Skip to content

Jak zezwolić na dostęp do mojego konta Gmail bez podawania hasła (przykład)

21 de luty de 2021

W wielu przypadkach potrzebujemy kogoś, kto wejdzie do naszego Konto GmailAlbo dlatego, że nie jesteśmy dostępni, jest też jakiś rodzaj pracy, którą zamierzamy wykonać lub z innych powodów.

Oczywiście przedtem musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby zagwarantować bezpieczeństwo informacji, które mamy w naszej poczcie. Ochrona hasła do Gmaila zwiększy bezpieczeństwo Twojego konta.

Dlatego musimy zezwolić na dostęp do konta Gmail, aby nie wprowadzał informacji, ponieważ może wprowadzać, zmieniać dane, dopóki nie pozostaną na koncie.

Pomaga nam również chronić inne konta na Instagramie, Facebooku lub innych w innych Media społecznościowe jeśli mamy to samo hasło. Myśląc o tym wszystkim, Gmail stworzył sposób, aby inna osoba mogła uzyskać dostęp do Twojego konta za Twoją autoryzacją, będąc w stanie skonfigurować konto z poziomu aplikacji na iOS lub Androida.

Ale bez podawania hasła jest to bardzo nowe narzędzie dostępne dla wszystkich użytkowników posiadających konto Gmail. Co najważniejsze, ta osoba musi mieć Konto Gmail, dzięki czemu z tego dodatkowego konta można uzyskać dostęp po zalogowaniu.

Jak to robimy?

Musimy zalogować się do naszego Konto GmailNastępnie zlokalizujemy pod naszym zdjęciem zobaczysz ikonę lub symbol w postaci koła zębatego. Ten po prawej jest łatwy do zdobycia, jeśli postępujesz zgodnie ze wskazówkami już wspomnianymi.

Musimy wcisnąć tę ikonę w postaci koło zębatetam zobaczymy menu kontekstowe, w ramach którego otrzymamy opcję konfiguracji.

Klikając po wejściu w tę opcję, widzimy kilka niebieskich linków, poszukaj tego, który mówi konta, naciśnij go, aby uzyskać dostęp do tego podmenu. Następnie schodzimy na dół i znajdujemy drugi link, ten, który mówi o dodaniu kont e-mail.

Tutaj dodajemy osobę z ich rachunek Poczta Gmail, to jest ta, którą upoważniamy do wprowadzenia naszego adresu e-mail bez podawania osobistego hasła.

Następnie w wyskakującym okienku umieszczamy dane e-mail osoby, którą chcemy wpuścić na nasze konto.

Również po jego dodaniu musimy utworzyć hasło dla tej osoby, której zezwalamy na dostęp do naszego konta Gmail.

Oprócz tego musimy dokończyć resztę konfiguracji, czyli który serwer POP, którego portu będziesz używać. W ramach tych opcji, jeśli chcesz zostawić kopię odzyskanej wiadomości e-mail w pliku Serwer POP.

Inną opcją jest to, że połączenie, którego używasz, jest bezpieczne, aby pobrać wiadomości e-mail, które zostały omyłkowo usunięte. Możesz przejść do skrzynki odbiorczej, gdzie możesz zaznaczyć przychodzące wiadomości. A może, jeśli wolisz wiadomości przychodzące, archiwizujesz je lub pomijasz otrzymane.

Te opcje możesz aktywuj według preferencji Ze swoich potrzeb wybierasz te, które najbardziej Ci odpowiadają w zależności od wykonywanej pracy.

Dezaktywuj konta autoryzowane do uzyskiwania dostępu do poczty Gmail

Logo Gmaila z rozmytym tłem

Podobnie, jeśli w dowolnym momencie zechcesz dezaktywować konta, które wcześniej autoryzowałeś, musisz tylko przejść do kont w ustawienia i zrzec się te konta, których nie chcemy podawać na moje konto.

To, co tutaj wyjaśniliśmy, to proste kroki, jak zalogować się na moje konto Gmail bez hasładane narzędzie jest bardzo łatwe w obsłudze.

Dzięki tej opcji osiągniesz zachowaj prywatność hasłaPonadto zachowujesz kontrolę nad dostępem do swoich innych kont w różnych sieciach społecznościowych, w których mogą mieć to samo hasło.

Zastosowanie tego sposobu wprowadzania adresu e-mail w praktyce może Ci bardzo pomóc w takich sytuacjach. Nasze konto Gmail jest bardzo wszechstronne, więc możemy nawet importować i eksportować dane lub wydarzenia z Twojego kalendarza Google na inne konto. Bez wątpienia Gmail to najdoskonalszy e-mail w Internecie.

dołącz do naszego kanału telegram