Saltar al contenido

Jak zdobyć wiele naklejek w WeChat, aby wysłać je znajomym? – Zrób to tak

9 de febrero de 2022

Sieci społecznościowe nie znikną, a korzystanie z tych środków komunikacji jest wykorzystywane przez osoby w każdym wieku, w każdym kulturze i narodowości. Jedną z rzeczy często używanych w rozmowach tych aplikacji są naklejki. Zgodnie z oczekiwaniami w WeChat możesz to zrobić. Jeśli chcesz mieć więcej naklejekTutaj wyjaśnimy, co powinieneś zrobić.

Gdzie znaleźć naklejki, które WeChat oferuje wszystkim swoim użytkownikom?

Naklejki to jedna z innowacji, których możesz użyć w każdej sieci społecznościowej. Można je wykorzystać do umieszczenia ich w komentarzu lub po prostu do udzielenia odpowiedzi lub wyrażenia reakcji. Młodzi ludzie bardzo lubią ten zasób. ponieważ nie muszą tak dużo pisać, a potrafią dużo wyrazić i bądź kreatywny.

Sukces naklejek na całym świecie jest tak wielki, że wiele aplikacji, takich jak WhatsApp, Telegram i inne, ma możliwość pobrania kompletnych pakietów, które mogą być bezpłatne.

Ponieważ aplikacja WeChat ma dużą liczbę młodych użytkowników, to normalne, że aplikacja aktywuj ten zasób wśród funkcji konwersacji. I to dzięki WeChat możesz wykonać wiele czynności, które wykonałbyś na innych platformach, takich jak blokowanie lub odblokowywanie denerwującego użytkownika.

Również jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią dbać o swoje zdrowie, aplikacja ma możliwość aktywacji trybu ciemnego. Dzięki tej funkcji możesz zmienić kolor ekranu na czarny, aby zapobiec negatywnemu wpływowi promieni emitowanych przez ekrany telefonów na zdrowie Twojego wzroku.

Inną podstawową czynnością, którą możesz wykonać za pomocą WeChat, jest zapraszanie i dodawanie kontaktów do grupy w aplikacji. W ten sposób możesz podziel się ze wszystkimi znajomymi etykietami, które mogą ich zaskoczyć a nawet wywołaj wielki uśmiech u tych, którzy je widzą.

WeChat oferuje wszystkim swoim użytkownikom naklejki, które domyślnie znajdują się w aplikacji, aby z nich skorzystać, należy rozpocząć rozmowę i utworzyć komentarz. Patrząc na ikony na ekranie, na pasku wyboru znajdziesz serce, tam też zobaczysz ikonę emoji. W tej sekcji będą naklejki i każdy inny GIF, który ma platforma.

Jak zapisać naklejki wysłane do Ciebie przez inne osoby w WeChat?

Aby uzyskać naklejki na WeChat, istnieje więcej niż jeden sposób ich zdobycia; jeśli korzystasz z innych platform społecznościowych, być może procesy, które omówimy w tym artykule wydaje ci się, że są trochę podobne i będziesz miał rację. Może to być dla Ciebie wielką zaletą, ponieważ będziesz w stanie osiągnąć swój cel bez większych problemów.naklejki wechat

Jednym ze sposobów na zdobycie naklejek jest zapisanie tych, które przysłali Ci inni. Być może w swoich rozmowach otrzymałeś kilka wiadomości z jednym z tych obrazów i podobały ci się. Jeśli chcesz włączyć je do swojej kolekcji, aby wysłać je innym osobom, wystarczy postępować zgodnie z bardzo łatwym procesem.

Gdy ktoś wyśle ​​Ci naklejkę lub jeśli przejdziesz rozmowę i znajdziesz taką, która Ci się podoba, po prostu naciśnij tag, który chcesz zapisać a gdy pojawi się okno z możliwością dodania etykiet, należy je kliknąć. Spowoduje to zapisanie naklejki w Twojej kolekcji, dzięki czemu będziesz mieć do niej dostęp do wykorzystania w komentarzach.

Co powinieneś zrobić, aby kupić więcej naklejek w WeChat?

Jeśli uważasz, że naklejki, które ma WeChat i te, które wysyłają Ci Twoi znajomi, nie wystarczą lub nie powodują już żadnej niespodzianki i ekscytacji, możesz przejść do innego zasobu, który ma ta platforma.

Nie powinno to na nas imponować, ponieważ twórcy WeChat wiedzą, że większość użytkowników jest młoda i że ta populacja, oprócz tego, że jest wymagająca, bardzo szybko męczy się z funkcjami. Dlatego za każdym razem powinni starać się mieć nowy i kreatywny materiał to może przypadać do gustu jego użytkownikom.użyj naklejek na wechat

darmowy sklep z naklejkami

Biorąc pod uwagę powyższe, WeChat charakteryzuje się częstym publikowaniem nowych naklejek, z których mogą korzystać jego użytkownicy. Te naklejki są zwykle bezpłatne i nie musisz za nie nic płacić.

Aby uzyskać dostęp do nowych naklejek, musisz przejść do sklepu z naklejkami z rozmowy i wybrać sekcję emoji na dole ekranu.

Następnie w wyskakującym oknie, które się pojawi, musisz nacisnąć symbol +, aby móc poruszać się po nowych naklejkach które są dostępne i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba. Możesz powtórzyć ten proces tyle razy, ile to konieczne, ze wszystkimi brakującymi naklejkami.

Jak stworzyć własne naklejki na WeChat?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które łatwo stają się kreatywne, możesz być szczęśliwy, ponieważ w WeChat możesz tworzyć własne naklejki. Zaletą tej opcji jest to, że możesz nadać swojemu dziełu osobisty charakter, a także możesz przekształcić obraz i dodać kilka szczegółów, aby był bardzo oryginalny.

Kreator GIF

Jednym ze sposobów tworzenia naklejek jest GIFMaker, ta aplikacja będzie pozwala tworzyć, dostosowywać i edytować naklejki, które chcesz. Wystarczy pozyskać obraz i zapisać go na swoim komputerze. Musisz zmienić jego rozmiar do mniej niż 500 KB, aby można było go używać w WeChat.jak zdobyć naklejki na wechat

Po otwarciu rozmowy możesz wyszukać emotikony w poszukiwaniu symbolu +, aby dodać utworzoną naklejkę do aplikacji i użyć jej w dowolnym komentarzu, który chcesz dodać do jednego ze swoich kontaktów.

strona internetowa wechat

Na tej platformie masz inny sposób tworzenia naklejek, a to jest za pomocą WeChat Web i ich przenoszenie. Aby skorzystać z tej opcji lepiej zrobić to z komputera.

Aby zespoły mogły się połączyć, musisz otworzyć witrynę internetową z komputera i zeskanować telefonem kod QR. Następnie musisz poszukać opcji transferu, aby wysłać dowolny plik multimedialny, w tym naklejki.

dołącz do naszego kanału telegram