Skip to content

Jak zamknąć sesję na swoim koncie Amazon z aplikacji mobilnej?

11 de Listopad de 2021

Amazon to świetna platforma sprzedaży online dla każdego rodzaju produktu we wszystkich dziedzinach życia. Do niedawna Amazon został wprowadzony w odniesieniu do działalności seria strumieniowa wraz z wyświetlaniem filmów. W tę rywalizację zaangażowane są Netflix, Disney Plus i kilka innych platform.

Amazon Prime Video różni się pod wieloma względami od platform takich jak Disney+ i Netflix, zwłaszcza pod względem funkcji i treści. Kto po raz pierwszy korzysta z Amazon Prime Video? mogą czuć się trochę zagubieni przez miejsca, w których wykonywane są pewne czynności, takie jak wylogowanie.

Wkrótce się pokażemy jak wylogować się z aplikacji Amazon Prime Video, jak wylogować się z przeglądarki i kilka innych rzeczy.

Jak możesz wylogować się ze swojego profilu Amazon za pomocą aplikacji?

Sesja rozpoczęta z aplikacji w Amazon Prime Video może być zakończ z opcji konfiguracyjnych. Zobaczmy, jak to wszystko zrobić:

 • Znajdź ikonę ze zdjęciem profilowym lub ikonę z postacią osoby.
 • Po naciśnięciu tej ikony zauważysz, że wyświetlanych jest kilka opcji.
 • Idziesz do wyboru o nazwie „Ustawienia”, który jest prawie na końcu wszystkich tych opcji.
 • Na koniec przewiń do dołu opcji w sekcji „Ustawienia”, aby nacisnąć połączenie „Wyjdź”.

Po całym tym procesie będziesz mógł pomyślnie wylogować się ze swojego profilu Amazon Prime Video. Kiedykolwiek potrzebujesz wyloguj się ze swojego konta a korzystasz z aplikacji Amazon Prime Video, musisz trzymać się całego powyższego procesu. Nie zapomnij co miesiąc subskrybować Amazon Prime Video, aby nadal cieszyć się całą zawartością.

Co zrobić, aby wylogować się z konta Amazon Prime z telefonu komórkowego?

Wcześniej rozmawialiśmy o tym, jak wylogować się z Amazon Prime Video z zarezerwowanej aplikacji wyłącznie do oglądania filmów i wideo. Ta platforma do przesyłania strumieniowego może być używana nie tylko z poziomu aplikacji, ale może być również używana z domyślnej przeglądarki, którą zainstalowałeś.

Na Twoim Androidzie

W przypadku telefonów z systemem Android przez większość czasu logujesz się do Amazon Prime Video z przeglądarki internetowej Google Chrome. Jeśli to jest przeglądarka, której używasz, zwróć uwagę na następującą metodę, aby wyloguj się z Amazon Prime Video:

 • Przejdź do ekranu głównego, wybierz ikonę z Twoim zdjęciem lub z postacią osoby.
 • Gdy znajdziesz tę ikonę, kliknij ją i wybierz opcję o nazwie „Wyloguj się”. Czasami możesz zobaczyć tę opcję od razu, ale jeśli jej nie widzisz, poszukaj opcji o nazwie „Ustawienia”.
 • Jeśli znajdziesz „Ustawienia”, dotknij go, a następnie wybierz opcję „Wyjdź”.

logo androida

Obecnie w ten sposób zamknięcie sesji Amazon Prime Video, ale być może w przyszłości zmieni się to z powodu jakiejkolwiek restrukturyzacji w kierunku sieci.

Z Twojego iPhone’a

W przypadku urządzeń z systemem iOS wylogowanie z Amazon Prime Video Web jest tak samo proste, jak z systemu Android, po prostu zobacz jak to się robi wszystko:

 • Aby rozpocząć, musisz ustawić się w głównym menu sieci.
 • Następnie znajdź ikonę ze swoim zdjęciem profilowym i dotknij jej.
 • Naciskając ikonę swojego zdjęcia profilowego, poszukaj opcji „Ustawienia”, naciśnij ją, a następnie wybierz połączenie „Wyjdź”.

Jaka jest procedura wylogowania się z Amazon z telewizora Smart TV?

Z Smart TV możesz pobrać Amazon Prime Video i cieszyć się tą usługą przesyłania strumieniowego. Jeśli masz pobrałeś Amazon Prime Video na telewizorze, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby się wylogować:

 • Przejdź do aplikacji Amazon Prime Video na swoim telewizorze.
 • Przejdź do sekcji „Ustawienia”.
 • W „Ustawieniach” kliknij „Zamknij sesję”, otworzy się okno z pytaniem, czy jesteś pewien, kliknij „OK” i wszystko zostanie wykonane.

W zależności od wersji Amazon Prime Video z Twoim Smart TV, cały proces może się nieco zmienić.

wiele urządzeń Mac i iOS

Co należy zrobić, aby wylogować się ze wszystkich urządzeń podłączonych do Amazon?

Kiedy chcesz wyloguj się ze wszystkich urządzeń z którego się łączyłeś, musisz to zrobić ręcznie. Kiedy mówimy ręcznie, mamy na myśli to, że musisz wprowadzić każde z urządzeń, z których się łączyłeś, i wylogować się.

Istnieje sposób na ograniczenie dostępu do Amazon Prime Video do wszystkich urządzeń bez wylogowania. Wszystko co musisz zrobić to zmień hasło dostępu do profilu, więc gdy inne osoby będą chciały wejść do tego profilu Amazon Prime Video, będą musiały wprowadzić nowe hasło.