Skip to content

Jak zapisać mój postęp lub dane gry z PS4 na pamięć USB i PSPlus? (Przykład)

2 de luty de 2021

PS4 to królowa konsol tej ostatniej generacji, która zaraz odchodzi, ten tytuł zdobywa się dzięki funkcjom, które zaimplementowałem, takim jak edycja filmów w ShareFactory, a jedną z tych cech jest to, że ten poradnik powstał, żeby się uczyć Jak zapisać dane gry lub postęp w grze na PS4?

Nie ma nic ważniejszego niż nauczenie się, jak zapisywać dane gry, ponieważ dzięki temu zawsze je masz utworzyć kopię zapasową W przypadku awarii konsoli lub konieczności przywrócenia domyślnych ustawień fabrycznych, nawet z kopią możesz grać w zapisane gry na PS4 znajomego.

Przed rozpoczęciem należy zauważyć, że wszystkie procesy, które zostaną wyjaśnione poniżej, zostały podane przez tę samą firmę Sony na jej oficjalnej stronie, więc nie należy się martwić, że Twoja konsola może zostać uszkodzona.

Jak zapisać postęp lub dane w grze PS4 za pomocą PSPlus?

Teraz, aby zacząć od tematu i jak najszybciej dowiedzieć się, jak zapisać mój postęp lub dane gry z PS4, pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że istnieje kilka sposobów zapisywania danych, Dzisiaj ten samouczek zostanie podzielony na kilka części.

Proces numer jeden, który zostanie wyświetlony w celu zapisania danych, to użycie PSPlus. Aby to zrobić, musisz przejść do „Ustawień” swojej konsoli, w tej sekcji będzie kilka opcji do wyboru, wybierz „Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji”.

Ta akcja przekieruje Cię do sekcji, w której zobaczysz wiele innych wyborów, tym razem wybierz tę o nazwie „Dane zapisane w pamięci systemowej”, następnie będziesz miał jeszcze dwie opcje, naciśnij „Prześlij do pamięci online”.

Dzięki temu zostanie wyświetlona lista gier, które możesz załadować (pojawią się wszystkie), gdzie możesz załadować jedną po jednej lub wszystkie w tym samym czasie. Aby wykonać pierwszą, musisz nacisnąć daną grę, a następnie w jej sekcji wybrać przycisk „Wczytaj”.

W przypadku, gdy chcesz przesłać wszystko naraz do magazynu online, naciśnij opcję „Wybierz wszystko” znajdującą się w menu gier, a następnie kliknij „Wczytaj”, dzięki czemu wszystko zostanie przesłane i zapisane na PSPlus.

Zapisz postęp na USB

Mając powyższe na uwadze i jest jasne, jak zapisać mój postęp lub dane gry z PS4 na PSPlus, teraz nadszedł czas, abyś zobaczył, jak zapisać lub skopiować na USB.

Jeśli chcesz to osiągnąć, wróć do poprzedniej sekcji (dane zapisane w pamięci systemu) i tam wybierz opcję „Kopiuj urządzenie pamięci USB ”, spowoduje to otwarcie listy wszystkich gier.

Aby je skopiować, wystarczy je zaznaczyć, a gdy znajdziesz się w ich osobistych sekcjach, naciśnij przycisk „Kopiuj”, dzięki czemu zostaną skopiowane automatycznie.

kontroler ps4 cyjan tło

Jeśli chcesz skopiować wszystko w tym samym czasie, po prostu naciśnij „Zaznacz wszystko”, a następnie „Kopiuj”„A więc wszystko zostanie przeniesione na USB, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca.

I voila, dzięki temu ostatniemu wiesz już wszystko, czego potrzebujesz, aby móc zapisać moje postępy lub dane gry z PS4. Jednak zanim odejdziesz, powinieneś poszukać innych poradników, aby nadal wzbogacać swoją wiedzę o tej wspaniałej konsoli, na przykład możesz dowiedzieć się, jak usunąć dane z innego folderu na PS4, aby mają więcej miejsca i używaj go do swoich ulubionych gier.

dołącz do naszego kanału telegram