Dysku Google, później przekonasz się, że zmiany dotyczą również pozostałych aplikacji webowych które zależą od chmury Google, na przykład Dokumentów.

Nasza rada jest taka, że ​​jeśli chcesz zmienić język Dysku Google, najpierw wejdź do przeglądu swojego konta, gdzie zobaczysz, że dostępna jest seria folderów i będziesz musiał kliknij ikonę koła zębatego który pojawia się w prawym górnym rogu, klikając opcję Konfiguracja, aby przejść do panelu Ustawienia.

Tam upewnij się, że sekcja Ogólne jest wybrana w prawej kolumnie, chociaż jest to pierwsza, do której nas wysyła. Trzecią opcją będzie opcja języka i wystarczy kliknąć Zmień ustawienia języka.

Zmień domyślny język interfejsu Dysku Google na hiszpański

W tym momencie otworzy się strona, na której Zobaczysz, jaki jest Twój domyślny język który powinien być hiszpański, chociaż gdy chcesz go zmienić, wystarczy kliknąć ikonę ołówka, która pojawia się po prawej stronie domyślnej nazwy języka.

Teraz wiem Wyświetli się lista, w której wystarczy wybrać język chcesz użyć i naciśnij przycisk Wybierz, cokolwiek to jest, zawsze pamiętając, że ta zmiana dotyczy również usług, takich jak Dokumenty Google.

Zalety korzystania z Dysku Google na telefonie komórkowym lub komputerze PC

Bycie platforma do przechowywania w chmurze Dysk Google może zaoferować pewne korzyści, takie jak:

1.- Możesz tworzyć kopie zapasowe swoich plików, takich jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty. Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz się na zmianę sprzętu lub uległ on uszkodzeniu, możesz wejść na dysk Google i znaleźć swoje kopie zapasowe.

2.- Będziesz mieć również możliwość zwolnienia miejsca na swoim Androidzie dzięki zdjęciom Google.

2.- Użyj Dysku Google, aby przeglądać swoje pliki w dowolnym momencie że tego potrzebujesz.

3.- Jeśli Twoi znajomi i rodzina korzystają z Dysku Google, będziesz mógł udostępniać im swoje zdjęcia i filmy.

4.- Ma świetny system wyszukiwania i organizacji plików.

5.- Możesz otwieraj i edytuj swoje dokumenty w każdej chwili.

6.- Możesz użyj go za darmo z pewnymi ograniczeniami.domyślny język hiszpański na dysku google

Wady korzystania z Dysku Google

Jak wiele rzeczy, użyj niektórych usługa może mieć swoje wady. Tutaj zostawiamy ci trochę podczas korzystania z Dysku Google:

1.- Aby z niego korzystać, wymagane jest posiadanie usługi internetowej.

2.- Jeśli dokument ma kilku redaktorów, może zostać usunięty.

3.- To może być niebezpieczne jeśli nie masz dobrego hasła.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa na Dysku Google

1.- Upewnij się, że Twoje hasło jest bardzo bezpieczne liczba liter i znaków dla dodatkowego zabezpieczenia.

dwa.- Nie udostępniaj swoich informacji bez osoby.

3. Jeśli korzystasz z urządzenia publicznego pamiętaj, aby się wylogować a tym samym uniemożliwisz komuś innemu korzystanie z Twojego konta na Dysku Google.

Korzystając z tych wskazówek, aby zapewnić bezpieczeństwo konta na Dysku Google, możesz mieć przyjemne i przydatne wrażenia podczas ich przechowywania i organizowania.