Skip to content

Jak zainstalować aplikację i otworzyć ją dwukrotnie na tym samym telefonie komórkowym z systemem Android lub iPhone

18 de listopad de 2022

Z pewnością wszyscy spotkaliśmy się z koniecznością posiadania tej samej aplikacji mobilnej dwa razy, Y chcieliśmy go pobrać co najmniej dwa razy. Chociaż jak możemy to zrobić? Jeśli na pierwszy rzut oka katalog, z którego korzystamy, nie pozwala nam na to.

Czasami możemy zobaczyć siebie przed konieczność korzystania z dwóch kont WhatsApp, jeśli jesteśmy użytkownikami smartfona z dwiema kartami SIM lub po prostu chcemy zarządzać kontami na Facebooku, Instagramie, Telegramie itp. Bez konieczności przełączania kont i jednoczesnego korzystania z nich, jak na przykład Instagram

Właśnie w tym sensie przedstawiamy Państwu a szybkie i łatwe rozwiązanie dla tego problemu, a tym samym mieć tę samą aplikację dwukrotnie na telefonie komórkowym. W rzeczywistości jest to możliwe i bardzo łatwe do osiągnięcia! Powielanie aplikacji jest w zasięgu ręki do pobrania.

Jak mieć dwa razy tę samą aplikację na Androidzie?

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że jak już wiemy, nie można dwukrotnie zainstalować tej samej aplikacji, więc przyda się nam pobranie aplikacje, które pozwalają nam powielać aplikacje które zainstalowaliśmy na naszym smartfonie.

Istnieje wiele aplikacje spełniające tę funkcjęale być może najbardziej wyróżniającym się ze wszystkich ze względu na dobre wyniki jest połączenie Przestrzeń równoległa(który ma również podobne zastosowania). To pozwala nam stworzyć „przestrzeń równoległą” w naszym telefonie z tymi aplikacjami, które duplikujemy.

Ta aplikacja pozwala nam tworzyć wsparcie multimedialne, które nam na to pozwoli wybierz te aplikacje, które chcemy mieć możliwość ich powielenia. Tworząc w ten sposób nową wersję aplikacji w tej „równoległej przestrzeni”, z której możemy korzystać tak samo jak oryginał.

Aby pobrać Parallel Space, przede wszystkim musisz wejść Sklep Google Play, w którym możesz łatwo wyszukać tę aplikację, która jest również dostępna bezpłatnie.

różne aplikacje na telefon komórkowy

Jego działanie jest niezwykle proste, po pobraniu wystarczy przejść do wybierz zainstalowane aplikacje w telefonie komórkowym, a program wykona kopię. Masz również możliwość ustawienia skrótu z głównego pulpitu, aby zduplikowana aplikacja była na wyciągnięcie ręki, jak każda inna.

Konieczne jest wyjaśnienie, że chociaż aplikacje będą działać z taką samą regularnością, jak każda inna aplikacja w twoim systemie, po włączeniu telefonu komórkowego te Nie zostanie wykonany od razu. Zawsze trzeba będzie wejść w naszą „przestrzeń równoległą” i otworzyć je tak, aby zaczęły działać w tle.

Inne aplikacje do tworzenia kopii lustrzanych

Także, jeśli chcesz wypróbuj inne programy które mogą pomóc Ci z Androidem mieć tę samą aplikację dwa razy na telefonie komórkowym. Możesz znaleźć aplikacje, które mają to samo narzędzie, z których każda ma swoje zalety i wady:

  • Go Multiple: Mamy to również dostępne w sklepie Google Playa jego działanie jest bardzo podobne do Parallel Space, z tą różnicą, że można w nim napotkać więcej reklam.
  • App Cloner: Dzięki tej aplikacji oprócz klonowania aplikacji, które chcesz, będziesz mieć możliwość ustaw nazwę i logo, aby je odróżnić z oryginału. Ponadto ten klon pozostanie bez aktualizacji, jeśli nie chcesz! Możesz bez problemu zachować tę samą wersję aplikacji.

Jak mieć tę samą aplikację dwa razy na telefonie iPhone?

Aby mieć zduplikowane aplikacje na iPhonie, postępujemy praktycznie tak samo, jak w przypadku telefonu komórkowego z Androidem. To, co go wyróżnia, to to, że nasz iPhone musi mieć jailbreakczyli nasz iPhone musi mieć zainstalowaną Cydię. Aby móc pobrać AppDuplicator, który będzie narzędziem, które nam pomoże

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja nam na to pozwala duplikaty aplikacji chcemy. Chociaż nie tylko je powiela, pozwala nam pobierać kopie i instalować je, aby działały równolegle z tymi, które już mamy.

appduplikator nas obejrzyjmy serial aplikacji które są przez nią obsługiwane i które możemy pobierać tyle razy, ile chcemy mieć kilka kont tej samej aplikacji na naszym iPhonie.

A czasem taka ilość pobranych aplikacji mogą być uciążliwe ze względu na dużą liczbę powiadomień, które mogą wyświetlać, ale jest to coś, co można rozwiązać w kilku prostych krokach, a następnie kontynuować powielanie aplikacji

W ten sposób możemy zobaczyć dwie identyczne aplikacje: oryginał i kopię. Który będzie działać normalnie i identycznie. I możemy używać do woli.

dołącz do naszego kanału telegram