Skip to content

Jak zainstalować i zaktualizować Androida 7.0 Nougat na Samsungu Galaxy A9 i S5 to łatwe?

13 de marzec de 2022

robićChcesz zainstalować Androida Nougat na swoim Samsung Galaxy A9? Następnie nauczę Cię dwóch metod, w jaki sposób możesz mieć najnowszą wersję systemu operacyjnego Google.

Zaktualizuj Samsung A9 do Nugat

Pierwsza metoda, której chcę cię nauczyć, aby zaktualizować Samsung Galaxy A9 do Androida Nougat, jest w rzeczywistości dość prosta, musisz przejść do Ustawień w telefonie komórkowym. Tam, co musisz zrobić, to przejść do sekcji, która mówi „o urządzeniu”, po tym zobacz, gdzie jest napisane „Aktualizacja oprogramowania”.

Teraz zamierzasz po prostu sprawdzić, czy nie ma oczekującej aktualizacji, najlepszym sposobem jest zrobienie tego w ten sposób, ponieważ aktualizacja oficjalnie przez OTA oszczędza Ci wszelkiego rodzaju niedogodności, robisz to szybko i praktycznie możemy powiedzieć, że to jest automatyczne, nie musisz nawet próbować.

Zaktualizuj Samsung Galaxy A9 do Androida Nougat

Drugą z opcji jest pobranie oprogramowania Nougat dla Samsunga A9, a następnie pobranie Odina.

Następnie musisz aktywować Debugowanie USB i odblokowanie OEM, obie opcje znajdują się w „Opcjach programisty”. Jeśli nie widzisz tych opcji, musisz przejść do Ustawienia> Informacje o urządzeniu, a następnie nacisnąć kilka razy z rzędu numer kompilacji, aż pojawi się wyskakujące okienko potwierdzające, że „ Opcje programistyczne” zostały odblokowane.

Ważne jest, aby kiedy flashuj to oprogramowaniemiej baterię urządzenia na poziomie 70%, oprócz oryginalnego kabla USB i pamiętaj, że będziesz instalować nową wersję systemu operacyjnego, więc wszystko, co masz w telefonie, zostanie usunięte, więc zrób utworzyć kopię zapasową.

Jak zaktualizować Samsung A9 do Nougat

Wyłącz telefon, naciśnij i przytrzymaj ściszanie + home + przyciski zasilaniapojawi się komunikat ostrzegawczy, po prostu zaakceptuj i podłącz telefon do komputera.

Po podłączeniu pozostaje tylko otworzyć Odynanaciśnij przycisk z napisem „AP”, a następnie poszukaj pliku oprogramowania układowego, który pobrałeś wcześniej, aby zakończyć, naciśnij w miejscu, w którym jest napisane Start nieco niżej, a jedyne, co pozostało, to czekać.

Może to potrwać kilka minut, więc powinieneś w międzyczasie uzbroić się w cierpliwość, po zakończeniu powinno się zrestartować, przy pierwszym uruchomieniu potrwa dłużej niż normalnie, potem rozpocznie się zacząć normalnie.

ten Samsung Galaxy S5 Neo W pewien sposób jest to dość stare urządzenie, powiedzmy, że wyszło w sierpniu 2015 roku. Chociaż nie jest zbyt stare, aby mówić, kiedy mówimy o technologii, a zwłaszcza jeśli porównamy ją z liczbą urządzeń, które zostały wydane na rynku, oczywiście na tych Wzgórzach jest już telefon, który pozostaje daleko w tyle za opcjami na rynku.

Aktualizacja telefonu Samsung Android

Pamiętaj, że Samsung nie słynie z nadmiernego aktualizowania swoich urządzeń w sensie dostarczania nowych wersji Androida. Ale mimo to w etui do samsung s5 neo który przyszedł z Lollipopem, ale niewiarygodnie Samsung wydał aktualizację, a właściwie dwie znaczące aktualizacje dla tego urządzenia.

Dlatego możesz zaktualizować Samsung Galaxy S5 Neo na Androida 7.0 Nugatsposób na to jest w rzeczywistości dość prosty, niezależnie od wybranej metody.

Zasadniczo należy przejść do Ustawienia> Informacje o urządzeniu i zakończyć aktualizację oprogramowania, w ten sposób otrzymasz najnowszą dostępną wersję.

Jak zaktualizować Samsung S5 do Nougat?

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie możesz zaktualizować w sposób, o którym wspomniałem wcześniej, będziesz musiał zrobić to ręcznie.Jak? Po prostu będziesz musiał mieć Debugowanie USB włączoneznajduje się w opcjach programisty.

Po tym będziesz musiał mieć mobilną baterię 70% naładowane Przynajmniej w ten sposób unikniesz problemów związanych z energią. Z kolei ważne jest, aby mieć kopię zapasową swoich danych i aplikacji, to jest ważne.

zainstaluj wersję Androida

Będziesz także musiał pobrać wersję Androida dla modelu swojego urządzenia, albo SM G903W lub SM G903F, To nie jest to samo dla każdego, więc sprawdź, który masz, zanim przejdziesz dalej.

Gdy już masz oprogramowanie układowe, jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć Odina, a następnie sflashować ten, który pobrałeś, wcale nie jest to skomplikowane i w ciągu kilku minut urządzenie będzie działać, Samsung Galaxy S5 Neo z systemem Android 7.0 Nougat.

Jeden z najbardziej oczekiwanych wersja na Androida Jest to niewątpliwie 6.0 Marshmallow, który przynosi ogromną liczbę bardzo interesujących nowych rzeczy, które znacznie poprawiłyby ogólne wrażenia użytkownika.

Jak zobaczysz, nie jest to wcale skomplikowane, ale jeśli masz jakiekolwiek niedogodności podczas aktualizacji, nie wahaj się zostawić mi komentarza poniżej. Wykonanie tej procedury jest naprawdę łatwe i szybkie, po prostu zalecamy pobranie Samsung Kies na komputer z tego linku. Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić mi komentarz poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram