Skip to content

Jak zdobyć darmowe życie w Candy Crush i jak wysłać życie znajomym? (Przykład)

3 de luty de 2021

Candy Crush to jedna z najlepszych gier dostępnych obecnie. Dzieje się tak, ponieważ choć jest to jeden z najstarszych tytułów mobilnych, był stale odnawiany, dodając nowe funkcje. Dlatego ludzie chcą się o tym dowiedzieć, a mając to na uwadze, dzisiaj zobaczysz Jak zdobyć darmowe życie w Candy Crush?

Czy to jest jest to jedna z niewielu gier mobilnych, które przekroczyły czas, nie przestając być jednym z najczęściej granych, było więc oczywiste, że w pewnym momencie ktoś wyciągnie lewę, żeby zlikwidować ograniczenie życia i móc bez problemu cieszyć się tytułem.

Jak zdobyć darmowe życie w Candy Crush?

Teraz, aby przejść od razu do rzeczy i jak najszybciej nauczyć się jak zdobyć darmowe życie w Candy Crushnajpierw upewnij się, że pobierasz i aktualizujesz grę, ponieważ bez niej nic nie zrobisz (a tym bardziej ze starą wersją).

Gdy będziesz mieć ostateczną wersję (jest w PlayStore za darmo), czas wykonać sztuczkę, która pozwoli ci przeżyć wiele żyć i przekazać je znajomym. Na potrzeby tego samouczka wyjaśnienie zostanie podzielone na dwie części, więc pierwsze wyjaśnienie, które dziś zobaczysz, dotyczy tego, jak mieć nieskończone życie.

Aby osiągnąć to zadanie, nie trzeba pobierać żadnego hacka, wystarczy wykonać sztuczkę, która jest całkowicie legalne. Polega to na zmianie czasu telefonu komórkowego, aby gra uwierzyła, że ​​spędziłeś już wskazany czas czekania na całe życie (20 minut).

Nie jest to trudne, wystarczy przejść do „Ustawień” na telefonie komórkowym, a następnie do sekcji zegara, w której należy zmodyfikować czas o liczbę minut potrzebną do odzyskania wszystkich swoich żyć. I voila, dzięki temu po prostu nie będziesz musiał robić nic więcej przywróć zegar do normalnego stanu i zmieniaj go, kiedy potrzebujesz życia. Jedyną wadą jest to, że w pewnym momencie gra zsumuje wszystkie godziny i da ci nieskończony czas oczekiwania na następne życie, można to rozwiązać, odinstalowując i ponownie instalując.

Jak przekazać życie znajomym?

Jak już wiesz, sztuczka, która pozwala ci uzyskać darmowe życie w Candy Crush (co Możesz uzupełnić, szukając sposobów na poprawę wydajności gier mobilnych), nadszedł czas, abyś zobaczył, jak być dobrym przyjacielem i przekazywać życie drugiemu człowiekowi. Można to osiągnąć na dwa sposoby, z telefonu komórkowego lub komputera. Aby to zrobić z telefonu komórkowego, musisz najpierw jak zwykle otworzyć grę i wcisnąć przycisk „Graj”.

Gdy już wejdziesz i znajdziesz się na mapie, naciśnij ikonę przypominającą koło zębate, czyli „Konfiguracja” (znajduje się na dole ekranu). Ta czynność spowoduje wyświetlenie rozwijanego menu, w którym następnie musisz dotknąć czerwonej ikony w kształcie drzwi wyjściowych, aby powrócić do początkowego widoku mapy.

World of Candy Crush Saga

W tej innej sekcji musisz wybrać opcja „Wiadomości” znajduje się w prawym górnym rogu, pojawi się lista ze wszystkimi znajomymi. Musisz zaznaczyć pole obok jego nazwy, a następnie nacisnąć Przycisk „Akceptuj” który znajduje się na dole listy, więc wyślesz komuś życie.

Wyślij życie na Facebooku!

Proces wysyłania życia znajomemu jest taki sam na komputerze, tylko musisz przejść do Facebooka i otworzyć grę, a gdy już tam jesteś, podaj ikonę koperty, która pojawia się na tym samym ekranie, a następnie wystarczy nacisnąć różowy przycisk serca, który pojawia się obok znajomego, aby wysłać życie.

I skończyłeś z tym, że wiesz wystarczająco dużo, aby powiedzieć, że możesz dostać darmowe życie w Candy Crush i je rozdać. Bez niczego, co możesz przeczytać, możesz jednak przejść, jednak jako ostateczna rekomendacja, której powinieneś szukać jakie są najlepsze gry do grania offline na Androida, więc masz więcej opcji niż cukierki.

dołącz do naszego kanału telegram