Skip to content

Jak zaktualizować projekt programu Outlook do najnowszego? – Nowa wersja i funkcje

17 de grudzień de 2021

Aktualizacje w systemach operacyjnych i ulepszenia interfejsu aplikacji i sieci społecznościowych pozwalają użytkownikowi cieszyć się pobytem podczas korzystania z nich i ułatwiają obsługę niektórych czynności. Myśląc o tym, firma Microsoft zawsze jest na bieżąco i ciężko pracuje, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najlepsze wrażenia z oferowanych usług.

W tym sensie w tym artykule chcemy wspomnieć o nowej wersji Microsoft Outlook, menedżera poczty e-mail, który ma integrację z pakietem Office. Co przywraca i jak zaktualizować układ Outlooka do najnowszego? Zostań z nami i uważnie przeczytaj nowe funkcje, które oferuje ta zaktualizowana wersja.

Jaka jest najnowsza wersja programu Microsoft Outlook?

Microsoft 365 to najnowsza wersja programu Outlook, jego funkcje i cechy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić lepszą dostępność i łatwość dostępu do wszystkich funkcji poczty. Oszczędza nam również czas podczas pisania e-maili i wysyłania plików dzięki optymalizacji interfejsu. Wśród aktualizacji tej nowej wersji jest fakt wstawiania emotikonów i emotikonów do wiadomości e-mail, będziesz nawet miał możliwość łatwego wysyłania GIF-ów.

Ta aktualizacja jest jednak w fazie testów, dlatego Microsoft wydał wersję beta tego samego, aby osoby, które chcą przetestować jego działanie i wszystkie nowe funkcje zaimplementowane. Ale jak możesz mieć nową wersję Outlooka? Co zrobić, aby zaktualizować swój obecny e-mail do najnowszego? Następnie wyjaśnimy, jak wprowadzić tę aktualizację.

Jak zaktualizować Outlooka do najnowszej wersji?

Jak już wspomnieliśmy, Microsoft jest obecnie w trakcie uruchamiania nowego projektu dla Outlooka, chodzi o poprawę wizualnego aspektu tego programu i niektórych jego funkcji. Aby zaktualizować swoją obecną wersję, musisz najpierw zalogować się do Outlooka.

Jak tylko będziesz w swojej poczcie, na górze widać opaskę z napisem „Wypróbuj wersję beta”, naciśnij tam i poczekaj kilka sekund, aż załaduje się nowa aktualizacja. Wskazane jest przetestowanie wszystkich jego funkcji, aby poznać najlepsze i nowe wbudowane elementy. Na przykład skrzynka odbiorcza ze wszystkimi Twoimi e-mailami jest widoczna po lewej stronie ekranu, wybierz jedną z tych wiadomości, a otworzy się ona po prawej stronie.

kobieta zmieniająca wygląd zewnętrzny

Po wybraniu wiadomości e-mail u góry widać dwie zakładki o nazwach „Właściciel i Inny”, a każda z nich zawiera inne opcje, takie jak zaznacz wiadomość, nieprzeczytaną i usuń. Krótko mówiąc, zestaw wszystkich tych zmian skupia się na: ułatwiać czynności, które wykonujemy w naszej poczcie, szczególnie dla profesjonalistów, którzy stale korzystają z tej usługi Microsoft.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wrócić do aktualnej wersji wiadomości e-mail, kliknij w ten sam sposób, o którym wspomniano, aby dezaktywować beta test, cokolwiek zrobisz, stary Outlook otworzy się automatycznie.

Jak zmienić wygląd paska wyszukiwania swojej poczty?

Podobnie jak wszystkie programy komputerowe, dają nam one opcje: dostosuj aplikacje do swoich upodobań, takich jak zmiana motywu, kolorów, efektów, m.in. W ten sam sposób nowa wersja programu Microsoft Outlook 365 pozwala również na zmianę motywu ekranu czy wyglądu paska wyszukiwania poczty e-mail.

Jak zmienić kolor motywu?

zmień motyw programu Outlook na komputerze!

Aby zmienić układ Outlooka, na przykład domyślny kolor motywu, musisz przejdź do zakładki Plik, po czym pokaże wybierz Opcje, a następnie kliknij Poczta. Później przejdź do opcji Papeteria i czcionki. Tam kliknij zakładkę Papeteria osobista, w tej opcji znajduje się opcja Motyw, aby wybrać tę, która Ci się podoba i zastosować ją do wiadomości e-mail. Aby to zrobić, kliknij OK i gotowe.

Chcemy podkreślić, że tę funkcję można ustawić tylko używanie komponentu HTML jako formatu wiadomości aby nie przedstawiać niedogodności przy stosowaniu jakiegokolwiek motywu. Z drugiej strony, jeśli chcesz zmienić kolor motywu, możesz wykonać tę samą procedurę, o której mowa, lub dezaktywować projekt tła, możesz przejść do sekcji Wybierz motyw i wybrać Brak motywu.

Co zrobić, jeśli nie pojawia się opcja przejścia do wersji beta programu Outlook?

Oprócz zmian wprowadzonych w nowej wersji, również dodano ulepszenie funkcji wyszukiwania, opcja szybkiego załączania plików, kilka sugestii, jakie elementy można dodać do wiadomości e-mail, lepsze zarządzanie obrazami, większe możliwości dostosowywania, a jeśli jesteś fanem używania emotikonów podczas wyrażania emocji i uczuć, w Outlooku możesz dodawać GIF-y i emotikony . Ciekawe, prawda?

Powinieneś jednak wiedzieć, że nie wszyscy użytkownicy otrzymują wiadomość Testuj nową wersję beta w wiadomości e-mail, opcję znajdującą się w prawej górnej części skrzynki odbiorczej Outlooka, ale dlaczego tak się stało? Powodem jest to, że Microsoft prowadzi ten proces stopniowoZ tego powodu nie pojawia się dla wszystkich jego użytkowników. Możesz jednak być świadomy, jeśli będziesz mieć tę opcję w nadchodzących tygodniach.

Więc nie przegap nowych aktualizacji tej usługi poczty e-mail i ciesz się wszystkimi jej nowymi funkcjami, z drugiej strony możesz wejść do pomocy technicznej Outlooka, aby rozwiązać wszystkie wątpliwości, które masz na ten temat.

dołącz do naszego kanału telegram