Skip to content

Jak zdobyć i zarobić więcej pieniędzy dzięki ankietom Google dotyczącym nagród za ankiety

30 de styczeń de 2021

Premie za ankiety Google to jedna z wielu aplikacji, które Google opracowała dla swoich klientów, ale różni się znacznie. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą zarabiać niewielkie kwoty, odpowiadając na ankiety, które aplikacja wyświetla czasami.

Jest to bardziej związane z ankietami, które mają skale satysfakcji, ponieważ są wystawiane przez miejsca zarejestrowane w Google Maps. Jednak w zależności od określonych kryteriów wypłata jest stosunkowo niska i nie można jej wypłacić, a jedynie przechowywać i gromadzić.

Z tej okazji podamy Ci kilka wskazówek, dzięki którym możesz zarób więcej pieniędzy odpowiadając na ankiety dotyczące Premii za ankiety Google.

Nagrody za ankiety Google – jego główna funkcja i najważniejsze cechy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Nagrody za ankiety Google to aplikacja, która bada swoich użytkowników, płacąc pieniądze. W przeciwieństwie do typowych ankiet, które są zwykle przeprowadzane w WhatsApp i innych aplikacjach, ta ma inne cechy funkcjonalne.

dać 5 gwiazdek

Wszystkie pieniądze uzyskane w aplikacji można wydać tylko w Google Play, aby kupować aplikacje, filmy i tym podobne. Dlatego nie jest to tak znana aplikacja w przeciwieństwie do innych usług Google, które nie dają wynagrodzenia.

System nie działa ciągle, ale od czasu do czasu powiadomić użytkownika dostępność ankiet. Jest to jednak ściśle zależne od tego, w jaki sposób osoba korzysta z lokalizacji lub GPS przy wyjściu.

Ankiety są przeprowadzane głównie przez właścicieli restauracji lub witryn, które odwiedza osoba korzystająca z aplikacji. Jest zapisz lokalizację klienta i jeśli jest ankieta, jest wysyłana do osoby, aby na nią odpowiedzieć.

Ankiety mają charakter orientacyjny do typu użytkowników, więc nie każdy ostatecznie otrzymuje te same nagrody. W zależności od tego, jak użytkownik rozważył doświadczenie, może otrzymać większe lub mniejsze wynagrodzenie za udzielenie odpowiedzi na daną ankietę.

Wszystko to determinuje również czas trwania ankiety, gdyż pierwsze pytania okazują się być filtrami klientów. Jeśli odpowiedział zgodnie z oczekiwaniami sklepu lub miejsca, może uzyskać dostęp na pytania z lepszym wynagrodzeniem.

Z drugiej strony, jeśli osoba, która odpowiada na pytania, nie odpowiada temu, czego szuka, ankieta się kończy szybko. W tej sytuacji wynagrodzenie jest niskie w porównaniu z tym, co można by osiągnąć, odpowiadając na profil klienta.

Teraz podamy kilka ważnych szczegółów do rozważenia wygraj więcej odpowiadając na dowolną ankietę sformułowaną w tej aplikacji.

Zarabiaj więcej, biorąc udział w ankietach w Premiach za ankiety Google

Pierwszą rzeczą, którą osoba musi zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy dzięki tej aplikacji, jest zawsze aktywuj lokalizację. Dzięki temu osoba otrzymuje więcej ankiet, ponieważ system rejestruje więcej wizyt w miejscach za granicą.

Bardzo ważne jest również, aby opcja aplikacji nazywała się Historia lokalizacji Google. Dzięki temu aplikacja może zwracać uwagę na odwiedzane miejsca, a jeśli mają ankiety, polecać je bezpośrednio.

Sklepy są zwykle bardziej zainteresowane populacja kobiet, więc otrzymują więcej ankiet niż mężczyźni. Jest to bardzo ważna funkcja, którą należy wziąć pod uwagę, aby wygrywać więcej ankiet w aplikacji.

skarbonka w kolorze złota

W programie jest więcej możliwości ankiet centralne obszary dużych miast, gdzie jest więcej sklepów i sklepów zaktualizowanych. Zmodernizowane sklepy to te, które dbają o recenzje online swoich codziennych gości.

Miej aplikację zawsze aktualizowana Pomaga to, że zawsze jesteśmy w pełni dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie nowe ankiety, które zostaną przesłane. Ponieważ aplikacja jest nieaktualna, możemy tracić możliwości zarabiania więcej pieniędzy na platformie.

Musi odwiedzać różne miejsca, nie zawsze to samo, ponieważ ankiety sklepu nie są odnawiane codziennie. Trwają kilka dni, aw tym czasie możemy mieć więcej miejsc, które są ważnym celem na mapie.

Mimo to należy pamiętać, że niektóre ankiety mają krótki czas odpowiedzii musisz być czujny. Lepiej odpowiedzieć na ankietę od razu, niż odkładać ją później i przegapić okazję do zarobienia pieniędzy.