Skip to content
Mac

Jak zdalnie sterować iPadem, iPhonem lub iPodem z komputera Mac?

14 de maj de 2022

Nowy iPad air był jednym z najlepszych wynalazków, jakie firma Apple była w stanie stworzyć, ale dla niektórych nadal jest naprawdę trudno z nich korzystać, a dla innych jest trochę bardziej niewygodny niż zwykle, jeśli chcesz kontrolować Twój iPad z komputera, Veency to nowa i łatwa aplikacja, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby to osiągnąć.

Pobranie tej aplikacji jest bardzo łatwe i szybkie. Jeśli Twój tablet był już wcześniej po jailbreakuCóż, możesz znaleźć Veency w Cydii.

Veency pozwoli Ci połączyć się z iPadem, aby przejąć kontrolę przez komputer, czy to Mac, Windows czy Linux, bez względu na system operacyjny. W ten sposób będziesz mógł bez żadnych niedogodności korzystać z aplikacji, które są dostępne tylko dla iPada na Twoim komputerze.

Mac to system, który pozwala nam rozwijać się na wiele sposobów z naszymi urządzeniami, możesz dodawać gry, pobierać tekstury, wstawiać czcionki w słowie, modyfikować wygląd wizualny czy wstawiać ZENMAP

Ta poprawka jest dostępna całkowicie za darmo w repozytorium BigBoss.

Dzięki najnowszej aktualizacji Veency, poprawka jest już kompatybilna z iOS 8 i iPhone 6.

Możliwości, dla których chcemy kontaktować się z iPhonem lub iPadem z naszego komputera, jest wiele, ale wszystkie można bardzo łatwo podsumować w ten sposób, że możemy wchodzić w interakcję z interfejsem urządzenia iOS i każdą jego aplikacją z komputera.

Jest wiele rzeczy, które możesz osiągnąć dzięki Veency, takie jak:

  • Możesz uruchamiać aplikacje na iPhonie.
  • Możesz także odpowiadać na e-maile, SMS-y i nie tylko.
  • Łatwiej będzie zmienić kolejność ikon.
  • Będziesz także mógł blokować i odblokowywać iPhone’a.
  • Wyszukiwanie w galerii i kontaktach nie będzie już problemem, podobnie jak edycja kontaktów i kalendarza.

Jest więcej niż jasne, że MAC to trudny komputer, jego zamknięty system, a także to, że jest to firma o wysokim poważaniu, sprawia, że ​​trudno jest nawet umieścić znak na klawiaturze

Kroki, jak pobrać Veency, aby sterować iPadem z komputera

Veency jest niezbędny, jeśli chcesz kontrolować swoje urządzenie z dużej odległości, w ostatnich latach ta aplikacja wraz z innymi, które robią w zasadzie to samo, takimi jak TeamViewer, tylko w tym przypadku byłaby to aplikacja na Windows, Veency pozwala nas do korzystania z kontrola na duże odległości łatwo, prosto i szybko

sterować urządzeniem mobilnym

Opowiem Ci krok po kroku, jak korzystać z tej aplikacji i mam nadzieję, że nie masz żadnych wątpliwości, jeśli kiedykolwiek poczujesz, że czegoś nie rozumiesz, poświęć chwilę i wróć do lektury z poprzedniego punktuWiem, że ten artykuł pomoże Ci osiągnąć swój cel.

jeden- Najpierw musimy iść do sklepu z aplikacjami Cydia i wejdź w sekcję wyszukiwania, gdzie wpiszesz nazwę aplikacji Veency. Ważne jest, aby zweryfikować, czy aplikacja, którą pobierasz, ma numer 0.9.3500, który jest autorem Jay Freeman.

2- Po zainstalowaniu aplikacji musisz wykonać resoring tak, że ulepszenie może być włączone.

3- Wchodzimy do ustawień i tam wchodzimy Veency w celu wprowadzenia hasła, które będzie wymagane przez komputer Mac lub ogólnie komputer PC za każdym razem, gdy chcemy wejść na naszego iPada.

4- Następnie przechodzimy do Myszy, gdzie określasz konfigurację myszy, która najbardziej Ci się podoba.

5- Po skonfigurowaniu iPada przechodzimy do komputera Mac lub ogólnie komputera i otwieramy wyszukiwarkę, aby nacisnąć kombinację klawiszy „CMD + K”.

6- Następnie w oknie, które zostało otwarte, wprowadź adres IP swojego iPada poprzedzony znakiem vnc://. I w tym celu przejdź do „Ustawienia/WiFi” i kliknij „i” w niebieskim kółku, które pojawi się obok nazwy sieci, z którą jesteśmy połączeni.

7- Po wprowadzeniu adresu IP musimy kliknąć Połącz, to tam aaplikacja poprosi Cię o hasło do iPada, w tej sekcji nie pozwoli odblokować go odciskiem palca lub pinem, musi to być hasło wcześniej ustalone na twoim urządzeniu, wtedy ekran twojego iPada zostanie zaprezentowany na Macu i będziesz mógł nim manipulować za pomocą myszy i klawiatury.

I to wszystko! Dzięki tym prostym krokom możesz teraz używać swojego iPada z komputeraMasz uwagi? Dlaczego nie powiesz nam, co myślisz i podzielisz się z nami, jeśli to Ci pomogło, jak zwykle z przyjemnością przeczytamy wszystkie Twoje komentarze

dołącz do naszego kanału telegram