Skip to content

Jak zaktualizować Facebooka lub aktywować automatyczne aktualizacje

29 de sierpień de 2021

Wielu użytkowników codziennie zadaje to samo pytanie o to, jak mogą zaktualizuj Facebooka. Albo mieć najnowszą wersję wspomnianej sieci społecznościowej na telefonie komórkowym, albo na komputerze, ponieważ w ten sposób możemy cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami i ulepszeniami, które największa sieć społecznościowa na świecie zawiera za każdym razem, gdy jest aktualizowana.

Po zarejestrowaniu się w sieci będziesz musiał wykonać zadanie dostosowania swojego profilu i dodania danych osobowych. Pozwala na wiele poziomów bezpieczeństwa i może być sprywatyzowana na poziomie konta lub publikacji. Gdy to zrobisz, będzie gotowy do użycia. Zawsze staram się zachować serwis społecznościowy zaktualizowany do najnowszej wersji.

Jak zaktualizować Facebooka do najnowszej wersji na telefonie?

W każdej nowej wersji będziesz ciesz się ulepszeniami wszelkiego rodzajutakie jak emotikony, wygląd i kolory interfejsu, układ menu i wyskakujące okna. Wszystko będzie się stopniowo zmieniać na lepsze i konieczne jest posiadanie najnowszej aktualizacji, aby móc w pełni cieszyć się tym wszystkim.

Krótko mówiąc, co musi być bardzo jasne, to to, że mamy i będziemy mieć w najbliższej przyszłości wiele zasobów, jeśli zdecydujemy się pobrać Facebooka w jego najnowszej dostępnej wersji. Poniższe kroki są niezbędne do: ciesz się najnowszą aktualizacją Facebooka na dowolnym telefonie komórkowym lub tablecie opracowanym dla systemu Android:

 1. W początkowym momencie musisz otworzyć Sklep Google Play.
 2. W lewym górnym rogu zobaczysz symbol z trzema liniami, który wybierzesz.
 3. Ale już wybierz opcję Moje aplikacje i gry i poszukaj sekcji „Aktualizacje”. Jeśli się nie pojawi, oznacza to, że masz już zainstalowaną najnowszą wersję w telefonie.
 4. Jeśli wręcz przeciwnie, znajdziesz odniesienie do Facebook na liście, musisz nacisnąć na nim, a następnie w sklepie Android otworzy się strona do pobrania aktualizacji.

Po zakończeniu całego paska instalacyjnego możesz zacznij korzystać z aplikacji Facebook w najnowszej stabilnej wersji. Dzięki temu wszystkie nowe funkcje, które wspomniana sieć społecznościowa zawiera przy każdej prezentowanej aktualizacji. Ostatnią dużą aktualizacją Facebooka do pobrania w 2020 roku była ta, która dodała wiele nowych funkcji, z których najbardziej uderzająca była reakcja „I obchodzi”.

Aktualizacja na iPhonie

 1. Najpierw zwracamy się do Sklep z aplikacjami
 2. Następnie wybieramy w prawym dolnym rogu opcję, w której jest napisane Aktualizacje.
 3. Po wejściu do tego menu musisz przewinąć do sekcji Dostępne aktualizacje. Jeśli ten, którego szukamy, nie pojawia się w tym miejscu, to znaczy, że jest całkowicie aktualny.
 4. W przypadku pojawienia się tej opcji, klikamy przycisk aktualizacji; upewnij się, że połączenie działa przez Wi-Fi.
 5. Po wykonaniu tego kroku zrozumiałe jest, że aplikacja zostanie pobrana automatycznie w rzeczywistości ikona aplikacji będzie wyszarzona podczas pobierania. Gotowe, mamy już zaktualizowany Facebook dla iPhone’a.

Facebook na komórce ładuje post

Włącz lub wyłącz automatyczne aktualizacje Facebooka

Teraz, jeśli chcemy, aby nasza aplikacja stale aktualizowała się za każdym razem, gdy pojawia się nowa wersja. Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest to, że tę funkcję można wykonać tylko i w tej chwili, tylko z urządzeniami z Androidem które mają wcześniej zainstalowany „Facebook App Manager”.

A teraz poniżej zobaczysz kroki do wykonania, chociaż nawet w Serwisie pomocy Facebooka pokazują, jak to zrobić, jeśli nadal masz wątpliwości:

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otwórz ustawienia telefonu komórkowego.

 2. Wtedy zagrasz tam, gdzie jest napisane Manager aplikacji lub Aplikacje.

 3. Przewiń w dół i wybierz Instalator aplikacji Facebook.

 4. Tutaj wybierzesz. Wybierz miejsce, w którym jest napisane Wyłącz, aby aktualizacje nie odbywały się same, lub w Aktywuj aby je ponownie aktywować i aby sieć społecznościowa zawsze się aktualizowała.

W ten sposób zawsze możesz mieć ostatni z Facebook aktualizuje się automatycznie. Błędy, takie jak brak ładowania publikacji lub wygaszenie ekranu, znikną, ponieważ są one spowodowane nieaktualnością naszej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram