Skip to content

Jak zaplanować wysyłanie wiadomości e-mail przez Gmaila? (Przykład)

28 de luty de 2021

Jeśli wiesz, jak go poprawnie używać, możesz program Wysyłanie wiadomości e-mail przez Gmaila to przydatne ustawienie dla użytkowników.

W niektórych ośrodkach pracy i ośrodkach naukowych pojawia się sytuacja, w której pewne informacje muszą zostać przesłane w określonym terminie i o określonej godzinie konkretny.

Tworząc konto e-mail w Gmailu, gwarantujesz dostęp do jednego z najlepszych produktów oferowanych przez Google. Jego zastosowanie zostało rozszerzone.

W tym celu użytkownik musiał być świadomy, że nie zapomina o wygenerowaniu i Wysłać poczta. Scenariusz, który nie zawsze jest możliwy i jest dość denerwujący i niepraktyczny.

Cóż, powyższe nie jest już konieczne, ponieważ Gmail ma konfigurację, w której można zaprogramować żądaną dostawę. Jest mało znany, ale jest to plik niesamowite narzędzie.

Dowiedz się, jak zaplanować dostarczanie poczty

Wysyłanie wiadomości e-mail jako załącznika w Gmailu jest trudniejsze niż założenie tego samouczka. Nie martw się, osiągniesz to w ciągu kilku chwil.

Przed rozpoczęciem program, należy zauważyć, że Gmail zajmie się jako odniesienie w przypadku czasu wysyłki strefa czasowa generatora.

Podobnie przedstawia się liczba limit wiadomości tego typu. Dlatego tylko planować wysyłkę stu (100) z nich jednocześnie.

Z komputera

Metodologia różni się w zależności od używanego sprzętu, więc kroki, które należy wykonać na komputerze, są następujące:

Aby zaplanować żądaną dostawę, należy uruchomić sesję Gmaila, która ma być używana. Następnie w lewej górnej części okna kliknij „pisać

Następnie tworzona i zapisywana jest treść wiadomości, załączanie plików w razie potrzeby i umieszczenie adresu, na który chcesz się powołać.

Po zakończeniu przycisk „Wysłać– Ale nie należy go jeszcze naciskać. Znajduje się w lewym dolnym rogu i ma strzałkę w dół. To ostatnia opcja, którą musisz wybrać, aby wyświetlić opcję „Program Wysyłka ”, Co jest utożsamiane ze strzałką i zegarem.

Po naciśnięciu dostępu otworzy się okno logowania. planowanie wysyłki. W którym parametry są dostosowywane w zależności od tego, co jest potrzebne lub pożądane. Należy pamiętać, że po wybraniu daty i godziny Gmail nie generuje danych brak dialogu potwierdzenie, więc należy zachować ostrożność.

Z urządzenia z systemem Android

Dzięki ciągłej ewolucji platform możliwe jest również planowanie wysyłania poczty za pośrednictwem aplikacji Gmail na adres Android. Wystarczy mieć aplikację i rozpocząć sesję na danym sprzęcie, aby móc dotknąć „pisać„W prawym dolnym rogu.

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, wiadomość e-mail jest napisana normalnie i po zakończeniu należy kliknąć przycisk „Plus”, Który znajduje się w prawym górnym rogu. Wreszcie dotknie „Zaplanuj wysyłkę”Jest skonfigurowany zgodnie z ustaleniami. I voila, Gmail wykona resztę pracy.

porady dotyczące Gmaila

Aby wyświetlić, edytować lub usunąć zaplanowane wiadomości e-mail.

Jeśli po zaprogramowaniu musisz sprawdzić, czy wszystko jest tak, jak powinno, zmodyfikuj to w jakiś sposób lub nawet Anuluj wysyłka, Gmail umożliwia Ci to wszystko.

Aby to zrobić z komputera, musisz poszukać zakładki „Planowy”W lewym menu. W ramach tego wybierz odpowiednią wiadomość e-mail.

Następnie kliknij „Anuluj wysyłkę”, W prawym górnym rogu tej wiadomości. Dzięki temu ponownie pojawi się zakładka tworzenia wiadomości e-mail. W tym momencie możesz edytować zarówno treść, jak i zmienić harmonogram daty i godziny dostawy.

Z drugiej strony, aby zrobić to z telefonu komórkowego, poszukaj sekcji „Planowy„Y”Anuluj wysyłkę”W ramach wybranej wiadomości. Treść zostanie zmodyfikowana, a zmiany zastosowane w dogodnym dla Ciebie momencie.

W obu przypadkach, aby usunąć przesyłkę, wystarczy nacisnąć „Anuluj wysyłkę„Możesz odrzucić wiadomość lub zapisać ją w wersjach roboczych na później.