Skip to content

Jak zalogować się na moje konto TikTok z telefonu komórkowego lub komputera?

22 de lipiec de 2021

Usługi oferowane przez TikTok są zróżnicowane i dostosowują się do wszystkich, możesz cieszyć się oglądaniem publikacji innych osób w społeczności lub przesyłać swoje filmy, zdjęcia, znajdować i utrzymywać przyjaźnie, jest tak wiele opcji, po prostu musisz je zbadać . Ten artykuł pomoże ci odpowiedzieć na kilka pytań.

Jak mogę utworzyć konto TikTok, jeśli nie jestem jeszcze zarejestrowany?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby utworzenie konta TikTok polega na pobraniu aplikacji, dostaniesz go w Google Play lub App Store. Po pobraniu i zainstalowaniu na urządzeniu otwórz aplikację, pojawi się ikona „I”, musisz ją dotknąć, a teraz musisz tylko wybrać, jak chcesz się zarejestrować.

Możesz zarejestrować się za pomocą swojego numeru telefonu lub adresu e-mail, więc jeśli musisz mieć pewność, że numer telefonu i adres e-mail są prawidłowe, ponieważ tam otrzymasz kod, jeśli go potrzebujesz i konieczne jest zalogowanie się.

Po zarejestrowaniu możesz być częścią Społeczność TikTokMożesz uczestniczyć, przesyłać zdjęcia, komentować, zarabiać pieniądze, a nawet utrzymywać komunikację ze znajomymi i wiele innych rzeczy, które po prostu musisz odkryć. Czy zachęcano Cię do bycia częścią TikTok?

Sieci społecznościowe, w których mogę zsynchronizować moje konto TikTok

Zalety zsynchronizuj konto TikTok z innymi sieciami społecznościowymi jest to, że pozwala to innym użytkownikom, takim jak przyjaciele, ludzie, którzy chcą cię poznać, łatwiej jest im znaleźć cię w społeczności TikTok, możesz także przesyłać filmy i inne rzeczy bezpośrednio z innych sieci.

Połącz go z Facebookiem

Możesz dodać Facebooka do swojego profilu TikTok w następujący sposób: po wejściu na swoje konto zobaczysz ikonę I lub swój profil, znajduje się ona na dole ekranu w prawym rogu, klikniesz w ikonę i ty klikniesz w profil udostępnienia, teraz wybierzesz sposób, w jaki chcesz udostępnić informacje, w tym przypadku Facebook.

Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto na Facebooku, aby zakończyć upewnij się, że Twój profil TikTok jest widoczny na ścianie Twojego konta na Facebooku. Teraz znajomi, których masz na Face, mogą wybrać, czy chcą Cię śledzić w TikTok.

Udostępnij na Instagramie

Aby udostępnić na Instagramie, musisz upewnić się, że połączyłeś swoje konto TikTok z Instagramem, jeśli już to zrobiłeś i chcesz przesłać film na Instagram ze swojego profilu TikTok, powinieneś zrobić tylko to: Stwórz swój film i użyj narzędzi, które ta aplikacja oferuje ci, jeśli masz już gotowy film, zapisz go, musisz tylko upewnić się, że film jest zgodny z wymiarami, o które prosi Instagram, w przypadku jego przekroczenia powinieneś szukać tylko narzędzia online, które pozwoli ci rozmiar wideo, teraz, jeśli możesz podzielić się ze znajomymi i obserwatorami na Instagramie.

Jak mogę odzyskać hasło dostępu TikTok, jeśli je zapomniałem?

Zapomniałeś hasła i nie chcesz tworzyć kolejnego konta, istnieje kilka sposobów na odzyskanie konta i dalsze poznawanie świata TikTok, pokażemy Ci kilka sposobów na osiągnięcie tego i mamy nadzieję, że rozwiążesz problem.

Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je odzyskać.

Przejdź do pomocy technicznej

Zespół techniczny TikTok jest odpowiedzialny za rozwiązywanie każdego problemu przedstawionego użytkownikom, lepiej udać się do nich w przypadku, gdy odzyskanie konta TikTok jest bardzo skomplikowane, wystarczy napisać e-mail wyjaśniający, na czym polega problem, który został Ci przedstawiony i Ekspert przydzieli Ci pomoc.

Wpisz swój adres e-mail lub hasło

Jakbyś miał się normalnie logować, na dole zobaczysz opcję Zapomniałeś hasła? Musisz podać tę opcję, a następnie wybrać „”odzyskaj moje konto bez hasła” teraz możesz wprowadzić swój numer telefonu lub swój or e-mail, tam dostaniesz kod, wystarczy go wysłać i teraz pozostaje tylko zmienić hasło i tyle, odzyskane konto.

Alternatywy, aby wejść do TikTok bez posiadania zarejestrowanego konta

Dostęp z sieci TikTok

Z tej strony możesz wejść na https://www.tiktok.com/ pamiętaj tylko, że opcji będziesz miał mniej, po lewej stronie ekranu zobaczysz pole, w którym możesz się zalogować, musisz tylko zidentyfikować się za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub hasła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wpis Jak zalogować się na moje konto TikTok z telefonu komórkowego lub komputera PC został po raz pierwszy opublikowany w Obejrzyj, jak to się robi.

dołącz do naszego kanału telegram