Skip to content

Jak zalogować się do Bloggera, jeśli nie mogę uzyskać dostępu?

1 de marzec de 2021

Możliwość stworzenia strony internetowej to coś naprawdę ważnego dla wielu ludzi. Dziś treść, która ożywia sieć, jest tworzona przez każdego z nas.

Niezależnie od tego, czy umieszczasz zdjęcia w pliku sieć społeczna Lub po prostu prześlij film na YouTube, pomagamy w tworzeniu treści internetowych na znacznie szerszą skalę. Ale tak naprawdę, kiedy tworzymy stronę internetową, tworzymy nie tylko treść, ale także nową planetę do odwiedzenia.

Dla wielu możliwość tworzenia, utrzymywania i zarządzania stroną internetową to sztuka, Praca czy biznes. Dzieje się tak, ponieważ w każdej sekundzie wiele osób przeszukuje wszelkiego rodzaju strony. Dlatego nie jest zaskakujące, że chcesz mieć możliwość tworzenia lub masz już stronę internetową w swoich rękach.

Fakt, że możesz wnosić treści i dzięki temu możesz zarobić trochę pieniędzy dzięki reklamie, jest dla wielu ludzi dużym postępem.

Co się jednak dzieje, gdy nie możemy uzyskać dostępu do naszej witryny internetowej, aby kontynuować jej aktualizację? Cóż, naprawdę, ta planeta, którą stworzyliśmy dla ludzi, jest trochę martwa z powodu braku nowych treści.

Dlatego lepiej jest zawsze być czujnym na każdą sytuację, która może zaistnieć, gdy przychodzi do twojego wejścia Strona internetowa. W dwóch najpopularniejszych narzędziach do jego tworzenia: WordPress o Bloggerze, taka rzeczywistość może istnieć dla właścicieli każdej strony.

W przypadku Blogger, tego typu scenariusze mogą wystąpić, chociaż bardzo rzadko. Jeśli więc próbujesz zalogować się na swoje konto Bloggera, ale z przyczyn od Ciebie niezależnych nie możesz tego zrobić, jest oczywiste, że coś jest nie tak.

Biorąc to pod uwagę, możesz kontynuować czytanie, ponieważ poniżej omówimy wszystko, co musisz zrobić, aby móc Zaloguj sie pomyślnie na koncie Bloggr.

Dlaczego nie mogę zalogować się na swoje konto Bloggera?

Blogger zazwyczaj jest domeną Platforma dość stabilny. Sam fakt, że jest zarządzany przez Google, mówi wiele o konserwacji, która jest przeprowadzana regularnie, aby strona mogła nadal skutecznie funkcjonować, a także o wszystkich blogi które podlegają temu.

Dlatego jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, oczywiste jest, że coś jest nie tak. W takich przypadkach może to mieć wiele różnych przyczyn. Ale jeśli jest coś, co możemy Cię zapewnić, to znaczy, że nie jest to wina Bloggera jako takiej, ale być może trochę więcej szczegółów po Twojej stronie.

pomarańczowy projekt blogera

Jak mogę rozwiązać problem polegający na braku możliwości zalogowania się do Bloggera?

Fakt, że nie możesz dostać się do Bloggera, tkwi w drobnych szczegółach. Najpierw musisz się upewnić, że próbujesz wejść na właściwe konto z rozszerzeniem Niepoprawne hasło. Wiele razy możesz mieć otwartą inną sesję w Google, co uniemożliwia Ci dostęp do Bloggera.

Jeśli jednak błąd będzie się powtarzał, możesz spróbować otworzyć Bloggera w pliku okno incognito, żeby upewnić się, że to nic poza normalnością.

Jeśli to drugie również nie działa, możesz spróbować usunąć pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki, aby spróbować ponownie. Na ogół jest to jedno z najczęstszych rozwiązań tego problemu.

A jeśli nic z tego nie działa, masz dwie opcje: pierwszą jest wprowadzenie opcji „Zapomniałeś nazwy użytkownika i hasła?„I dzięki temu będziesz mógł ponownie założyć konto. Drugim jest próba skontaktowania się z innym administratorem swojego bloga, aby jak najszybciej ponownie nawiązać kontakt z blogiem.

dołącz do naszego kanału telegram