Skip to content

Jak zalogować się na moje konto AliExpress z dowolnego urządzenia?

18 de listopad de 2021

Postęp technologiczny zmienił sposób, w jaki się komunikujemy, a także kupujemy produkty. Wraz z rozwojem Internetu to proste odwiedzaj wirtualny sklep w zaciszu swojego domu i rób zakupy. Istnieją różne sklepy wirtualne, ale w tym artykule skupimy się na AliExpress. Zobaczysz, jak zalogować się z telefonu komórkowego i komputera oraz jak odzyskać dostęp do konta AliExpress. Więc czytaj dalej.

Co mam zrobić, jeśli chcę się zalogować na swoje konto AliExpress?

W sieci można znaleźć wiele sklepów, w tym AliExpress, czyli sklep, w którym można bezpiecznie robić zakupy online. Ale jeśli chcesz najpierw wejść na swoje konto AliExpress? musisz się zarejestrować i założyć konto, gdzie podajesz wszystkie niezbędne dane do dokonania zakupów i możesz bez problemu otrzymać produkt.

Jest to podstawowy wymóg, aby móc cieszyć się wszystkimi ofertami i różnorodnością produktów oferowanych przez wirtualny sklep AliExpress. W tym wirtualnym sklepie możesz robić zakupy w zaciszu swojego domu. Rejestrować możesz użyć swojego e-mailalub możesz to zrobić również za pomocą usług Google i swojej strony na Facebooku.

Jak mogę zalogować się do dowolnego urządzenia, aby wejść na AliExpress?

Jeśli masz już konto zarejestrowane w AliExpress, możesz zacząć korzystać ze swojego sklepu internetowego i dokonywać zakupów. Ciekawym aspektem jest to, że możesz zalogować się z dowolnego urządzenia, aby wejść na AliExpress. Następnie pokażemy, jak to zrobić z telefonu komórkowego i komputera.

Naucz się logować z telefonu komórkowego

Możesz zalogować się do AliExpress, wchodząc do sieci z telefonu komórkowego, ale najłatwiejszym sposobem zalogowania się jest pobranie aplikacji mobilnej AliExpress. Dla tego, otwierasz aplikację, wchodzisz do rozwijanego menu i klikasz Identyfikuj się, a następnie wybierasz metodę dostępu.

Aplikacja aliexpress na urządzenia mobilne

Zaloguj się do AliExpress z komputera!

Z komputera nie trzeba pobierać aplikacji. Musisz tylko wpisać oficjalny adres AliExpress z preferowanej przeglądarki. Następnie przechodzisz do Moje konto i klikasz opcję Identyfikuj się. Wpisz wszystkie informacje, o które proszą, w tym nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij Zaloguj.

Jaki jest mój identyfikator AliExpress?

Identyfikator stanowi unikalna identyfikacja użytkownika w sieci. Dlatego identyfikator w AliExpress pozwala członkom firmy AliExpress zidentyfikować Cię i skutecznie zarządzać Twoimi wymaganiami jako klienta i użytkownika. Ten identyfikator jest generowany podczas tworzenia konta na AliExpress. Możesz łatwo zobaczyć ten identyfikator, wchodząc do Menu i klikając opcję Konto, będziesz mógł wiedzieć, jaki jest Twój identyfikator, który identyfikuje Cię jako członka AliExpress.

Jak odzyskać dostęp do mojego konta AliExpress, jeśli zgubiłem hasło?

Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś hasło, możesz odzyskać dostęp do swojego konta. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, a zobaczysz, jakie to proste. Najpierw wejdź na stronę AliExpress i okno logowania Kliknij opcję Nie pamiętasz hasła? Otworzy się okno, w którym należy załadować informacje w polach, które tego wymagają. W opcji ID użytkownika musisz podać swój adres e-mail, za pomocą którego zarejestrowałeś się na AliExpress. Po zweryfikowaniu adresu e-mail kliknij Wyślij.

A kod, który musisz skopiować i wkleić na stronie AliExpress, aby zweryfikować swoją tożsamość. Po wprowadzeniu kodu na stronie otworzy się nowe okno, w którym możesz wprowadzić nowe hasło, aby odzyskać dostęp i hasło do swojego konta AliExpress.

odzyskać dostęp do konta aliexpress

A jeśli chcę wysłać wiadomość na stronę AliExpress?

Na stronie AliExpress znajdziesz kanał, który jest udostępniany użytkownikom i członkom, dzięki czemu możesz nawiązać kontakt z dostawcami i sprzedawcami. Jeśli chcesz wysłać wiadomość, możesz to zrobić po obejrzeniu publikacja wybranego produktu, tuż poniżej pojawia się opcja Skontaktuj się ze sprzedawcą, kontynuujesz przechwytywanie wiadomości i zostanie ona dostarczona bezpośrednio.

Możesz również wysłać wiadomość z aplikacji, klikając ikonę koperty, naciśnij tam i możesz skontaktować się ze sprzedawcą. Inną alternatywą jest zamówienie, które jest najskuteczniejszym sposobem, ponieważ sprzedawca będzie mógł wiedzieć, o którym konkretnym produkcie chcesz uzyskać informacje.

dołącz do naszego kanału telegram