Skip to content

Jak zdobyć darmowe ramki do moich strumieni Twitch? – Czy mogę ich używać w OBS?

4 de luty de 2021

Jeden z najskuteczniejszych sposobów zdobądź obserwujących lub subskrybentów swojego kanału Twitch, modyfikuje go i personalizuje w dobry sposób. Wśród wielu dostępnych form jedną z najbardziej znanych są bezpłatne ramki dla strumieni Twitch.

I tak, możesz je mieć za pośrednictwem aplikacji OBS, która jest w rzeczywistości najbardziej znanym i najszybszym sposobem realizacji tego planu. Zwróć uwagę, ponieważ poniżej dowiesz się wszystkiego, co dotyczy tego aspektu. W ciągu kilku minut Twój kanał Twitch zostanie zrewolucjonizowany i znajdzie się w centrum całej uwagi.

OBS: główny sprzymierzeniec Twitcha w zakresie przesyłania strumieniowego

Powszechnie znany jako Open Broadcaster Software, to nic innego jak popularny program do strumieniowego przesyłania danych. Doskonale uzupełnia się z Twitchem, aby przeprowadzać najlepsze transmisje i jest nawet doskonale kompatybilny z YouTube.

Krótko mówiąc, jest to oprogramowanie, którego wsparcie opiera się na platformach streamingowych, takich jak te już wspomniane powyżej. Jednak można za jego pośrednictwem wykonywać różne określone funkcje. Lub, poza nazywaniem ich funkcjami, są to narzędzia, które pozwalają użytkownikom takim jak Ty modyfikować środowisko przesyłania strumieniowego.

Ale prawdopodobnie zastanawiasz się, co to oznacza? OBS przyznaje uprawnienia dostosuj kanał przesyłania strumieniowego, aby był bardziej atrakcyjny. Promując tworzenie tekstu, obrazów, efektów specjalnych lub słynnych darmowych ramek strumieniowych Twtich, OBS jest wyjątkowym i nieocenionym programem.

Czy uzyskanie OBS kosztuje? Nie, jego pobranie jest bezpłatne!

Jeśli przyjrzysz się dokładniej działaniu tego oprogramowania, często będziesz się zastanawiać, czy naprawdę jego pobranie jest bezpłatne. I tak jest, po wejściu na jego oficjalną stronę internetową, od razu znajdziesz się na progu zdobycia tego uznanego programu.

Naciśnij opcję „Pobierz” i wybierz ten, który jest zgodny z jakąś wersją twojego systemu operacyjnego, Windows, MacOS lub Linux. Zaczekaj na zakończenie procesu i uruchom jego instalację na komputerze, na którym został pobrany. Następnie, po utworzeniu skrótu, kliknij go, a natychmiast przejdziesz do jego interfejsu.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zacząć tworzyć darmowe ramki do transmisji Twitch

Ukończyłeś już główny krok, teraz musisz tylko ukończyć odpowiedzialne zadanie. Proces dodawania darmowych klatek do strumieni Twitch jest równie prosty i nie zajmie Ci to zbyt dużo czasu, aby go zrozumieć.

Aby to zrobić, przy uruchomionym programie OBS zlokalizuj opcję „Źródła”, a następnie wybierz przycisk „+” powiązany z nią. Zostanie wyświetlone nowe menu alternatyw, z którego należy dokonać wyboru „Zrzut ekranu” aby ramka była widoczna podczas przesyłania strumieniowego.

Pomyśl o podstawowej nazwie, która będzie służyć tylko do procesu, a następnie naciśnij „Akceptuj”, aby kontynuować. Należy zauważyć, że wcześniej musisz wyszukać i pobrać odpowiedni obraz, który będzie działał jako ramka dla kanału Twitch. Kliknij „Przeglądaj”, opcję, która zostanie odzwierciedlona po zakończeniu przypisywania nazwy do zrzutu ekranu.

obs oficjalne ramki

Natychmiast wprowadź obraz w tym celu w OBS i poczekaj na zakończenie procesu ładowania. Jeszcze raz naciśnij „OK”, gdy wszystko będzie w porządku. W ten sposób dodałeś pierwszą z wielu darmowych klatek do streamowania Twitch.

Od tego momentu wspomnianą ramę można regulować lub modyfikować w zależności od potrzeb, tak aby organicznie dopasowywała się do przekładni. W jaki sposób? Nie ma żadnej straty. Po prostu przeciągnij kursor po krawędziach i baw się wymiarami. Możesz także zdecydować, czy dodać pole tekstowe jako uzupełnienie ramki.

dołącz do naszego kanału telegram