Skip to content

Jak zdobyć kupony rekrutacyjne bohaterów w Fortnite

29 de styczeń de 2021

Plik bohaterowie fortnite Są to bardzo przydatne postacie w trybie gry zwanym „ratowaniem świata”, ponieważ dają ci unikalne cechy w zależności od wybranego bohatera. Wielu graczy w tę grę chce zebrać wszystkich bohaterów, których mogą, aby wykorzystać wszystkie zalety, które ci dają, a także wielu chce mieć wszystkie skórki w Fortnite.

Jednak wielu użytkowników, zwłaszcza początkujących, nie wie, jak to zrobić zdobądź kupony rekrutować bohaterów w Fortnite i myślą, że kiedy ich wydasz, nie możesz mieć więcej.

Istnieje jednak bardzo prosty sposób na zdobycie tych kuponów i dzisiaj porozmawiamy z tobą na ten temat, abyś mógł rekrutować swoich bohaterów, w ten sam sposób, w jaki możesz łatwo zdobyć darmowe indyki w Fortnite

Podamy Ci również kilka wskazówek, które bardzo Ci pomogą wybierz najlepszych bohaterów więc możesz ich używać we wszystkich swoich grach. W ten sposób będziesz mieć wszystkie niezbędne informacje, aby zostać mistrzem w tej grze i będziesz w pełni przygotowany na cały czas.

Dlatego zwracaj nieustannie uwagę na przewodnik, który Ci pokażemy, abyś mógł otrzymać wszystkie potrzebne kupony.

Czym są kupony rekrutacyjne bohaterów?

Przede wszystkim porozmawiajmy trochę o bohaterowie i kupony rekrutacyjne w Fortnite, abyś zrozumiał ten temat, jeśli jesteś nowym graczem. Podamy ci również kilka wskazówek przy wyborze bohaterów, abyś miał to, co najlepsze w swoich grach.

Kupony rekrutacyjne to kupony w grze, które służą do rekrutacji specjalnych postaci zwanych bohaterami. Ci bohaterowie są wyjątkowi, ponieważ zapewniają unikalne zdolności w zależności od wybranego typu postaci. Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość łączenia kont Fortnite na dowolnej platformie (PS4, Switch, PC, Android, iOS Xbox)

Wszyscy bohaterowie są bardzo dobrzy, ale są tacy, którzy różnią się od innych tym, że są wyjątkowi i oczywiście wszystko zależy od trybu gry, z którego korzystasz. Najpopularniejsi bohaterowie trybu gry „Uratuj świat” są następujące:

Wukong

To jeden z najlepszych bohaterowie fortnite który ma wygląd oparty na mistycznym chińskim bogu Sun Wukongu i są to zalety, które oferuje.

  • Indywidualna zaleta: Eliminacja wrogów może spowodować wybuchy piasku
  • Zaleta grupy: dostajesz 2 dodatkowe skoki za skoki modliszki

Swiftfire Calamity

Ta bohaterka jest jedną z najczęściej używanych w grze Fortnite nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrą postacią, ale także dlatego, że jest jedną z najsłodszych postaci kobiecych inspirowany starym Zachodem.

  • Indywidualna zaleta: Pierwsze 6 strzałów zadaje znacznie większe obrażenia
  • Zaleta grupy: Zabójstwa na pewien czas zwiększają obrażenia wszystkich typów broni

Hodowca Ramirez

To kolejna bohaterka, która oprócz tego, że jest bardzo ładna, ma bardzo dobry atrybutjest w walce, co czyni ją jedną z najlepszych opcji do wyboru w grze.

  • Indywidualna zaleta: Zwiększ promień granatu odłamkowego
  • Zaleta grupy: Skraca czas odnowienia wszystkich aktywnych umiejętności

Kruk

Wreszcie mamy tę nieco mroczną postać inspirowaną zwierzęciem, które nosi po imieniu, będąc jedną z postaci z najlepszymi atrybutami do gry, a jego umiejętności są następujące.

  • Indywidualna zaleta: Zwiększ obrażenia od lewej do prawej
  • Zaleta grupy: Zwiększa obrażenia zadawane wrogom, jeśli masz maksymalne zdrowie

To są bohaterowie, których możesz najbardziej wykorzystać w grze, ponieważ mają bardzo przydatne umiejętności które bardzo ci pomogą w twoich grach. Wszystkich tych bohaterów możesz zdobyć za kupony rekrutacyjne, jeśli ich nie posiadasz, nie martw się, ponieważ pokażemy Ci, jak to zrobić w prosty sposób i tym samym zaskoczysz znajomych, grając z nimi w Fortnite.

Jak zdobyć kupony rekrutacyjne?

Właściwie nie ma sposobu, aby się z niego wydostać bezpośredni sposób te kupony, ponieważ gra nie ma możliwości uzyskania tych kuponów poprzez wykonanie jakiejś czynności.

Jest jednak sposób, aby mieć więcej kuponów i jest przejść do wersji gry za 150 euro, w której przejdziesz od posiadania 2 kuponów do 7.

Więc możesz odkup wszystkich bohaterów że musisz ich używać w swoich grach, poza tym ta wersja zapewni Ci więcej korzyści, które pomogą Ci wygrywać gry. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak zdobyć więcej kuponów rekrutacyjnych w Fortnite.