Skip to content

Jak zmieniać litery, dostosowywać i pisać na ścianie, śledzić i inne sztuczki na Facebooku

22 de czerwiec de 2023

Facebook to sieć społecznościowa pełen funkcji, o których wielu użytkowników nie wie. Dzieje się tak dlatego, że jego programiści starali się spełnić większość próśb i próśb użytkowników o dostosowanie i znalezienie dodatkowej sztuczki.

Przedstawiając się w ten sposób, ogromna ilość możliwości ale… z drugiej strony, te zazwyczaj pozostają niezauważone przez tych, którzy korzystają z Facebooka od niechcenia, ponieważ używają go bezpośrednio z urządzeń mobilnych, takich jak Android lub iOS, lub jeśli wolisz klasyczną wersję z komputera.

Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, będziesz w stanie to sobie uświadomić Facebook ma różne funkcje, Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować spersonalizowany status, udostępnić albumy zdjęć, filmy, znaleźć starych przyjaciół, czy po prostu być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

Teraz, Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o tych opcjach, które oferuje Ci Facebook, trafiłeś we właściwe miejsce. Przeglądając te strony, dowiesz się, jak zachować dyskrecję na Facebooku, starając się zachować prywatność informacji na tyle, na ile pozwala ta sieć społecznościowa.

Jak dostosować swój status sentymentalny na Facebooku krok po kroku

Pierwszy krok, który będziemy musieli wykonać, aby Facebook dokonał zmiany w naszych sentymentalnych relacjach bez wiedzy kogokolwiek innego. składa się aby uzyskać dostęp do naszego konta osobistego, w tym celu będziemy musieli po prostu wejść na stronę na Facebooku i wprowadzić nasze dane. Teraz, będziesz musiał otworzyć swoją stronę profilu.

Po wejściu do swojego profilu drugim krokiem do wykonania będzie identyfikacja w twoich informacjach miejsce, w którym wykreślony jest Twój status sentymentalny. Kiedy go znajdziesz, umieść kursor myszy nad tym stanem i kliknij przycisk, który wskazuje: „Edytować„. To powinno automatycznie przenieść Cię do ekranu ustawień informacji osobistych.

W tym oknie pojawią się Twoje różne relacje, nie tylko sentymentalne, ale także rodzinne. Będziesz musiał przewijać, aż znajdziesz sekcję dotyczącą twojego związku miłosnego. A kiedy już to znajdziesz, po prostu kliknij przycisk edycji obok niego.

Zostanie wyświetlony panel z kilkoma cechami do modyfikacji, ale najpierw spójrzmy, gdzie jest napisane: „sytuacja emocjonalna„. W ten sposób klikniemy na pole znajdujące się po prawej stronie wspomnianego opisu. Zobaczymy to wyświetlana jest lista krótko o możliwych stanach sentymentalnych, w których moglibyśmy się znaleźć.

Poszukamy odpowiadającego nam stanu sentymentalnego i przed zakończeniem procesu, klikniemy na symbol opcji. Ten symbol jest zwykle reprezentowany przez ikonę w postaci koła zębatego.

W ten sposób klikniemy: „tylko ja„, aby nasz nowy status sentymentalny był całkowicie prywatny i tylko my mogliśmy go zobaczyć, bez ogłaszania tego na naszym profilu i nasi znajomi mogą to zobaczyć.

Ustawienia wyświetlania offline na Facebooku, gdy jestem aktywny

Aby pozostać niezauważonym na Facebooku lub ukryć czas naszego połączenia, pierwszą rzeczą, którą będziemy musieli zrobić, to przejdź do paska czatu naszego komunikatora, jeśli pochodzi z telefonu komórkowego lub czatów, jeśli pochodzi z komputera. Który zawsze znajduje się w prawej dolnej części ekranu.

Po kliknięciu na nią Wyświetli listę wszystkich naszych kontaktów do kogo możemy napisać wiadomość lub porozmawiać. Na szczęście Messenger ma szereg informacji i funkcji, które zostały zaprojektowane z myślą o tym wszystkim.

Teraz, jeśli spojrzymy na dół tej listy, zobaczymy to jest mały przycisk, aby uzyskać dostęp do opcji. Ten przycisk można rozpoznać po tym, że ma kształt koła zębatego. I zgodnie z oczekiwaniami będziemy musieli kliknąć go myszą.

napisz ścianę na facebooku

Na liście rozwijanej, która się pojawi, będziesz musiał nacisnąć „Zaawansowane opcje”. A potem przeglądaj dostępne opcje, aż znajdziesz tę, która Ci się podoba. Ale spośród wszystkich dostępnych zalecamy skorzystanie z tej, która mówi: „wyłącz czat dla wszystkich znajomych„.

Jednak jako specjalne zalecenie, jeśli nadal jesteś jednym z tych, którzy często otwierają swoje sieci społecznościowe z komputera z przeglądarką Google Chrome, zalecamy korzystanie z Unseen na Facebooku, ponieważ to rozszerzenie można włączyć, gdy znajdziesz się w środku i możesz iść niezauważone. łatwo.

Zatem, żaden z dodanych kontaktów nie będzie mógł zobaczyć, kiedy jesteś online. Przejdziesz zupełnie niezauważony przez wszystkie osoby, które masz na swoim Facebooku, niezależnie od ich stażu czy związku. Teraz możesz normalnie pisać do kogo chcesz.

Jak możesz zdawać sobie sprawę Facebook ma bardzo proste sztuczki dzięki któremu możesz w pełni wykorzystać swoją sieć społecznościową.

dołącz do naszego kanału telegram