Saltar al contenido

Jak zainstalować aplikacje lub gry niezgodne z twoją wersją Androida bez rootowania

21 de febrero de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zainstalować nieobsługiwane aplikacje na urządzeniu mobilnym z Androidem? Musicie zatem wiedzieć, że jest to jedno z głównych pytań, które otrzymujemy w ostatnim czasie. Zaprawdę, jest wielu, których pragniesz wiedzieć, jak zainstalować te aplikacje które są wyświetlane jako niezgodne, na smartfonach z systemem operacyjnym Google.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że instalowanie niekompatybilnych aplikacji na telefonie komórkowym jest całkowicie możliwe, a my chcemy pokazać Ci wszystkie szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadkach. Rzeczywiście, jeśli otrzymałeś wiadomości, takie jak „Aplikacja nie jest kompatybilna z twoim urządzeniem” lub „Aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju”Ten artykuł jest dla Ciebie.

Zainstaluj nieobsługiwane aplikacje na Androidzie bez rootowania

Zainstaluj APK aplikacji: Najlepszy i najszybszy sposób na zainstalowanie niekompatybilnych aplikacji na Androida, nawet jeśli nie masz zrootowanego smartfona, ma bezpośredni związek z ręczną instalacją APK na urządzeniu. W tym celu istnieją specjalnie opracowane strony internetowe, takie jak Apkmirror.com, w których można bezpłatnie znaleźć główne aplikacje na świecie.

Oczywiście w takich przypadkach musisz pamiętać, że koniecznie musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń swojego smartfona i włączyć nieznane źródła lub pochodzenie, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł ich wykonać. Jako ostatnia rada, po ostatecznym ich zainstalowaniu zalecamy ponowne wyłączenie tych opcji, jeśli nie chcesz, aby Twój telefon był zagrożony.

Zainstaluj Market Helper: Jeśli chcesz zainstalować nieobsługiwane aplikacje na Androida i masz zrootowane urządzenie, otwierają się inne opcje. Na przykład możesz zainstaluj Market Helper aby jak najlepiej go wykorzystać.

Rzeczywiście, przede wszystkim trzeba Pobierz aplikację Market Helper a potem oczywiście aktywuj Unknown Origins w Androidzie. Chociaż platforma jest w języku angielskim, jest naprawdę łatwa do zrozumienia i pozwoli ci uzyskać dostęp do wielu interesujących treści.

Jak to zrobić?

  • Pierwszą rzeczą jest kliknięcie „Wybierz Konto” i dodaj konto Gmail. Następnie kliknij „Aktywuj”.
  • Pojawi się wyskakujące okienko, w którym musisz wyrazić zgodę na aplikację i zaakceptować.
  • Następnie kliknij „Wybierz urządzenie” i będziesz mógł wyznaczyć prawie każdy terminal Android oszukać» Graj w Google.
  • Następnie możesz wybrać żądane urządzenie. W «wybierz operatora” możesz zmodyfikować wybrany kraj i operatora.

Pobierz aplikacje z Aptoide

gry apk na androida

Na koniec powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka sklepów alternatywne aplikacje, takie jak Aptoide, z którego możesz pobrać ich dużą liczbę i bez problemu zainstalować na swoich urządzeniach. Oczywiście w takich przypadkach zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobierania treści z witryn spoza Sklepu Google Play.

Niektóre z najważniejszych pytań, które próbowaliśmy rozwiązać krok po kroku, dotyczą w szczególności: instalowania aplikacji, które nie są kompatybilne z Androidem bez rootowania, instalowania aplikacji, które nie są kompatybilne z moja wersja Androida, np. spraw, aby wszystkie aplikacje były kompatybilne, zainstaluj niekompatybilny apk, zainstaluj niezgodne aplikacje na Androida 2016, zainstaluj niezgodne aplikacje na Androida 2017, spraw, aby kompatybilne aplikacje na Androida 2016 lub Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą wersją Sklepu Play. Jeśli masz inne pytania, które chcesz nam zadać, zostaw je nam w tym artykule, abyśmy mogli Ci pomóc.

Android nie jest kompatybilny z aplikacjami bez rootowania

Urządzenia z systemem operacyjnym Android posiadają nieskończoną ilość aplikacji i gier, które bez problemu można pobrać i zainstalować. Są jednak takie, które nie są kompatybilne telefon komórkowy lub tablet i musisz mieć roota.

A root lub superużytkownik to narzędzie, które pozwala pobierać nowe aplikacje, zastępować je innymi oraz usuwać te, których już nie potrzebujesz. W ten sposób możesz mieć wersję Androida nie kontrolowaną przez producenta.

Dla najbardziej zaawansowanych użytkowników rootowanie Androida obejmuje instalowanie ROM-ów lub zmodyfikowane wersje tego systemu operacyjnego, takie jak Paranoid Android. Ale obecnie prawie nie jest konieczne przeprowadzanie tej procedury, ponieważ producenci są odpowiedzialni za aktualizowanie aktualizacji.

Obecnie prawie wszystkie aplikacje można pobrać bez konieczności posiadania Źródło.

Czy udało Ci się zainstalować aplikacje nieobsługiwane na Androidzie z tymi sztuczkami?

dołącz do naszego kanału telegram