Skip to content

Jak utworzyć, skonfigurować i używać konta iCloud z komputera PC z systemem Windows 7/8/10

1 de marzec de 2023

The użytkownicy jabłek, Dzięki postępowi w ramach tej samej technologii mają wielką przewagę, a mianowicie to, że mogą mieć bezprecedensowe narzędzie.

Jasne, że mówimy o iCloud, system Apple umożliwiający przechowywanie w chmurze.

Może przewyższyć użytkowników, którzy mają iPhone’a, iPada a nawet A komputer stacjonarny.

Dzisiaj w pełni wejdziemy do Wszechświat iCloudod Manzana narzędzie zostało już wydane.

Ponieważ znasz te fakty, a my powiedzieliśmy ci, jak przydatny może być dla ciebie ten program. Jesteś zainteresowany utworzyć lub aktywować konto iCloud na komputerze z urządzeniem Windows czy Mac?

W tym artykule poinformujemy Cię o procedurze, którą należy wdrożyć jak zdobyć iCloud dla WindowsaTa procedura nie jest tak skomplikowana, jak się często wydaje, a my pokażemy Ci, jak możesz ją przeprowadzić.

Z tej szczególnej okazji chcemy Wam pokazać, jak stworzyć iCloud w systemie Windowsa jeśli chcesz, w innym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić z komputerem Mac bez większych niedogodności.

Czytaj dalej, aby poznać kroki, które musisz wykonać, jeśli chcesz ukończyć tę procedurę.

Utwórz konta iCloud w systemie Windows

Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, to wejść na oficjalną stronę internetową ludzi Apple.

Gdy znajdziesz się w nim, masz możliwość utworzenia konta ze swoimi danymi, aktywowania go za pomocą wiadomości e-mail, która zostanie do Ciebie wysłana z firmy.

Następną rzeczą będzie pobranie wersji iCloud dla Windowsas, coś, co możesz zrobić szybko i łatwo z jego oficjalnej strony.

Po zainstalowaniu aplikacji musisz ją uruchomić, a następnie poprosi Cię o podanie identyfikatora Apple ID wraz z hasłem, po czym musisz wybrać opcję Zaloguj się.

Ostatni krok dotyczy aktywacji iCloud, a po aktywacji będziesz mógł z niego korzystać bez problemów.

Tak proste, jak to jest, aby cieszyć się Usługa przechowywania iCloud z komputera z systemem Windowsponieważ w ten sam sposób możesz z niego skorzystać również na komputerze Mac.

aktywuj okna iclouda

Pamiętaj, że wtedy wszystkie pliki, które prześlesz do utworzonych folderów, automatycznie pojawią się na Twoim iPhonie. Dlatego Twój dostęp do tych treści będzie absolutny.

Teraz, jeśli zastanawiasz się, jakie istnieją powody do użycia iCloud z Windowsamusisz wiedzieć, że są one naprawdę zróżnicowane, ponieważ wielu użytkowników iPhone’a może nie mieć Maca.

Jeśli więc będą musieli pracować ze swoimi dokumentami i innymi treściami, będą mogli je bez problemu zsynchronizować.

W ten sposób nie musisz używać kabli ani niczego podobnego. Ponadto wszystkie dokumenty, zdjęcia i filmy, które przechowujesz w iCloud, będą całkowicie bezpieczne i będziesz mógł z nich korzystać z dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Ale oprócz tego posiadanie iCloud na komputerze z systemem Windows ma więcej zalet, które szczegółowo opiszemy poniżej.

Korzyści z posiadania iCloud w systemie Windows

Jedną z głównych korzyści jest to, że umożliwia przesyłanie plików z urządzenia Apple na komputer, ze zdjęć, filmów i innych.

też będziesz mógł zsynchronizuj zakładki przeglądarki internetowej komputera. Domyślnie Aplikacja iCloud Umożliwi synchronizację zakładek Internet Explorer, Chrome lub Firefox. Będziesz musiał tylko przejść do opcji i wybrać ją.

Kolejną rzeczą, którą będziesz mógł zrobić, jest synchronizuj swoje e-maile, kontakty, kalendarze i zadania z iCloud Outlookdzięki czemu natywna aplikacja pocztowa systemu Windows jest synchronizowana z kalendarzami i pocztą Apple.

W ten sam sposób jest to doskonała pomoc, zwalniając miejsce na urządzeniu mobilnym, na chwile, w których nie chcesz usuwać dokumentów lub zdjęć, po prostu przechowuj je na swoim komputerze.

zwolnij miejsce na koncie icloud

I wreszcie, ty też będziesz mógł zarządzać kopiami zapasowymi aplikacji przesłanych do iCloud. Po prostu kliknij opcję Składowanie w aplikacja okienkowa.

Można więc dojść do wniosku, że iCloud jest nie tylko zbyt prosty, skuteczny i znacznie ułatwia nam pracę. Ale jest to również jak posiadanie kopii zapasowej wszystkich naszych plików.

dołącz do naszego kanału telegram