Skip to content

Jak zainstalować APK + dane + OBB

14 de maj de 2023

Jeśli czytasz nasze artykuły, wiesz, że zawsze staramy się dostarczać naszym czytelnikom jak najwięcej informacji o korzystaniu z urządzeń mobilnych, aw tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy pominąć wszystkiego, co dotyczy instalowania pakietów APK. OBB, krok po kroku, który będzie szczególnie przydatny dla tych użytkowników, którzy nie mają oryginalnych aplikacji i że chcą je zainstalować za pomocą pliku wykonywalnego, więc przedstawiamy wszystkie szczegóły na ten temat.

W każdym razie, chociaż zamierzamy przeanalizować dwie metody pod tym względem, musimy powiedzieć, że istnieją wspólne czynniki, które musimy wziąć pod uwagę w obu przypadkach. Na przykład należy powiedzieć, że przede wszystkim będziemy musieli mieć dostęp do odpowiednich plików APK, podczas gdy w drugim przypadku nie możemy nie wziąć pod uwagę, że folder OBB lub i data będzie następujący. Wreszcie będziesz mieć możliwość rozpoczęcia od samouczka, aby zainstalować APK + OBB na Androida w kilka sekund.

Indeks()

Metoda 1

Zaczynamy więc od pierwszej metody. Po pobraniu wszystkich potrzebnych plików należy połączyć telefon z komputerem za pomocą kabla USB lub połączenia typu Bluetooth, choć można również użyć w tym celu karty pamięci. Następną rzeczą będzie instalacja pliku APK na telefonie z Androidem, po aktywowaniu Nieznanych źródeł w Ustawieniach, Zabezpieczeniach. Następną rzeczą będzie umieszczenie pliku APK na karcie SD telefonu lub w pamięci wewnętrznej.

Po wykonaniu poprzednich kroków następną rzeczą, którą musimy zrobić, to zajrzeć do pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej, w której zostawiliśmy dany plik, i kliknąć plik APK, aby go uruchomić, klikając zainstalować tak, jakby to była jakakolwiek inna aplikacja . Po zakończeniu instalacji, nie uruchamiając w tej chwili żadnej aplikacji, należy umieścić pliki danych / OBB we właściwym miejscu, już nieskompresowane.

W tym celu należy rozpakować pobrane OBB lub pliki danych, przejść do zewnętrznej karty SD, Android, Data, a następnie skopiować folder OBB i umieścić go w następującej ścieżce: Zewnętrzna karta SD> Android> OBB. Jeśli nie możesz znaleźć folderu, musisz utworzyć nowy. Następnie musisz upewnić się, że wszystkie pliki zostały poprawnie skopiowane na daną kartę SD. Odłączamy telefon od komputera, uruchamiamy dany APK i to wszystko, pierwsza metoda jest zakończona.

Metoda 2

Następnie przechodzimy do drugiej omawianej metody.Zanim zaczniemy, musimy powiedzieć, że wielu użytkowników uważa, że ​​​​jeszcze łatwiej jest zainstalować plik APK z OBB i danymi bezpośrednio na telefonie komórkowym z Androidem, gdy mamy eksplorator plików, taki jak Es File Explorer, który możesz pobrać z tego linku. Następnie musisz pobrać plik APK i OBB na swoje urządzenie z Androidem.w pamięci wewnętrznej lub w pamięci zewnętrznej, a kiedy to zrobisz, poszukaj go za pomocą tego eksploratora.

Czekamy aż instalacja elementu zostanie zakończona, a następną czynnością będzie umieszczenie pliku OBB w odpowiednim miejscu otwierając go w pierwszej kolejności, a gdy w prawym górnym rogu zobaczysz małe okienko ze strzałką naciśnij przycisk wyodrębniania powyżej. Później musisz wybrać trasę, w której chcesz wyodrębnić zawartość, przez nowe pudełko, które się otworzy. Następną rzeczą będzie kliknięcie OBB, chociaż możesz go również utworzyć, jeśli nie możesz go znaleźć, a na koniec kliknij OK. Zobaczysz wybraną ścieżkę z napisem sdcard / Android / OBB i musisz ponownie kliknąć OK.

Czy udało Ci się zainstalować APK + Data + OBB za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram