Skip to content

Jak zarejestrować się i aktywować Yomvi Canal Plus jako klient Movistar + na wszystkich swoich urządzeniach?

13 de sierpień de 2021

Jeśli chcesz dostać się do kanału plus yomvi, możesz to zrobić po cichu jeśli jesteś klientem Movistar Fusión (Plus). W takim przypadku będziesz mógł zarejestrować się bezpłatnie w yomvi. Jest to platforma telewizyjna starego Canal Plus, która obecnie jest częścią Movistar Plus.

Yomvi ma kilka zalet, ale najważniejszą z nich jest to, że zawiera programy na żądanie od kanały następujących marek: Canal + Estrenos, Series czy Canal + Deportes, oznacza to, że w Yomvi znajdziesz całkiem spory katalog pełen treści Premium, choć wszystko będzie zależało od zakontraktowanej oferty.

Jak zarejestrować się w yomvi?

Chociaż wszystko jest połączone, bez względu na to, jak bardzo jesteś już zarejestrowany w Movistar +, będziesz musiał zarejestruj się w Yomvi. Dlatego powiem ci krok po kroku wszystko, co musisz zrobić, aby nie mieć problemów.

1-Najpierw musisz wejść na stronę Movistar i przejdź do obszaru prywatnego, a następnie wybierz menu TV i kliknij Aktywuj urządzenia.

2-Jeśli masz telewizor Movistar, to tylko kliknij zielony przycisk Aktywuj.

3-Teraz musisz wprowadź swój identyfikator i numer telefonu stacjonarnego.

4-W takim razie musisz potwierdź szczegóły i zaakceptuj usługę, nie będziesz musiał nic płacić, ponieważ jest bezpłatny.

5-I tak byłoby, ostatnią rzeczą, która pozostaje, jest: poczekaj na wiadomość e-mail z nazwą użytkownika i hasłem, maksymalnie może to zająć 24 godziny, więc zachowaj trochę cierpliwości.

Jak uzyskać dostęp do mojego konta Yomvi?

Gdy otrzymasz wiadomość z hasłem, oznacza to, że możesz teraz uzyskać dostęp do kanału plus yomvi. Możesz uzyskać dostęp z dowolnego miejsca z telefonu, tabletu, komputera, Smart TV lub konsoli, dostęp do każdego z nich jest bardzo łatwy, dlatego szybko wyjaśnię.

Na PlayStation 3 i 4: Możesz pobrać yomvi z PlayStation Store, a jeśli masz konsolę Xbox 360, musisz mieć konto Xbox Gold, aby korzystać z tej usługi.

Na Smart TV: Jeśli masz Samsunga lub LG, możesz wyszukać aplikację w sklepie telewizyjnym, nie jest ona zgodna z modelami sprzed 2012 roku.

Komputery: W takim przypadku nie musisz niczego pobierać, wystarczy zalogować się za pomocą hasła z oficjalnej strony yomvi i zidentyfikować się, aby móc korzystać ze wszystkich usług.

Smartfon i tablety: Możesz pobrać aplikację ze sklepu Android lub iTunes, jeśli masz telefon iPhone.

Zmień z Yomvi na Movistar + na urządzeniach

Yomvi był usługą wideo na żądanie, wyłącznie dla Movistar + i od 8 sierpnia 2016 został usunięty a jego usługi na innych urządzeniach zostały przemianowane na Movistar + na urządzeniach.

Jak aktywować usługę Movistar + na urządzeniach?

Aktywuj swoje konto za darmo dostęp do www.movistarplus.es/activar
Wybierz sprzęt, który masz w domu (telewizja internetowa, obrazowanie Movistar, Canal+, Digital+).
Wprowadź dane posiadacza rachunku.
Za kilka chwil Otrzymasz e-mail z kluczami dostępu do Movistar + na Twoich urządzeniach.
Otrzymasz wiadomość e-mail podobną do tej na poniższym obrazku:

e-mail z potwierdzeniem rejestracji

Pamiętaj, że jeśli w procesie aktywacji umieściłeś e-mail z dużymi i małymi literami (musisz je uszanować), nazwa użytkownika będzie identyczna z tą, którą wpisałeś.

Granica liczba urządzeń, które można powiązać z serwisem to 4. System przyjmie pierwsze 4 ekrany, do których masz dostęp jako urządzenia. Jeśli uzyskasz dostęp z piątego urządzenia innego niż pierwsze 4, pierwsze zarejestrowane przez Ciebie zostanie natychmiast usunięte.

Jak aktywować wiele ekranów w usłudze Movistar+?

W ikonie Movistar + klienta w Urządzeniach jest dostępny tylko z przeglądarki internetowej. Nie ma aplikacji, która pozwalałaby nią zarządzać.
Uzyskaj dostęp do Internetu z dowolnego miejsca i kliknij „Zidentyfikuj się”
Wybierz „Obszar klienta”.

Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło i kliknij „Zarządzanie urządzeniami”
Możesz przetwarzać i sprawdzać urządzenia zarejestrowane na Twoim koncie. Tak kontrolować, jakie treści są odtwarzane w nich w określonym czasie.
Ważne jest, abyś pamiętał, że e-mail musi być dokładnie taki, pod którym się zarejestrowałeś (z poszanowaniem wielkich i małych liter).